STS opinie 2023 – recenzja i oceny graczy

W najnowszym poradniku typera bierzemy pod naszą bukmacherską lupę STS zakłady sportowe. Na czym polega fenomen lidera polskiego rynku? Jakie STS opinie zbiera oferta zakładów? Co gracze sądzą o premiach dla nowych typerów? Jak zwiększyć pulę darmowych środków na start? Dlaczego warto grać w STS? Opinie, oceny graczy, komentarze oraz wady i zalety tego bukmachera dostępne są poniżej. 

sts opinie
STS opinie 2023 – recenzja i oceny graczy

STS opinie 2023 – informacje o bukmacherze

STS to jeden z najpopularniejszych legalnych bukmacherów i lider rankingów na najlepszych operatorów z polską licencją. Dane za 2022 rok informują, że STS posiada ok. 45% udziałów na polskim rynku, a zatem statystycznie niemalże co drugi typer w Polsce posiada konto gracza w tym serwisie. 

Taki obrót spraw nie może być dziełem przypadku, a my postanowiliśmy sprawdzić, co stoi za tak gigantycznym sukcesem firmy. Które elementy bukmachera odpowiadają za pozytywne STS opinie 2023 wśród graczy, a które sekcje wymagają małej korekty? Przekonajmy się. 

Bukmacher STS – dane firmy
Pełna nazwa bukmachera Star-Typ-Sport Zakłady Wzajemne
Adres siedziby w Polsce ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice
Strona internetowaSTS.PL
Numer polskiej licencjiSC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
KRS0000829716
NIP 6422187001
REGON273378209
Kod bonusowy STSBETONLINE
Bonus powitalny1560 PLN (+100 PLN za kod bonusowy)
Zakład bez ryzyka Tak (100 PLN)
Bonus od depozytu Tak (1500 PLN)
Freebet bonus bez depozytuNie
Aplikacja mobilnaTak
Czat na żywoTak
Adres emailkontakt@sts.pl 
Transmisje LIVETak

STS opinie – jak założyć konto u bukmachera?

Co prawda bukmacher STS obsługuje ciągle setki lokali stacjonarnych rozsianych po całym kraju, jednak w naszej recenzji skupiamy się na ofercie online. A żeby mieć do niej dostęp i sprawdzić STS opinie na własnej skórze oraz cieszyć się zakładami sportowymi w zaciszu swojego domu konieczna jest rejestracja. Jak założyć konto u bukmachera STS? To całkiem proste, bo w STS rejestracja nie zajmuje dłużej niż kilka minut. 

🔥 STS opinie 2023 🔥9/10
STS aplikacja mobilna8/10
STS kursy bukmacherskie8/10
STS oferta zakładów10/10
STS bonusy8/10
STS rejestracjaSTS.pl
Opinie i ogólna ocena STS

Pierwszym krokiem jest odwiedzenie oficjalnej strony bukmachera i rejestracja nowego konta gracza, czyli na stronie www.STS.pl, można też oczywiście skorzystać z aplikacji mobilnej STS. Po kliknięciu button ZAŁÓŻ KONTO, gracz zostanie przeniesiony do formularza rejestracyjnego, w którym zostanie poproszony o kilka danych osobowych. Jakich konkretnie? Będą to m.in.:

  • Login i hasło do konta w STS zakłady bukmacherskie
  • Numer telefonu
  • Adres email
  • Imię i nazwisko
  • Kraj pochodzenia
  • PESEL

To także moment na wykorzystanie kodu promocyjnego. W tym celu należy wpisać kod BETONLINE w odpowiednie pole formularza, dzięki czemu gracz otrzyma wyższy bonus na start. 

“STS to mój pierwszy bukmacher w życiu. Konto założyłem w 3 minuty, łatwizna.”

STS opinie – rejestracja, weryfikacja danych osobowych i założenie konta stałego

Opisana wyżej rejestracja przebiega tak sprawnie, gdyż w jej trakcie bukmacher nie wymaga dowodu osobistego, ani żadnych innych dokumentów potwierdzających tożsamość gracza. Konto tymczasowe gwarantuje dostęp do oferty zakładów, gracz może skorzystać także z kompletu bonusów powitalnych jednak w przypadku powodzenia nie będzie mógł przelać środków na konto w banku. 

