Euro 2021 – zakłady, kursy bukmacherskie, pewniaki


W listopadzie 2019 roku miało miejsce losowanie grup Euro 2021. Mamy już informację, z kim zagrają dane zespoły na jubileuszowym Euroczempionacie. Jest paru kandydatów do zdobycia mistrzostwa Starego Kontynentu i możemy już przypuszczać, które drużyny okażą się faworytami i która z nich okaże się najlepszą. Zwycięską drużynę poznamy jednak dopiero 12 lipca. Przez cały miesiąc, kibice natomiast będą mogli śledzić na bieżąco wszystkie najlepsze drużyny z całej Europy. To bez wątpienia gratka dla miłośników piłki nożnej i długo oczekiwany czas. To również doskonała okazja dla typerów. Zakłady na Euro 2021 są już dostępne i znaleźć je można w ofercie wielu bukmacherów. Możemy już zacząć obstawianie wydarzeń na Euro 2021, warto jednak wiedzieć, jakie mamy możliwości co do samego obstawiania i jakie są kursy na Euro 2021.

Euro 2021 - zakłady, kursy bukmacherskie, pewniaki
Euro 2021 – zakłady, kursy bukmacherskie, pewniaki

Gdzie odbędzie się Euro 2021?

To Euro będzie szczególne, gdyż odbędzie się aż w 12 państwach na terenie całej europy, a to wszystko po to, aby uczcić datę pierwszych mistrzostw Europy, tak właśnie postanowiła UEFA. Przyjmować najlepsze drużyny kontynentu będzie: Baku, Londyn, Bilbao, Kopenhaga, Berlin, Dublin, Budapeszt, Bukareszt, Petersburg, Glasgow, Rzym oraz Amsterdam. To wszyscy gospodarze zbliżającego się wielkiego wydarzenia piłkarskiego. Swoją kandydaturę zgłosiła również Warszawa i Chorzów, jednakże wycofano tę aplikację.

Areny goszczące drużyny mistrzostw
⚽️ ⚽️ ⚽️

1. Stadion Olimpijski w Baku-Azerbejdżan

Obiekt ten zlokalizowany jest w stolicy Azerbejdżanu, który był gospodarzem finału Ligi Europy 2019, kiedy Chelsea walczyła z Arsenalem. Stadion został oficjalne otworzony w 2015 roku, pomieści około 69 tysięcy widzów.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

2. Parken w Kopenhadze- Dania

Bardzo mały stadion, mogący pomieścić jedynie 38 tysięcy kibiców, pomimo tego, iż to największy tego typu obiekt w Danii. Spełnia jednak wymogi Europejskiej Unii Piłkarskiej.

3. Allianz Arena w Monachium- Niemcy

To o wiele większy obiekt, który będzie gospodarzem zbliżających się mistrzostw. Allianz Arena jest na co dzień domowym obiektem Bayernu Monachium, ma prawie dwukrotnie większą pojemność, aniżeli stadion w Parken. Obiekt był gospodarzeń finału Ligi Mistrzów w 2012 roku i mistrzostwa świata w 2006 roku.

4. Stadion Kriestowskij w Petersburgu- Rosja

Następny stadion, który był już gospodarzem dużych imprez piłkarskich. Rozegrano na nim mistrzostwa świata w 2018 roku. Jego oficjalne otwarcie nastąpiło w 2017 roku, pomieści 67 tysięcy kibiców.

5. Wembley w Londynie- Anglia

Niezwykle istotny obiekt, w którym odbędą się mecze na Euro 2021. A co najważniejsze, to właśnie tutaj zostanie rozegrane finałowe spotkanie. Jest to największy stadion goszczący najlepsze drużyny piłkarskie, mieści aż 90 tysięcy kibiców.

Kiedy odbędzie się Euro 2021?

Mistrzostwa Europy 2020 w piłce nożnej odbędą się w dniach od 12 czerwca do 12 lipca. Cała impreza rozpocznie się spotkaniem pomiędzy Turcją a Włochami, na Stadio Olimpico w Rzymie. Spotkanie zaplanowano na godzinę 21. Półfinały oraz sam wielki finał, odbędzie się natomiast na londyńskim Wembley.

Obstawianie meczy Euro 2021
Obstawianie meczy Euro 2021

Kto zagra na Euro 2021?

