1xBet legalny w Polsce w 2019?

Na stronie 1xBet podano informację, z której wynika, że bukmacher stara się o licencję. Czy to oznacza, że w roku 2019 będzie legalny w Polsce?

1xBet legalny w Polsce w 2019?
1xBet legalny w Polsce w 2019?

Czy 1xBet jest legalny w Polsce 2019?

1xBet w Polsce jest bardzo popularnym bukmacherem w Polsce, ale warto podkreślić fakt, że nie jest to legalna marka z odpowiednimi zezwoleniami Ministerstwa Finansów.  Gracze w naszym kraju sporo jednak interesują się tym rosyjskim bukmacherem, dlatego warto napisać na jego temat nieco więcej.

Kilka dni temu na oficjalnej stronie 1xBet pojawił się komunikat o tym, że bukmacher stara się o uzyskanie „krajowej licencji”. Komunikat napisany po polsku mógł świadczyć o fakcie, iż firma będzie chciał rozpocząć legalną działalność w naszym kraju. Niestety, wszystko wskazuje na to, że licencja 2019 w Polsce w przypadku tego bukmachera się nie pojawi, a przynajmniej nie nastąpi to zbyt szybko.

Wielu graczy miało nadzieję, że Rosjanie pójdą drogą BetClic Polska i stworzą alternatywną, zgodną z prawem stronę dla Polaków. Okazuje się jednak, że 1xBet przede wszystkim planuje działania licencyjne we Włoszech, gdzie już wcześniej działał całkowicie legalnie.

https://legalnybukmacher.net.pl/forbet-bonus-bez-wplaty-jak-go-odebrac/

Będziemy przyglądać się bliżej aktualnej sytuacji na temat licencji 1xBet w Polsce i informować was o wszystkim, co istotne i związane z tą sprawą. Jeżeli chcecie być na bieżąco z tego typu newsami, zapiszcie się do naszych powiadomień!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button