Bukmacher Legalni bukmacherzy online Jak grać w Forbet bez ryzyka?

Jak grać w Forbet bez ryzyka?

Maks
379 views

Legalny bukmacher Forbet przygotował dla swoich graczy promocję, w ramach której można odzyskać w razie przegranego kuponu nawet 289 PLN! Już teraz poznaj szczegóły tej akcji!

Jak grać w Forbet bez ryzyka?

Jak grać w Forbet bez ryzyka?

Aby grać bez ryzyka, musisz posiadać konto u bukmachera Forbet. Co najważniejsze, nie jest w tym przypadku wymagany kod promocyjny. Warto mieć na uwadze, że każdy może skorzystać ze zwrotu tylko jeden raz w ciągu trwania akcji. Liczą się kupony zagrane do dnia 12 sierpnia łącznie.

Cashback może być przyznany tylko i wyłącznie za kupon zagrany z co najmniej trzema typami z kursem 1,35. Zakłady promocyjne to te na następujące ligi: Premier League, Ligue 1 oraz Ekstraklasa.

Wysokość zwrotu zależy od tego, ile wyniesie kurs ogólny w kuponie promocyjnym zagranym przez gracza. 100% w przypadku powyżej 10 oraz 50% w pozostałych przypadkach.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Forbet, liczą się tylko nastepujące stawki:

  • 27 PLN, bo już po raz 27. piłkarze powalczą pod szyldem Premier League;
  • 54 PLN, bo właśnie 54 punkty zapewniły Burnley sensacyjny powrót do europejskich pucharów po 51 latach;
  • 81 PLN, bo już po raz 81. piłkarze powalczą o mistrzostwo Francji;
  • 120 PLN, bo już po raz 120. zostaną rozegrane rozgrywki o mistrzostwo Anglii;
  • 289 PLN, bo aż tyle dni potrwa sezon ligi francuskiej
Forbet zakład bez ryzyka

Forbet zakład bez ryzyka

Wszystkie bonusowe środki znajdą się na profilach odpowiednich graczy w dniu 13 sierpnia do godziny 23.59. Warunki obrotu znajdują się w regulaminie.

Przypominamy, że dostępne są już w całej Polsce punkty naziemne Forbet, gdzie można obstawiać wydarzenia sportowe bez konieczności rejestracji oraz podawania swoich danych!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image