Będzie to możliwe dopiero po dokonaniu weryfikacji danych osobowych. Co to oznacza? Bukmacher STS poprosi gracza o podanie pełnego adresu zamieszkania i numeru konta w banku oraz o przesłanie skanów lub zdjęć obu stron dowodu osobistego. Chwilę później pracownicy STS poinformują gracza, że status jego konta zmienił się na STAŁE, a sam typer będzie miał dostęp do wszystkich produktów bukmachera. 

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Jak czytamy opinie o rejestracji w STS, nikomu jeszcze proces zakładania konta nie sprawił większych trudności, jest to tak rozwiązane, żeby nowy klient mógł jak najszybciej zacząć obstawiać mecze.

STS opinie – trzy premie i aż 1660 PLN do zgarnięcia na start

Pozytywne STS opinie wśród graczy i wysokie pozycje w każdym rankingu legalnych bukmacherów są także efektem atrakcyjnego pakietu bonusów powitalnych. Na każdego nowego klienta STS czekają trzy promocje na start, a łączna pula darmowych środków może wynieść aż 1660 PLN. 

Warto jednak pamiętać, że taki bonus otrzymają wyłącznie typerzy, którzy wykorzystają w STS kod promocyjny i wpiszą hasło BETONLINE w odpowiednie pole formularza. Do ich dyspozycji będą wówczas:

  • Bonusy od trzech pierwszych depozytów aż do 1500 PLN
  • Powitalny zakład bez ryzyka za kod BETONLINE 100 PLN
  • Bonus za zadania 60 PLN

W jaki sposób zgarnąć maksymalną pulę darmowych środków bonusowych na starcie swojej przygody z bukmacherem STS? Wszystkie bonusy powitalne znacznie bardziej szczegółowo opisujemy w artykule o kodzie promocyjnym STS

sts bonusy na start
STS bonusy powitalne – co na start?

STS opinie – premie powitalne dla nowych typerów

Jeśli regularnie czytacie nasze recenzje legalnych bukmacherów to doskonale wiecie, że za każdym razem staramy się nie bazować tylko i wyłącznie na własnych odczuciach, ale sprawdzamy także oceny typerów. Na jakie STS opinie graczy zasłużyły sobie bonusy powitalne dla nowych klientów tego bukmachera? W tym celu odwiedziliśmy losowe forum bukmacherskie. 

“STS trzyma poziom jak zawsze. Dla mnie bukmacher nr 1 w Polsce i mam konto tylko tam.”

“Niewielu graczy wspomina o tym, że ich cashback to tak naprawdę bonus bez obrotu. Wystarczy, że stawka pierwszego kuponu pochodziła z salda depozytowego.”

“Nie podoba mi się to, że tylko wygrane zakłady zaliczają od obrotu. Obrót to obrót. Poza tym ok.”

STS opinie – oferta zakładów bukmachera STS

Bogata oferta sportowa i szeroki wachlarz dostępnych zakładów to znak rozpoznawczy najlepszych bukmacherów internetowych. Jak w tym względzie prezentuje się firma STS i na jakie opinie graczy zasłużyła? Bez zbędnego przedłużania – jest bardzo dobrze!

W zależności od pory roku i sezonu analitycy STS wystawiają swoje kursy na nieco ponad 30 dyscyplin sportowych, co należy uznać za solidny wynik. Posiadając konto gracza w STS obstawicie nie tylko piłkę nożną, tenis ziemny i pozostałe gry zespołowe, ale także sporty walki, baseball, hokej na trawie, czy chociażby ping pong. 

Poza solidną ofertą sportową klienci bukmachera STS dostają także do ręki kursy na rozgrywki e-sportowe, sporty wirtualne oraz gry karciane. Bukmacher udostępnia także wszystkie dostępne funkcje ułatwiające graczom wypracowanie profitu w dłuższej perspektywie (m.in. opcja Cash Out). 

