Konto tymczasowe u bukmachera. Gdzie założyć?

Rejestracja tak zwanego konta tymczasowego jest coraz częściej wybieranym wariantem przez nowych klientów firmy bukmacherskich. Chcecie wiedzieć, gdzie można obstawiać jeszcze przed weryfikacją danych? Sprawdźcie już teraz!

Konto tymczasowe u bukmachera. Gdzie założyć?
Konto tymczasowe u bukmachera. Gdzie założyć?

Załóżmy, że postanowiliśmy zagrać u bukmachera, to jest założyć konto, wpłacić jakieś wolne środki z domowego budżetu i postawić na swojego faworyta w hicie dnia Ligi Mistrzów. Teoretycznie, nic prostszego. Co jednak zrobić, gdy nie jesteśmy w stanie w danym momencie dokończyć procesu rejestracji ze względu na brak skanów dokumentów? Rozwiązaniem jest właśnie konto tymczasowe!

Konto tymczasowe Totalbet

Pierwszym bukmacherem, który wprowadził w naszym kraju konta tymczasowe, był Totalbet. Mimo że na osoby korzystające z tego typu profili nałożył pewne limity i ograniczenia, do dzisiaj sporo osób decyduje się na skorzystanie z tego wariantu. Nic dziwnego, że na różnego rodzaju forach i tym podobnych coraz częściej pojawiają się zapytania, jaki bukmacher ma konta tymczasowe. Gracze widzą w tym ogromną wygodę – w końcu mogą zacząć grać już po wypełnieniu tylko kilku rubryk z podstawowego formularza.

Forbet konto bez weryfikacji

Jedną z firm bukmacherskich wprowadzających w Polsce sporo innowacyjnych produktów jest Forbet. Mimo że w tym portalu cały czas znaleźć można mnóstwo ofert specjalnych, premii czy konkursów, brakuje opcji pozwalającej na grę przed weryfikacją danych. Jeżeli więc chcemy obstawiać u tego bukmachera, musimy przejść wszystko zgodnie ze standardową procedurą. Nie da się tego wszystkiego w żaden sposób pominąć.

Bukmacher Forbet. Brak kont tymczasowych!
Bukmacher Forbet. Brak kont tymczasowych!

Bukmacher Fortuna a skan dowodu

Zakłady Bukmacherskie Fortuna to najdłużej działająca firma branżowa w naszym kraju. U niej też jednak nadal nie jest dostępne konto tymczasowe i nie wiadomo, czy w ogóle kiedyś się to zmieni. Na ten moment w Fortunie podczas rejestracji konta należy podać swoje podstawowe dane, a także dołączyć w załączniku dwie strony skanu dokumentu tożsamości.

Oczywiście, zawsze jest jakiś sposób na to, by nie podawać swoich danych, a jednocześnie obstawiać mecze. Mowa tu o punktach stacjonarnych. Tych Fortuna ma na terenie całego kraju naprawdę sporo. Co najważniejsze, przy okazji prawie każdego konkursu, jest on dostępny nie tylko online, ale także naziemnie!

Konto tymczasowe STS

Skoro była mowa o jednym polskim bukmacherskim gigancie, musimy wspomnieć także o drugim. STS nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony graczy, a także na liczbę nowych rejestracji. Niestety, konto tymczasowe STS nie jest możliwe do założenia. Jeżeli chcemy pograć w tym portalu, naszym zadaniem jest dokonanie standardowego założenia konta.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Trudno powiedzieć, dlaczego STS nie chce wprowadzić systemu takiego, jak Totalbet. Być może chodzi o bezpieczeństwo danych graczy, a być może o ryzyko prób wyłudzania bonusów.

Konto na stałe czy lepiej nie?

Trochę już na temat kont tymczasowych napisaliśmy, ale nie mieliśmy jeszcze okazji, by wspomnieć o jej największych zaletach i wadach. Jeżeli chodzi o te pierwsze, wydają się one dość oczywiste. Inaczej jest w przypadku minusów – tutaj chodzi nie tylko limity, ale także – między innymi – fakt, że takie konto i tak jest dostępne tylko przez określoną czas i nie sprawi, że nie będziemy mogli przejść przez proces rejestracji.

Totalbet, czyli bukmacher, który wprowadził w Polsce konta tymczasowe
Totalbet, czyli bukmacher, który wprowadził w Polsce konta tymczasowe

Konta tymczasowe u bukmachera na pewno jeszcze długo bedą praktykowane. Jeżeli gramy na małe stawki i nie zamierzamy zbyt szybko wypłacać środków, powinniśmy przyjrzeć się tej opcji. Musimy jednocześnie mieć na uwadze, że jest ona jedynie etapem przejściowym, który prędzej czy później będzie musiał się skończyć. I warto, by było to „prędzej”, gdyż dopiero po przesłaniu skanów dokumentów możemy wypłacić wygrane środki czy odbierać bonusy – powitalne oraz okolicznościowe.

Początkującym graczom polecamy za pierwszym razem założyć zupełnie standardowy profil. W ten sposób można nauczyć się czegoś więcej na temat metod bukmacherów oraz odebrać bonus powitalny już nawet kilka sekund po dokonaniu rejestracji na stronie internetowej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button