Bukmacher Legalni bukmacherzy online 1xBet legalny w Polsce w 2019?

1xBet legalny w Polsce w 2019?

Maks
420 views

Na stronie 1xBet podano informację, z której wynika, że bukmacher stara się o licencję. Czy to oznacza, że w roku 2019 będzie legalny w Polsce?

1xBet legalny w Polsce w 2019?
1xBet legalny w Polsce w 2019?

Czy 1xBet jest legalny w Polsce 2019?

1xBet w Polsce jest bardzo popularnym bukmacherem w Polsce, ale warto podkreślić fakt, że nie jest to legalna marka z odpowiednimi zezwoleniami Ministerstwa Finansów.  Gracze w naszym kraju sporo jednak interesują się tym rosyjskim bukmacherem, dlatego warto napisać na jego temat nieco więcej.

Kilka dni temu na oficjalnej stronie 1xBet pojawił się komunikat o tym, że bukmacher stara się o uzyskanie “krajowej licencji”. Komunikat napisany po polsku mógł świadczyć o fakcie, iż firma będzie chciał rozpocząć legalną działalność w naszym kraju. Niestety, wszystko wskazuje na to, że licencja 2019 w Polsce w przypadku tego bukmachera się nie pojawi, a przynajmniej nie nastąpi to zbyt szybko.

Wielu graczy miało nadzieję, że Rosjanie pójdą drogą BetClic Polska i stworzą alternatywną, zgodną z prawem stronę dla Polaków. Okazuje się jednak, że 1xBet przede wszystkim planuje działania licencyjne we Włoszech, gdzie już wcześniej działał całkowicie legalnie.

Będziemy przyglądać się bliżej aktualnej sytuacji na temat licencji 1xBet w Polsce i informować was o wszystkim, co istotne i związane z tą sprawą. Jeżeli chcecie być na bieżąco z tego typu newsami, zapiszcie się do naszych powiadomień!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image