eToto kod promocyjny. 200 PLN na obstawianie!

Jak otrzymać do 200 PLN na obstawianie meczu Polska – Kolumbia u bukmachera eToto? Wystarczy wpisać specjalny kod promocyjny, który jest aktywny tylko w dniu dzisiejszym!

eToto kod promocyjny. 200 PLN na obstawianie!
eToto kod promocyjny. 200 PLN na obstawianie!

Zakłady bukmacherskie eToto przygotowały ofertę specjalną na spotkanie Polski z Kolumbią, które odbędzie się 24 czerwca w ramach MŚ 2018. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20 (Gdzie oglądać Mundial 2018?).

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej promocji, musisz być zarejestrowany na stronie www.eToto.pl, a następnie podać kod promocyjny eToto, który w tym przypadku brzmi: POLSKADOBOJU.

W opisywanej ofercie specjalnej każda osoba, która dokona wpłaty co najmniej 1 PLN, korzystając z hasła bonusowego, otrzyma 100% wartości depozytu na swoje konto w formie premii.

Aby wymienić bonus na gotówkę, należy postawić zakłady za kwotę równą 4-krotności sumy otrzymanego bonusu oraz wpłaty w ciągu 60 dni od pojawienia się bonusu na koncie gracza w eToto.

Kod na bonus eToto
Kod na bonus eToto

Aby zakłady zostały zaliczone do obrotu, muszą spełniać następujące warunki:

  • typy zdarzeń: przedmeczowe oraz LIVE;
  • zakład pojedynczy: min. kurs 2,00;
  • zakład wielokrotny: min. kurs całego kuponu: 2,00, min. kurs każdego zdarzenia na kuponie: 1,20;
  • zakład musi zostać rozliczony (status: wygrany lub przegrany); e. zakład anulowany nie jest liczony do obrotu.

Firma eToto jest legalnie działającą w branży bukmacherskiej w naszym kraju. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku Bet365 w Polsce!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button