Obstawianie Euro 2020 w STS – poradnik

Jak wygląda obstawianie Euro 2020 u bukmachera internetowego STS? Warto przeczytać poradnik na ten temat i wiedzieć dokładnie, w jaki sposób można postawić na swoich faworytów! Co jest potrzebne do zawierania kuponów, ile to kosztuje, jakie pieniądze można zarobić?

Obstawianie Euro 2020 w STS - poradnik
Obstawianie Euro 2020 w STS – poradnik

Zakłady bukmacherskie na Euro 2020

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to, obok mundialu, jedno z najważniejszych świąt fanów futbolu na Starym Kontynencie. Przez pandemię koronawirusa Euro 2020 nie mogło odbyć się w pierwotnie planowanym terminie i dlatego przesunięte zostało o dokładnie rok. W sieci właśnie dlatego można znaleźć podwójne nazewnictwo. To drugie to po prostu Euro 2021.

Możemy być pewni, że Euro 2021 zakłady bukmacherskie pobiją na naszym rynku wszelkie rekordy popularności z ostatniego czasu. Gracze już na nieco ponad miesiąc przed turniejem przygotowywali swoje typy i grali pierwsze kupony, co najlepiej pokazuje, jak dużym zainteresowaniem cieszy się ten turniej.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Jeżeli mamy typy na Euro 2020, powinniśmy też wiedzieć, gdzie można na nie stawiać. Dla wielu osób w naszym kraju wyborem dość oczywistym jest firma bukmacherska STS, która należy do najbardziej znanych w Polsce. Pod jakim adresem znajdziemy jej ofertę? W jaki sposób grać przez internet, by z każdym pewniakiem nie trzeba było chodzić do punktu stacjonarnego? Oto pytania, na które warto poznać odpowiedzi.

Jak obstawiać mecze Euro 2020 w STS?

Bukmacher STS jest w naszym kraju legalny. To oznacza, że posiada licencję Ministerstwa Finansów i można u niego korzystać stawiać zakłady bez obaw o przykre konsekwencje prawne. Jeżeli tylko ktoś jest pełnoletni, nie musi już zastanawiać się, jak obstawiać mecze Euro 2020 w STS. Wystarczy do tego utworzenie darmowego kuponu. A na dobry początek nie jest potrzebny nawet jakikolwiek depozyt, czyli wpłata pieniędzy!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Chcąc zagrać na swoich faworytów, należy udać się na stronę internetową www.STS.pl. W portalu tym znajdziemy aktualne kursy na wszystkie wydarzenia, jakie typować można u bukmachera. Gdy kogoś nie interesuje granie kuponów w sposób tradycyjny, jedynym rozwiązaniem będzie dla niego utworzenie darmowego konta. Posiadając w STS login można grać na prawdziwe pieniądze i mieć szansę na ich zdobywanie – bez względu na to czy interesuje na tylko typowanie Euro 2020, czy też celujemy także w granie na inne rozgrywki.

Czy obstawianie Euro 2020 może komuś przysporzyć jakichkolwiek problemów? Nie wydaje się to możliwe. Nawet początkujący typer powinien poradzić sobie z tym, jak obsługiwać oficjalny portal internetowy bukmachera. Dzięki temu, że jest bardzo przejrzysty i dostępny po polsku, znalezienie czy odpowiedniego zakładu, czy też konkretnej opcji nie jest niczym skomplikowanym.

Typowanie Euro 2020 w STS. Jak to wygląda?
⚽⚽⚽

  1. Gracz wchodzi na stronę www.STS.pl
  2. Wybiera mecze online, które chce obstawić
  3. Kliknięcie na kurs oznacza dodanie danego typu do kuponu
  4. W prawej części ekranu pojawia się kupon z wybranymi pewniakami. Można zmodyfikować stawkę oraz konkretne zakłady
  5. Pozostaje już tylko kliknięcie „Obstaw i graj”!
Jak grać typy na Euro 2021?
Jak grać typy na Euro 2021?

STS rejestracja. Bonus bez depozytu na dzień dobry!

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że w STS rejestracja umożliwia otrzymanie bonusu bez depozytu. Dzięki prezentowi od bukmachera można rozpocząć obstawianie Euro 2020 i przy tym nie wydawać żadnych pieniędzy. Do zdobycia jest 29 PLN za samo utworzenie darmowego konta. Do wpisania jest tylko kod promocyjny „BETONLINE” – nic więcej robić nie trzeba.

Przygotowany przez STS freebet może być wykorzystany na stawianie dowolnych spotkań z terminarzu Euro 2020. Na www.STS.pl możliwe jest też granie na to, które miejsce w turnieju zajmie konkretny zespół oraz kto zostanie mistrzem kontynentu.

👇 Obejrzyj wideo i sprawdź, jak założyć konto z bonusem w STS 👇

Po utworzeniu darmowego konta w STS można o dowolnej porze dnia i nocy stawiać zakłady na wydarzenia sportowe, nie tylko tez związane z piłką nożną. Warto przy tym dodać, że bukmacher przy pierwszej wpłacie oferuje nowym klientom specjalny bonus 100% do 1200 PLN! Po odebraniu tej premii skorzystać też można z wielu innych akcji promocyjnych z różnego rodzaju prezentami.

Najlepsze pewniaki na Euro 2020. Na kogo stawiać?

W poszukiwaniu informacji o tym, jakie są najlepsze pewniaki Euro 2020 bardzo łatwo można znaleźć dane mówiące o największych faworytach do wygrania turnieju. Dla niektórych może być zaskoczeniem to, iż na nowego mistrza Europy typuje się przede wszystkim Belgię. Kandydatem do wygrania rozgrywek jest również Anglia oraz Francja. Niestety, triumf Polski raczej nie wchodzi w grę, czego najlepszym dowodem jest kurs 100.00. Oznacza on, iż każde postawione 100 zł to – uwaga – grubo ponad 8000 zł do zgarnięcia!

Na naszej stronie cały czas dodawane są typy bukmacherskie. Nie zabraknie ich także w trakcie i przed Euro 2021. Warto śledzić nas na bieżąco, by niczego nie przegapić. A jeżeli konto w STS już mamy, na pewno warto też sprawdzić ranking bukmacherów 2021.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button