Obstawianie Euro 2020. Najwięksi faworyci turnieju

Jacy są najwięksi faworyci Euro 2020? Jeżeli ktoś poważnie myśli o obstawianiu tego turnieju, powinien wiedzieć, na kogo warto jest stawiać. Niektóre reprezentacje mogą w tym roku zawieść!

Obstawianie Euro 2020. Najwięksi faworyci turnieju
Obstawianie Euro 2020. Najwięksi faworyci turnieju

Typy na Euro 2020 – czy łatwo je przewidzieć?

Mogłoby się wydawać, że nie jest trudno znaleźć typy na Euro 2020. Turniej to 24 drużyny z całego Starego Kontynentu, więc logiczne jest to, że wśród uczestników nie wszyscy prezentują dokładnie taki sam poziom. Co więcej. Zdaje się, że zdecydowana większość skazywana jest na pożarcie, a najwięksi faworyci Euro 2020 to dosłownie reprezentacje, które można policzyć na palcach u jednej ręki.

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że niektóre kadry zawiodą swoich kibiców, ale będziemy też mieli do czynienia z jakimś czarnym koniem. Kto wie, może to będzie Polska, która ma szanse na wyjście z grupy i powalczenie o ćwierćfinał? Czas pokaże, ale na pewno żadnego scenariusza nie można całkowicie przekreślać w głowie.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Dzięki temu, że w turnieju o mistrzostwo Europy występuje bardzo wiele reprezentacji, dość łatwo jest przewidzieć pewne wyniki. Pamiętajmy, mimo wszystko, że nawet najlepszym zdarzają się wpadki, a stara piłkarska prawda mówi, iż często przyszli mistrzostwie przegrywają przynajmniej jeden mecz w grupie, a od samego początku niekoniecznie radzą sobie wzorowo.

Obstawianie Euro 2020. Pułapki, jakie czyhają na typujących

Euro 2020 obstawianie dobrze jest rozpocząć od przemyślenia, na kogo chcemy postawić i dlaczego. Niektóre reprezentacje rzeczywiście są uznawane są do osiągnięcia mniejszego lub większego sukcesu, ale nie wydaje się być dobrym rozwiązaniem granie na to, że nawet ci najlepsi zdobędą komplet „oczek” w swojej grupie.

To jedna z pułapek, z którymi często typerzy sobie nie radzą. Wydaje się, że wygranie grupy przez drużynę A jest na tyle pewne, iż na pewno wygrana ona wszystko, co tylko może. Tymczasem zdobycie 9 punktów w grupie nie jest wcale takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Warto uważać chociażby przy graniu na Włochy, które w grupie mają nieprzewidywalnych rywali jak Szwajcaria, Turcja i Walia. Namieszać mogą też w grupie D Chorwaci albo Czesi. Nawet Belgom nie daje się stuprocentowych szans na pokonanie Rosji, Finlandii czy Danii, gdyż każda z tych jedenastek ma swoje atuty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl155 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Obstawiający bardzo często bezmyślnie grają na faworytów turnieju, nie biorąc pod uwagę, że mogą oni mieć czasem gorsze chwile. Dobrze jest dlatego być na bieżąco z tym, co dzieje się na mistrzostwach i uważnie obserwować grę każdego zespołu bez wyjątku.

Pewniaki bukmacherskie na Euro 2020. Które reprezentacje dadzą zarobić?

Przygotowane na Euro 2021 pewniaki bukmacherskie, albo jak kto woli Euro 2020, pokazują dość wyraźnie, na które reprezentacje można stawiać, a na jakie trzeba uważać. Bo mimo że murowany kandydat do zwycięstwa nie musi osiągać sukcesów na każdym kroku, w ogólnym rozrachunku powinien punkty nagromadzić, a przecież te nie biorą się znikąd.

Postanowiliśmy stworzyć listę tego, jak wyglądają na Euro 2020 najwięksi faworyci. Nie ma wśród nich reprezentantów naszego kraju, ale są za to Hiszpanie, czyli grupowi rywale Polaków.

Faworyci Euro 2020. Zespoły, które mają największe szanse na wygranie ME:

 • Belgia
 • Anglia
 • Francja
 • Hiszpania
 • Portugalia
 • Niemcy
 • Holandia
 • Włochy
Euro 2020 pewniaki do obstawiania
Euro 2020 pewniaki do obstawiania

Gdyby wszystko w turnieju ułożyło się „idealnie”, to właśnie te zespoły grałyby w ćwierćfinałach. Wiemy jednak, jak wygląda rzeczywistość i musimy też jeszcze pamiętać, że w fazie pucharowej mamy drabinkę, gdzie aż roi się od potencjalnych hitów.

Nie ma znaczenia, czy wybieramy obstawianie Euro 2020 w STS, czy u jakiegoś innego bukmachera. Ważne jest to, by zawsze sprawdzać aktualne kursy i grać tylko te typy, co do których mamy pewność. Stawianie zakładów wbrew sobie nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem na dłuższą metę.

A skoro mowa o tych, którzy na turnieju mogą coś osiągnąć, to warto również wymienić outsiderów. Pewne drużyny raczej nie będą liczyć się w walce nie tylko o puchar, ale nawet o wyjście z grupy. A oto one:

 • Macedonia Północna
 • Finlandia
 • Węgry
 • Szkocja
 • Słowacja
 • Walia
 • Czechy
 • Austria

Trzeba wziąć pod uwagę, że niektóre z tych zespołów znalazły się na tej liście ze względu na fakt, iż trafiły do trudnej grupy. Węgrzy – na przykład – zmierzą się w fazie grupowej z Niemcami, Francją i Portugalią, tak więc trudno oczekiwać od nich walki o bezpośrednie wyjście z grupy.

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2021

Ile można zarobić na Euro 2020? Typowanie zwycięzcy to opłacalny „interes”!

Wielu obstawiających mogło się już przekonać o tym, że granie na zwycięzcę mistrzostw Europy czy świata jest bardzo opłacalne. Oczywiście, pod warunkiem, iż poprawnie uda nam się wytypować przyszłego zdobywcę turnieju.

Największe szanse na wygraną na Euro 2020 daje się Belgii oraz Anglii. Zagranie na którąkolwiek z tych reprezentacji za 100 złotych daje na stronie www.eFortuna.pl potencjalną wygraną w wysokości 572 zł. Bardzo podobnie wygląda sprawa, gdy gra się się na Francję.

Najgroźniejszy grupowy rywal Polski, Hiszpania, to także jeden z faworytów do wygrania Euro 2020. Jeżeli zagramy na tę drużynę 100 złotych, zarobimy 704. Przy 1000 zł stawki daje to ponad 7000 ekstra!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button