Wszyscy już znamy 20 zespołów z całej Europy, którzy wezmę udział w mistrzostwach. Czwórka drużyn zostanie, jeszcze wybrania w marcu 2020 roku poprzez baraże. Warto poznać zasady, na jakich były rozgrywane eliminacje do Euro 2021. Reprezentacje zostały podzielone na 10 grup kwalifikacyjnych, natomiast do turnieju awansowały w sposób bezpośredni po dwie najlepsze drużyny ze wszystkich grup. Jedynie cztery inne drużyny wyłonią baraże. Co ważne, zostały zmienione zasady rozgrywanie play-offów. Jak dotąd, zapewniony udział miały najlepsze zespoły z 3 miejsc z grup eliminacyjnych. Kiedy została wprowadzona Liga Narodów, udział w barażach o Euro mają zapewnione najlepsze reprezentacje tych rozgrywek

Gdzie można typować zakłady na Euro 2021?

Bardzo atrakcyjną ofertę zakładów sportowych i typy Euro 2021 mają zwłaszcza bukmacherzy działający w internecie. Najlepiej oczywiści dla graczy, obstawiać w takich miejscach, gdzie oferowane są najlepsze bonusy i wysokie kursy. Bukmacherzy STS, LVBET, Betclic oraz Fortuna przyjmują zarówno zakłady przedmeczowe, jak i te na żywo na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w 2020 roku. Firmy te odznaczają się bardzo atrakcyjną ofertą dla nowych użytkowników, za rejestrację konta na stronie. Oprócz tego typer może u nich skorzystać z kodu promocyjnego, żeby jeszcze powiększyć swój bonus powitalny. Jeszcze przed rozpoczęciem zbliżających się mistrzostw świata, możemy typować na zwycięzcę Euro, zakłady specjalna na naszą drużynę, a także wszystkie mecze fazy grupowej. Do wyboru mamy wiele rodzajów typowania. Na przykład na to, czy dana drużyna awansuje z grupy albo ile punków zdobędzie?. Od razu przed meczami liczba zakładów oraz rynków wzrośnie do nawet 150 możliwych typów na dane spotkanie. Każdy mecz będzie również dostępny w trybie zakładów live, co jeszcze zwiększy emocje z oglądania meczów Euro 2021.

Typy na Euro 2021

Bukmacherzy prezentują kursy na każdy z pojedynków fazy grupowej i już teraz możemy się z nimi zapoznać. Rzecz jasna, w trakcie turnieju w zależności od poprzednich wyników, kursy te się z pewnością zmienią. Jest to całkowicie normalne zjawisko w takich wydarzeniach. Na przykład u bukmachera Fortuna wytypujemy wynik meczu otwarcia (Turcja- Włochy w grupie A). Faworytem jest oczywiście reprezentacja Włoch, która w eliminacjach do Euro 2021 odniosła cały komplet zwycięstw. Kursy na wynik 1X2 wyglądają tak: Turcja (6.50), remis (3,80), Włochy (1,52).

Bukmacher Betclic przyjmuje zakłady na zwycięzcę danej grupy:

1. Kto wygra grupę A: Włochy (1,60), Turcja (7,00), Walia (7,00), Szwajcaria (5,00)
2. Kto zwycięży w grupie B: Dania (3,75), Belgia (1,80), Finlandia (15,00), Rosja (4,50)
3. Kto zwycięży w grupie C: Ukraina (4,50, Austria (6,00), Holandia (1,50)
4. Kto zwycięży w grupie D: Chorwacja (3,75), Czechy (15,00), Anglia (1,40)
5. Kto zwycięży w grupie E: Polska (7,00), Szwecja (7,50), Hiszpania (1,30)
6. Kto zwycięży w grupie F: Francja (2,25), Portugalia (7,00), Niemcy (2,10)

Kursy na zwycięzcę Euro 2021
Kursy na zwycięzcę Euro 2021

Typy na Polskę na Euro 2021

Zakłady bukmacherskie STS oferują możliwość obstawiania nie tylko zakładów w grupie E, ale także osiągnięcia całej naszej reprezentacji. STS udostępnił parę rozstrzygnięć, jakie mogą mieć miejsce z polską drużyną, a także ustalił już wszystkie kursy wydarzeń.

 • Polska awansuje do 1/2 finału (kurs 1,50)
 • Polska odpadnie w fazie grupowej (kurs 2,50)
 • Polska awansuje do ćwierćfinału (kurs 3,85)
 • Polska awansuje do półfinału (kurs 12,50)
 • Polska awansuje do finału (kurs 40,00)
 • Polska wygra Euro 2021 (kurs 100,00)

U bukmachera Fortuna możemy również obstawiać zakłady na to, ile nasza drużyna zdobędzie punktów w grupie:

 • 3,5 pkt-kurs poniżej 2,05, a powyżej 1,60
 • 4,5 pkt- kurs poniżej 1,35, a powyżej 2,70
 • 5,5 pkt- kurs poniżej 1,35, a powyżej 3,30

W poprzednich Mistrzostwach Europy, nasza drużyny, w fazie grupowej uzyskała 7 punktów.