“Raz mnie naprawdę zaskoczyli, jak wystawili kursy na wspinaczkę sportową.”

“Słyszałem kiedyś opinię, że jeśli gdzieś są dostępne kursy na jakiś mecz, to na pewno są one także w STS. Coraz częściej wydaje mi się, że to prawda.”

STS opinie – oferta zakładów na piłkę nożną

sts voucher
STS bonus powitalny – kod promocyjny BETONLINE

Nie będzie sporą przesadą stwierdzenie, że większość graczy typuje głównie piłkę nożną. Doskonale zdają sobie z tego sprawę w STS, dzięki czemu oferta piłkarska tego bukmachera zadowoli nawet najbardziej wybrednych typerów. Ale po kolei. 

Oddsmakerzy STS wystawiają rzecz jasna swoje kursy na wszystkie topowe ligi i rozgrywki, ale w tym nie ma niczego nadzwyczajnego, gdyż robi to każdy legalny bukmacher. W STS postanowili jednak pójść o krok dalej i pokrywają także sporo niszowych, a często dość egzotycznych turniejów. 

Liczba opcji zakładów na mecz od bukmachera STS bardzo często przekracza 400 kursów i nie odstaje w żaden sposób od średniej rynkowej. Minimalnie więcej spodziewalibyśmy się natomiast w kwestii kursów. Marża STS na topowe ligi wynosi nieco ponad 5% i jest nieco wyższa od prowizji najlepszych polskich firm na tym polu. 

“Obstawiam głównie lokalne ligi w Polsce, im niżej tym lepiej, dlatego każdego dnia dziękuję losowi za STS, który wystawia mnóstwo kursów na niszowe ligi.”

STS opinie – zakłady na e-sport

Mieszane STS opinie mamy odnośnie zakładów tego bukmachera dostępnych w sekcji E-sport. Dlaczego? Z jednej strony bowiem analitycy firmy pokrywają wszystkie najważniejsze ligi i turnieje, a lista dostępnych gier jest bardzo długa. 

Z drugiej jednak e-sportowa oferta bukmachera STS nie zachwyca, jeśli chodzi o liczbę dostępnych rynków i opcji zakładów na konkretny mecz. O ile bowiem u topowych operatorów dostępnych jest często 50, a nawet więcej opcji na mecz, tak w STS ta liczba często oscyluje wokół 10 kursów. Trochę za mało, aby zasłużyć na lepsze STS opinie w tej materii. 

“Sam gram trochę w Heroes of the Storm, a nigdzie indziej poza STS-em nie znalazłem kursów na tę gierę. Typer ze mnie żaden, bo poza tą grą nie obstawiam nic innego, ale na pierwszy rzut oka STS wydaje się być w porządku.”

STS opinie – zakłady na sporty wirtualne

sts sporty wirtualne
STS wirtualne sporty – opinie graczy

W STS znajdziecie rzecz jasna kursy na sporty wirtualne. Do dyspozycji typerów jest kilka gier (m.in. piłka nożna, koszykówka, wyścigi konne i psów, a także Bundesliga). Czym różni się ta ostatnia od tradycyjnej piłki nożnej? Przede wszystkim transmisją. 

W przypadku pozostałych gier dostępne są transmisje generowane komputerowo, natomiast Bundesliga została opakowana w sposób wyjątkowy. Otóż każda transmisja Bundesligi to fragmenty i gole z prawdziwych spotkań ligi niemieckiej, a zatem dla miłośników tych rozgrywek jest to nie lada gratka. 

“Genialne są te ich mecze Bundesligi. Wcześniej nie typowałem sportów wirtualnych, ale jako że kibicuję Bayernowi to czasami sobie zagram dla przyjemności.”

STS opinie – zakłady na gry karciane

Z czego wynikają znakomite STS opinie wśród graczy? Są one spowodowane chociażby tym, że bukmacher nie boi się stawiać na nieoczywiste rozwiązania. Wielu pukało się w czoło, gdy STS jako pierwszy serwis w Polsce wprowadzał do oferty zakłady na gry karciane, a obecnie ma je u siebie większość legalnych firm. W STS zakłady bukmacherskie typować można m.in. polski stół Pokera, a także Wojnę, Poker 6+ oraz Bakarata. 

