Jak grać w Forbet bez ryzyka?

Legalny bukmacher Forbet przygotował dla swoich graczy promocję, w ramach której można odzyskać w razie przegranego kuponu nawet 289 PLN! Już teraz poznaj szczegóły tej akcji!

Jak grać w Forbet bez ryzyka?
Jak grać w Forbet bez ryzyka?

Aby grać bez ryzyka, musisz posiadać konto u bukmachera Forbet. Co najważniejsze, nie jest w tym przypadku wymagany kod promocyjny. Warto mieć na uwadze, że każdy może skorzystać ze zwrotu tylko jeden raz w ciągu trwania akcji. Liczą się kupony zagrane do dnia 12 sierpnia łącznie.

Cashback może być przyznany tylko i wyłącznie za kupon zagrany z co najmniej trzema typami z kursem 1,35. Zakłady promocyjne to te na następujące ligi: Premier League, Ligue 1 oraz Ekstraklasa.

Wysokość zwrotu zależy od tego, ile wyniesie kurs ogólny w kuponie promocyjnym zagranym przez gracza. 100% w przypadku powyżej 10 oraz 50% w pozostałych przypadkach.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Forbet, liczą się tylko następujące stawki:

  • 27 PLN, bo już po raz 27. piłkarze powalczą pod szyldem Premier League;
  • 54 PLN, bo właśnie 54 punkty zapewniły Burnley sensacyjny powrót do europejskich pucharów po 51 latach;
  • 81 PLN, bo już po raz 81. piłkarze powalczą o mistrzostwo Francji;
  • 120 PLN, bo już po raz 120. zostaną rozegrane rozgrywki o mistrzostwo Anglii;
  • 289 PLN, bo aż tyle dni potrwa sezon ligi francuskiej
Forbet zakład bez ryzyka
Forbet zakład bez ryzyka

Wszystkie bonusowe środki znajdą się na profilach odpowiednich graczy w dniu 13 sierpnia do godziny 23.59. Warunki obrotu znajdują się w regulaminie.

Przypominamy, że dostępne są już w całej Polsce punkty naziemne Forbet, gdzie można obstawiać wydarzenia sportowe bez konieczności rejestracji oraz podawania swoich danych!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button