Grupy Euro 2021 oraz terminarz rozgrywek

Podział na grupy poznaliśmy już 30 listopada 2019 roku, drużyny podzielona na 6 grup czterozespołowych. Awans do następnego etapu turnieju otrzymają tylko dwie najlepsze drużyny z każdej grupy i cztery wyłowione z trzecich miejsc z najlepszym bilansem punktowym.

STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?
STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?
 • Grupa A: Turcja, Szwajcaria, Walia, Włochy.
 • Grupa B: Belgia, Dania, Finlandia, Rosja.
 • Grupa C: Ukraina, Holandia, Austria, zwycięzca ścieżki D barażów Ligi Narodów.
 • Grupa D: Chorwacja, Czechy, Anglia, zwycięzca ścieżki C barażów Ligi Narodów.
 • Grupa E: Szwecja, Polska, Hiszpania, zwycięzca ścieżki B barażów Ligi Narodów.
 • Grupa F: Portugalia, Niemcy, Francja, zwycięzca ścieżki A barażów Ligi Narodów.

Runda grupowa odbędzie się w dniach od 12 do 24 czerwca, spotkania 1/3 zostaną rozegrane w dniach od 27 do 30 czerwca (miasta Kopenhaga, Bukareszt, Londyn, Bilbao, Dublin, Glascow, Amsterdam). Ćwierćfinały będą miały natomiast miejsce 3 i 4 lipca (miasta Monachium, Rzym, Baku, Petersburg). Półfinały zobaczymy 7 oraz 8 lipca w Londynie, a wielki finał będziemy mogli podziwiać 12 lipca o godzinie 21 w Londynie. Nasza reprezentacja rozegra swój pierwszy mecz ze zwycięzcą baraży (teoretycznie najsłabszy przeciwnik). Spotkanie to zobaczymy 15 czerwca o godzinie 18. 00, a będzie miało miejsce w Dublinie.

Kursy bukmacherskie na króla strzelców Euro 2021

Zapewne wiele miłośników piłki nożnej, lubiących obstawiać zakłady bukmacherskie na ten właśnie sport, zastanawia się, jak właściwie będą wyglądać kursy na króla strzelców na Euro 2021. W końcu najważniejsze w piłce nożnej są osiągnięcia w postaci bramek, a im jest ich więcej, tym lepiej, mecz staje się wówczas bardziej widowiskowy i emocjonujący. Legalni bukmacherzy na razie nie zaoferowali nam kursów na króla strzelców. Co ważne, nie wiadomo, w jakiej dyspozycji po kontuzji będzie Harry Kane, czyli król strzelców poprzednio rozegranych Mistrzostw Świata. Anglik był uważany za jednego z poważniejszych kandydatów do sięgnięcia po koronę króla strzelców. Kolejną kwestią jest to, w jaki sposób będzie wyglądać finałowa lista reprezentacji uczestników Euro 2021, wpływ na kursy strzelców, ma również to, jacy właściwie zawodnicy pojadą na Euro 2021. Jeśli lubimy ryzyko i już chcemy zacząć obstawiać króla strzelców, możemy typować Roberta Lewandowskiego. Zakłady bukmacherskie już stworzyły propozycję obstawiania tego zawodnika, jako najskuteczniejszego gracza Mistrzostw Europy, u bukmachera STS, kurs na to zdarzenie wynosi 2,00.

Mecze Euro 2021 u bukmachera
Mecze Euro 2021 u bukmachera

Król strzelców na Euro 2021- najwięksi faworyci

Możemy na razie tylko przypuszczać, kto mógłby zostać królem strzelców. Na pewno jednym z głównych faworytów według różnych bukmacherów jest Harry Kane. Anglicy wszelkie swoje mecze fazy grupowej zagrają na własnym stadionie na Wembley w Londynie. Oprócz tego wiemy już, iż Wembley będzie także miejsce, gdzie rozegrają się spotkania półfinałowe oraz wielki finał. Z tego względu piłkarz ten ma sporą szansę na zdobycie korony króla strzelców. Nie bez szans jest także Romelu Lukaku. Belgowie znaleźli się w grupie B, wraz z reprezentacją Rosji i Danii. Reprezentację Rosji już drwa razy pokonali jeszcze w kwalifikacjach, a także z drużyną Finlandii. Z pewnością we wszystkich spotkaniach poradzą sobie świetnie. Warto pamiętać o tym, iż Belgia eliminację do ME ukończyła z 10 zwycięstwami i bilansem bramkowym aż 40 do 3. Minusem zawodnika Lukaku jest słaba gibkość i brak szybkości na boisku, jednakże umiejętnie wykorzystuje podania. Do grona faworytów możemy również zaliczyć napastnika reprezentacji Włoch, czyli Belottiego oraz Timo Wernera z Niemiec. Szansę na koronę ma także Cristiano Ronaldo.

