Las Vegas – duże pieniądze, rozrywka, oszustwa

Miasto w stanie Nevada, które słynie z tego, że jest nazywane ,,miastem grzechu” – no i gier karcianych. Bardzo wiele osób chce odwiedzić to miejsce, jednakże wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, jak łatwo mogą oni zostać oszukani przez oszustów. Jak więc zwiedzić to miejsce, i jednocześnie nie wrócić z pustym portfelem?

kasyna las vegas

Nigdy nie jedź w takie miejsca sam

Samotni ludzie to bardzo łatwy cel dla większości oszustów w Las Vegas. Nie bez powodu to miejsce nazywa się ,,miastem grzechu” – wystarczy popatrzeć na nightcluby, puby, oraz miejsca, które oferują gry karciane. Jeśli chcesz bezpiecznie ,,oddać” trochę gotówki na grze w pokera, najlepiej jeśli przed wyjazdem sprawdzisz Total Casino opinie dzięki temu będziesz wiedział, które lokalizacje warto odwiedzić, a które omijać szerokim łukiem.

Odlicz sobie odpowiednią kwotę na grę

Każdy, kto przyjedzie do Las Vegas, zapewne choć raz chce zasiąść przy stoliku. Jednakże jeśli nie potrafisz odpowiednio zarządzać swoim kapitałem, to prędzej czy później, stracisz wszystkie swoje środki. Każdy pokerzysta wie, że istnieje coś takiego jak zarządzanie swoimi pieniędzmi, jednakże często wielu graczy ma to zazwyczaj gdzieś. A to bardzo zła cecha, ponieważ w pewnym momencie taki gracz może obudzić się z ręką w nocniku, a następnie mieć swoje mieszkanie zajęte przez komornika, ponieważ nie dba o to, ile pieniędzy ma na koncie. 

Przed wyjazdem – pograj trochę w pokera

Najpopularniejszą odmianą pokera w Las Vegas jest Poker Texas hold’em. W ten rodzaj pokera gra się pełną talią (52 karty). Jeden z zawodników zostaje rozdającym, a pozostali gracze jego prawej i lewej stronie wkładają stawki ,,wejściowe” do puli w ciemno. Następnie rozdaje się dwie karty, które są przeznaczone tylko i wyłącznie dla graczy, którzy te karty otrzymali, na podstawie otrzymanych kart mogą oni :

– sprawdzić (call)

– podbić stawkę (raise)

– spasować (fold)

– czekać (check)

Po zakończeniu rundy licytacji na środek rozdający wykłada po trzy karty wspólne, których użyć może każdy z grających. Rozpoczyna się kolejna runda licytacji, następnie gracz rozdający wykłada czwartą kartę, po odbyciu kolejnej rundy licytacji i rozdawana jest ostatnia karta. Wtedy zaczyna się ostatnia runda, gdzie gracze mogą licytować swoje żetony. Ci, którzy pozostali w grze, odsłaniają swoje dwie karty i gracz, którego dwie karty które widział tylko on razem z resztą kart wspólnych tworzą najwyższy układ 5 kart, wygrywa to, co zostało postawione przez wszystkich graczy.

A co jeśli masz ochotę na prostszą grę?

Jeśli chcemy spróbować innej, równie prostej odmiany pokera, to poker straight należy do jednej z nich – polega ona na tym, że każdy gracz otrzymuje po 5 kart. Następnie rozpoczyna się licytacja, w której gracze podbijają stawkę, pasują bądź sprawdzają. Po zakończeniu licytacji wszyscy przy stole odsłaniają swoje karty, porównują swoje układy a następnie gracz z najwyższym układem kart zgarnia całą pulę nagród.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button