STS opinie – zakłady na żywo bukmachera

O ile sekcję zakładów przedmeczowych od bukmachera STS należy uznać za bardzo, bardzo solidną, tak zakłady na żywo w tym serwisie to absolutny TOP na polskim rynku. W naszej ocenie (podobne są zresztą STS opinie od samych graczy) znajduje się tam absolutnie wszystko co potrzebne do skutecznego typowania zakładów na żywo. 

sts zakłady na żywo
STS zakłady na żywo – opinie graczy

Zacznijmy od tego, że oddsmakerzy STS każdego dnia wystawiają tysiące kursów, a oferta bukmachera wykracza daleko poza topowe ligi piłkarskie i najlepsze turnieje tenisowe. W STS obstawicie na żywo również m.in. ping pong, siatkówkę plażową oraz skoki narciarskie, a zatem ze znalezieniem wartościowych kursów na kupon nie powinno być większych trudności. 

Typowanie na żywo w STS jest tym łatwiejsze, że do dyspozycji typerów jest mnóstwo aktualnych statystyk meczowych, przebieg boiskowych wydarzeń można śledzić za pomocą Match Trackera, a mnóstwo spotkań transmitowanych jest w darmowych livestreamach. 

“85% moich kuponów obstawiam na żywo i nie mam pomysłu, co STS mógłby ulepszyć w swojej sekcji. Może jedynie transmisje pełnoekranowe mogłyby się pojawić.”

STS opinie – promocje okolicznościowe

Włodarze tego bukmachera doskonale zdają sobie sprawę, że pozytywne STS opinie nie są efektem wyłącznie solidnego bonusu powitalnego. Serwis dba także o stałych klientów, a efektem takiej strategii są jedne z najlepszych promocji okolicznościowych. 

Z naszych doświadczeń wynika, że każde istotne wydarzenie sportowe (mecz kadry piłkarskiej, ważny turniej tenisowy, kolejka Ligi Mistrzów, finały NBA, skoki narciarskie w Zakopanem, itd.) zostają przez bukmachera STS opakowane w atrakcyjną premię. Dzięki temu aktywni typerzy mogą liczyć na regularne zastrzyki do budżetu, a ich konto nigdy nie świeci pustkami. 

Nieco słabiej prezentują się stałe promocje dostępne w sekcji bonusów na stronie STS. W trakcie naszych testów jedynym aktywnym bonusem była promocja za przyjaciela, natomiast brak jakichkolwiek bonusów AKO lub darmowych konkursów typera. 

“O ile bonus na start jest w porządku, tak tutaj STS się nie popisał. Zdecydowanie za mało tych promek w stosunku do konkurencji.”

“Regularnie korzystam z ich bonusów. Jasne, klarowne zasady, dlatego wg mnie na plus.”

STS opinie – aplikacja mobilna na telefon

Znakomite STS opinie graczy zbiera aplikacja mobilna tego bukmachera. Typerzy oceniają oprogramowanie na smartfony jako jedną z najlepszych aplikacji w Polsce, podobnego zdania są branżowe portale, które regularnie nagradzają apkę STS-u. Co wpływa na tak wysokie noty?

Najlepszym podsumowaniem niech będzie fakt, że w trakcie naszych testów nie dostrzegliśmy żadnych wad aplikacji. Oprogramowanie działa bardzo płynnie, poszczególne podstrony ładują się błyskawicznie, a przemieszczenie się pomiędzy sekcjami odbywa się w sposób bardzo intuicyjny. 

