Konto tymczasowe Fortuna. Co to jest i jak założyć?

Czym jest konto tymczasowe, które oferuje legalny bukmacher Fortuna swoim graczom? Warto dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, a przede wszystkim dowiedzieć się, jak taki profil założyć i co dokładnie daje!

Konto tymczasowe Fortuna. Co to jest i jak założyć?
Konto tymczasowe Fortuna. Co to jest i jak założyć?

Fortuna konto tymczasowe

Legalni bukmacherzy wielu z nas kojarzą się zapewne z procesem weryfikacyjnym przy rejestracji. Nie ma co ukrywać, że podawanie skanu dokumentu tożsamości już pry zakładaniu konta nie jest ani wygodne, ani zachęcające. Niestety, musiało minąć trochę czasu, zanim zauważyli to przedstawiciele dostępnych u nas w kraju podmiotów.

Pierwsze w Polsce pojawiło się konto tymczasowe Totalbet. Teraz pora na Fortunę, czyli bukmachera, który legalnie działa w sieci najdłużej, a także jest jednym z najpopularniejszych portali do obstawiania wśród rodzimych typerów.

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Warto przekonać się, jakie możliwości niesie za sobą dokonanie niepełnej rejestracji. Czy jest to korzystne i do czego dokładnie może się przydać. Jeżeli do tej pory jeszcze nie mieliście o tym okazji przeczytać, pora nadrobić zaległości, które w przypadku szanującego się gracza nie powinny mieć miejsca!

Konto tymczasowe bukmachera Fortuna

Rejestracja konta tymczasowego u bukmachera eFortuna to nic innego jak założenie profilu bez konieczności weryfikowania swoich danych już przy wypełnianiu formularza. Jest to bardzo wygodne i praktyczne, bo można sprawę nowego konta załatwić w parę sekund, a później dokonać wpłaty i od razu przejść do obstawiania.

Bardzo ważny jest fakt, że nie potrzebujemy niczego szczególnego, by w tak ekspresowym tempie dokonać rejestracji. Ot, wystarczy, że posiadamy uprawnienia do rejestracji, czyli jesteśmy osobami pełnoletnimi! Ważne jest także to, czy nie zakładaliśmy wcześniej konta w Fortunie, ale to wydaje się już tak oczywiste, że pisanie na ten temat raczej nie ma najmniejszego sensu.

Bukmacher bez weryfikacji 

Nie ma co ukrywać, że bukmacher bez weryfikacji kojarzy nam się głównie z nielegalnymi stronami takimi jak 1xBet. Są ku temu powody, ale trzeba pamiętać, że prędzej czy później na każdej stronie do obstawiania jesteśmy poproszeni o to, by udowodnić, że podane informacje na nasz temat są zgodne z prawdą.

Oczywiście, konto w Fortunie bez weryfikacji jest jak najbardziej legalne, a wszystko dlatego, że jest ono zakładane u bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów. Pamiętajmy też o tym, że wiążę się z pewnymi ograniczeniami, które mają na celu zabezpieczenie przed oszustwami oraz praniem brudnych pieniędzy. Innymi słowy, wszystko zostało tak zaplanowane, by nie kolidowało z prawem!

Jak założyć konto bez weryfikacji w Fortunie? ZOBACZ VIDEO i poznaj działający kod promocyjny:

Fortuna rejestracja bez dowodu

Załóżmy, że chcemy na szybko założyć konto w Fortunie. Potrzebujemy na to w zasadzie dwóch minut. Jedna na rejestrację i jedna na dokonanie wpłaty. Przy tym drugim aspekcie warto się na chwilę zatrzymać, bowiem jest on związany z pewną istotną kwestią w sprawie konta tymczasowego.

Tak jak już wam wspominaliśmy, szybka rejestracja Fortuna wiąże się z pewnymi ograniczeniami, których nie da się w żaden sposób pominąć. Po pierwsze – możemy wpłacić na niezweryfikowany profil maksymalnie 5000 PLN. I mowa tu nie o jednorazowym doładowaniu, a o łącznym! Dla niektórych to sporo, a dla innych nie. Wszystko zależy tak naprawdę od waszej strategii gry i możliwości finansowych.

legalny bukmacher bez weryfikacji
legalny bukmacher bez weryfikacji

Warto też przejść do innej kwestii – konto tymczasowe Fortuna jest ważne tylko przez niecały miesiąc. Jeżeli w ciągu 28 dni nie zweryfikujemy danych, nie będziemy dalej mogli korzystać z profilu, a tym samym zostaniemy pozbawieni możliwości obstawiania wydarzeń sportowych.

Fortuna kod promocyjny na bonus bez depozytu

Pamiętajmy o tym, że nadal przy natychmiastowej rejestracji można wykorzystać kod promocyjny Fortuna. W ogóle się to ze sobą nie wyklucza, a nawet można powiedzieć, iż jest wręcz przeciwnie! Jakby nie patrzeć, to bardzo dobra wiadomość! Szczególnie dla tych, którzy wybrali opisywanego bukmachera ze względu na oferowany u niego bonus powitalny na start!

Niektórzy gracze całkowicie ignorują fakt, że mogą wpisać kod promocyjny. Tymczasem okazuje się, że jest na to szansa tylko na samym początku przygody z danym bukmacherem. Jeżeli ktoś nie poda hasła bonusowego od razu, nie będzie miał później takiej możliwości.

Wpisanie kodu promocyjnego nie jest ani skomplikowane, ani trudne. Podaliśmy wam już aktualny kod, więc teraz nie pozostaje nic innego, jak wprowadzić go w odpowiednią rubrykę. W praktyce zajmuje to dosłownie parę sekund!

Aktualnie w Fortunie wystarczy podać kod „BETONLINE„, by wykorzystanie kodu promocyjnego było zaliczone. A na start do zdobycia są aż trzy premie, z czego ta największa może wynieść nawet 1000 PLN!

Aktualny kod promocyjny do bukmachera Fortuna, który daje graczom dodatkowe korzyści to: BETONLINE. Kod można wpisać na stronie www.efortuna.pl

Obecnie bukmacher Fortuna oferuje graczom bonus do depozytu 2000 PLN + 200 PLN darmowy zakład i freebet 20 PLN. Kod promocyjny do bonusów to: BETONLINE

Legalny bukmacher Fortuna ma w Polsce bardzo dobre opinie, gracze chwalą sobie wysokie kursy, bogatą ofertę zakładów, niską marżę i świetne promocje bukmachera.

Oczywiście! Fortuna posiada aplikację mobilną na smartfony z systemem iOS i Android. Można ją pobrać za darmo na stronie bukmachera www.efortuna.pl

W Fortunie gracze mogą obstawiać praktycznie wszystko, oprócz popularnych zakładów jak piłka nożna czy tenis są również zakłady na sporty wirtualne, e-sport czy polityka.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button