Euro 2021 kursy na Roberta Lewandowskiego

Rzadziej wymienianym faworytem strzelców jest także nasz reprezentant Polski, czyli Robert Lewandowski. Nie jest on brany tak często pod uwagę, a to ze względu na to, iż gra w Polskiej reprezentacji, która nie jest głównym faworytem do zwycięstwa w całym turnieju. Przykładowo kurs w LVBET na Polskę wynosi 101. Ponadto należy pamiętać, że grupa, w której się znajdujemy, wcale nie jest taka łatwa. W meczu z Hiszpanami nie mamy zbytnio szansy na punkty, a gra ze Szwedami może również sprawić nam wiele kłopotów. Kurs na Roberta Lewandowskiego znany jest już u bukmachera STS i wynosi 20.

Kursy bukmacherów na finał Euro 2021

Wiadomo już, jak nam się prezentują kursy na Mistrzostwa Świata. Finał jest również ciekawą kwestią dla graczy, chcących obstawić to wielkie wydarzenie. Nie musimy w tym wypadku obstawiać zwycięscy całych Mistrzostw Świata w piłce nożnej, ale jedynie drużynę, która dostanie się do wielkiego finału. Jest to niezwykle ciekawa opcja, zwłaszcza dla typerów ceniących sobie spore emocje i adrenalinę, lubiących w zakładach podejmować najwyższy stopień ryzyka. Jeśli mamy przeczucie, że dana reprezentacja może być czarnym koniem całego turnieju i awansuje do finały, możemy spróbować właśnie takiego rodzaju zakładu. Kursy na możliwych zwycięzców, a także drużyny, które mają mniejszą szansę na zwycięstwo, są dosyć oczywiste. Finał w oczach firm bukmacherskich jest widziany podobnie jak w przypadku zakładów na zwycięzcę. Najniższe kursy dotyczą oczywiście takich reprezentacji jak Portugalia, Niemcy, Holandia, Hiszpania, Francja, Belgia i Anglia. Można wiele zyskać, stawiając na drużyny nieznajdujące się wśród grona faworytów. Zysk może wynieść nawet 500 złotych za każdą postawioną przez nas złotówkę.

W jaki sposób bukmacherzy ustalają kursy na Euro 2021?

Grupy Euro 2021
Grupy Euro 2021

Wiele graczy zastanawia się z pewnością, w jaki sposób firmy są w stanie ustalić kursy na dane wydarzenia Euro 2021. Takimi sprawami zajmują się profesjonalni oddmakerzy. Ich zadaniem jest śledzenie każdego ruchu w świecie piłki nożnej. Analizują więc nie tylko mecze reprezentacyjne, ale także wszelkie rozgrywki ligowe. Pracownicy ci, są na bieżąco z firmą wszystkich ważnych zawodników, którzy stanowią siłę całej reprezentacji. Właśnie dlatego to Anglicy, Francuzi i Belgowie wymieniani są w gronie faworytów mistrzostw. Bukmacherzy w trakcie ustalania kursów biorą pod uwagę występy tych drużyn na arenie międzynarodowej. Warto jednak pamiętać o tym, iż żadna firma bukmacherska nie jest nieomylna. Niekiedy to gracze lepiej przewidują rozstrzygnięcia ważnych meczów, wygrywając spore sumy pieniężne.

Która drużyna najlepiej radziła sobie w całej historii?

Najwięcej mistrzostw Europy w historii zdobyły dwie reprezentacje: Niemcy w roku 1972, 1980 i 1996, a także Hiszpania w roku 1964, 2008 i 2012. Dwa razy zwycięstwo odniosła drużyna Francji w roku 1984, 2000. Raz takim tytułem mogli też cieszyć się Włosi w 1968 roku, Czesi w 1976 roku, Portugalczycy w 2016 roku, Holendrzy w 1988 roku, Duńczycy w 1992 roku i Rosjanie w 1960 roku. W Euro najwięcej razy wystąpiła reprezentacja Niemiec, gdyż aż 12, natomiast reprezentacja Rosji 11 razy, a Hiszpanii 10 razy. Austria dwa razy miała okazję wystąpić na mistrzostwach Europy, w roku 2008 i 2016, skończyła jednak swoją przygodę na fazie grupowej. Tak samo w przypadku Ukrainy, która zagrała na ME w 2012 i 2016 roku, także nie dała radę wyjść z grupy. Obstawianie zakładów Euro 2021 z pewnością da nam wiele emocji.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button