Aplikacja mobilna STS gwarantuje dostęp do wszystkich opcji i funkcji zakładów. Umożliwia m.in. oglądanie meczów na pełnym ekranie smartfona, a także błyskawiczne obstawienie zakładu poprzez dłuższe przytrzymanie palca na kursie. Tak dobre STS opinie o apce są także efektem powiadomień PUSH, w których bukmacher informuje gracza o wynikach jego zakładów. 

sts aplikacja mobilna
STS aplikacja mobilna opinie klientów bukmachera

“Gram regularnie u 6 buków, zależy gdzie są najwyższe kursy. Apka Stsu nie ma sobie równych i miażdży konkurencję.”

STS opinie – metody płatności bukmachera. Jak wpłacić depozyt i wypłacić wygraną?

Kolejna bardzo mocna sekcja na stronie bukmachera STS to płatności. Najmniejszego problemu nie stanowi ani błyskawiczny depozyt, ani równie szybka i przede wszystkim w 100% bezpieczna wypłata wygranych środków na rachunek bankowy podany w trakcie rejestracji konta. 

Depozyty w STS rozpoczynają się od kwoty 1 PLN, a do dyspozycji graczy jest szeroki wachlarz dostępnych opcji (m.in. Przelewy24, karty płatnicze, BLIK, Paysafecard, Skrill, Neteller oraz Paypal). 

Także złotówkę musi wynosić minimalna wypłata wygranych środków w STS, a jedyną respektowaną metodą są wówczas tradycyjne przelewy. Bukmacher współpracuje jednak z 11 największymi bankami w Polsce, dzięki czemu błyskawiczny przelew trafia na konto w kilka minut. 

“Nie no słyszałem, że mają szybkie wypłaty, ale za kasę na koncie w 10 minut to jednak szac”.

STS opinie – biuro Obsługi Klienta

Na bardzo wysokie noty w trakcie naszych testów zasłużył sobie support bukmachera STS. Serwis udostępnia wszystkie popularne kanały kontaktu (tj. czat na żywo, formularz, adres email oraz sekcję FAQ), a nasze STS opinie wędrują o stopień w górę za to, że czat działa 24/7.

W trakcie naszych testów podjęliśmy próbę kontaktu z pracownikami supportu. Konsultant na czacie zgłosił się po ok. 20 sekundach i szczegółowo odpowiedział na pytania, które mu zadaliśmy. 

Opinie o bukmacherze STS 2023 – ocena końcowa

Pora na małe podsumowanie i końcową ocenę. Podczas naszych testów rozebraliśmy każdą sekcję i element bukmachera STS na czynniki pierwsze i będąc szczerym nie doszukaliśmy się większych niedociągnięć. 

Rejestracja przebiega bardzo sprawnie, bonusy powitalne nie mają przesadnie skomplikowanych warunków, a oferta zakładów STS to kursy na tysiące wydarzeń każdego dnia. Znakomicie prezentują się zakłady na żywo, a typowanie kuponów w aplikacji mobilnej STS to prawdziwa przyjemność. 

Wszystko to sprawia, że STS opinie wśród typerów są bardzo sprzyjające, a firma regularnie wygrywa rankingi na najlepszych bukmacherów w Polsce.  

“Mam tam konto od 2015 roku i nigdzie się nie wybieram. Wszystko działa jak należy plus jestem wierny za to, że wspierają polski sport.”

“Gram głównie na telefonie i nie przypominam sobie żadnej lagi na aplikacji. Mega poziom.”

STS opinie 2023 – FAQ


Czy STS to legalny bukmacher?

Tak, firma posiada wymaganą licencję od Ministerstwa Finansów. Pozwolenie STS ma numer SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 i obowiązuje do 2024 roku. 

Czy STS to bukmacher bez depozytu?

Nie, na ten moment STS nie oferuje żadnego bonusu bez konieczności wpłaty. 

Czy cashback STS to bonus bez obrotu?

Tak, jeśli stawka pierwszego kuponu pochodziła z salda depozytowego, wówczas w przypadku niepowodzenia bonus wraca na saldo główne i nie wymaga obrotu. 

Jakie są opinie graczy o STS?

W zdecydowanej większości przypadków serwis zbiera bardzo wysokie noty, a żeby się o tym przekonać wystarczy rzut oka na dowolny ranking legalnych bukmacherów. 

5 / 5. Ocen: 234

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button