Aktualny bonus powitalny eToto. 1000 PLN na start!

Jaki bonus powitalny w eToto jest aktualnie dostępny? Czy każda osoba ma prawo do otrzymania prezentu na start u tego legalnego bukmachera? Sprawdź szczegóły oferty przygotowanej dla nowych graczy!

etoto bonus freebet
Darmowy bonus powitalny i freebet w Etoto

Nowy bonus powitalny w Etoto

Legalny bukmacher eToto podczas mistrzostw świata 2018 miał dla graczy 2000 PLN. Po mundialu bonus ten został zmniejszony, ale warunki oferowane nowym klientom są jeszcze atrakcyjniejsze – między innymi pod względem obrotu.

W chwili obecnej nowe osoby zarejestrowane na stronie www.eToto.pl mogą liczyć na bonus w wysokości 1000 PLN. Co trzeba zrobić, by go otrzymać? Pewne jest jedno – nie jest wymagany żaden kod promocyjny eToto! Z kolei żeby otrzymać dodatkowo freebet 20 PLN to kod promocyjny jest następujący: BETONLINE

Premia powitalna jest przygotowana jedynie dla tych osób, które jeszcze nie rejestrowały się u opisywanego bukmachera. Konto można założyć przez internet – zajmuje to około 90 sekund, a niektórym nawet znacznie mniej!

Nie można w ramach promocji powitalnej otrzymać więcej niż 1000 PLN. Przypominamy, że wartość premii to 200% sumy dokonanej wpłaty!

Bukmacher eToto oferta

Bonus w wysokości 200% debiutanckiego depozytu do maksymalnej kwoty zostanie zaksięgowany na koncie eToto (chodzi o konto bonusowe!) w sposób automatyczny. Nastąpi to od razu po wykonaniu pierwszej wpłaty. Nie daj się nabrać innym stronom – nie potrzebujesz w tym przypadku żadnego kodu bonusowego!

Gracz ma dokładnie 60 dni na dokonanie obrotu. Jak wygląda obrót u bukmachera? Przeczytaj o tym, jak najwięcej, by się na to przygotować w odpowiedni sposób!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button