Jak wygrywać u bukmachera internetowego?

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak wygrywać u bukmachera internetowego, powinieneś znać pewne podstawy na ten temat. Okazuje się, że wiele osób szuka gotowych systemów, a to nie zawsze jest odpowiednia droga do sukcesu.

Jak wygrywać u bukmachera internetowego?
Jak wygrywać u bukmachera internetowego?

Wygrywanie u bukmachera – zawsze o to chodzi?

Kto z nas nie lubi wygrywać? Większość ludzi na świecie uwielbia rywalizację, szczególnie jeśli wychodzimy z niej zwycięsko. Jeszcze lepiej, jeśli zwycięstwom towarzyszą nagrody. A jeśli pod postacią nagród kryją się pieniądze, to jest to niemalże sytuacja wymarzona. Z tego właśnie powodu firmy bukmacherskie w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Choć na pierwszy rzut oka takie porównanie może wydać się mało czytelne i jasne, to poznając wszystkie argumenty „za”, łatwo można przekonać się, że jest ono jak najbardziej prawdziwe. Pora zatem na garść szczegółów. Firmy bukmacherskie oferują swoim klientom możliwość typowania wielu, różniących się od siebie wydarzeń sportowych. Nie od dziś wiadomo, że sport to dla wielu Polaków bardzo ważna część ich życia, dlatego tak wielu z nich decyduje się na wpłacanie pieniędzy i grę u bukmacherów.

Każdemu nowemu otwarciu konta towarzyszy rzecz jasna przekonanie graczy – na którym bazują firmy bukmacherskie – co do swojej fachowej wiedzy na temat sportu.  Z tego powodu tak chętnie i ochoczą wpłacają pieniądze. Każdy z nich uważa, że wygra. Rzeczywistość jest jedna brutalna. Bardzo wielu nowych użytkowników, którzy inwestują swoje pieniądze w wydarzenia sportowe szybko je traci. Skąd takie zatrważające statystyki? Wbrew pozorom obstawianie to nie tylko sucha wiedza na temat na przykład piłki nożnej, żużla lub siatkówki. Aby skutecznie pomnażać swoje pieniądze, korzystając z ofert firm bukmacherskich, trzeba dodatkowo posiadać dobry plan działania jeśli chodzi o inwestowanie pieniędzy (nigdy nie grać za całość posiadanej kwoty) oraz właściwą taktykę tworzenia samych kuponów (doboru wydarzeń na kuponie, kierując się rozumem a nie sercem). Na szczęście w dobie Internetu jest bardzo wiele ciekawych porad, z których wystarczy tylko umieć i chcieć skorzystać. 

sts kod promocyjny 2022
sts kod promocyjny 2022

Skuteczne obstawianie a zarządzanie gotówką

W teorii to, ile wpłacisz na swoje konto bukmacherskie, ma znaczenie, bo im więcej, tym teoretycznie więcej możesz wygrać. To najprawdziwsza prawda. Aby jednak wygrywać, trzeba umieć zarządzać swoimi pieniędzmi, a w tym wypadku akurat nie ma większego znaczenia, czy masz 100, czy 1000 zł na koncie. Jeśli nie wiesz, jak skutecznie nimi obracać, stracisz je bezpowrotnie. Z tego właśnie powodu na wstępnie tegoż tekstu zwróciliśmy uwagę na bardzo ważną rzecz dotyczącą wiedzy na temat sportu, która nie wystarczy do odnoszenia sukcesów w zakładach bukmacherskich, jeśli nie masz umiejętności zarządzania swoim kapitałem. Oto kilka złotych rad, z których warto korzystać

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  1. Zakłady bukmacherskie to nie poker. Nie graj za wszystkie pieniądze 
    Nie ma chyba gorszej rzeczy, aniżeli stawianie wszystkich pieniędzy, które posiadasz na swoim koncie, na jednym kuponie. Sport bywa nieprzewidywalny. Nie ma w nim pewnych typów. W każdym możliwym do wybrania wydarzeniu sportowym można doszukać się takiego, w którym doszło do bardzo dużej niespodzianki. Musisz zawsze liczyć się z tym, że skoro niespodzianki są możliwe, to mogą one dotknąć również i Ciebie. A co za tym idzie Twoich pieniędzy. Nigdy nie stawiaj wszystkiego, co masz, na jeden kupon, bo niespodzianka, która zadziwi cały sportowy świat, może dla Ciebie okazać się końcem gry u bukmachera.
  2. Ustal procent kwoty, za jaką chcesz grać, i jak często możesz doładować swoje konto  
    Zarządzanie dostępnym na koncie kapitałem, polega na sztywnym trzymaniu się wcześniej ustalonych zasad. Jedną z podstawowych rad, którą można przekazać nowym graczom, jest granie za 10% dostępnej na koncie kwoty. Innymi słowy, każdy kupon, który tworzymy, możemy doładować kwotą nie większą, niż 10% z tego co obecnie posiadamy: jeśli na koncie mamy 100 zł, to każdy kupon powinien być grany za 10 zł. Im więcej na koncie pieniędzy, tym większa do inwestowania będzie kwota z 10%. Dlaczego taka strategia? Pozwala ona na wpadki. Jeśli mamy opcję postawienia 10 kuponów, to część z nich być może będzie przegrana, ale część powinna wyjść na plus. Takim sposobem można powoli, krok po kroku pomnażać posiadane na koncie pieniądze. 10% daje każdemu graczowi solidne zabezpieczenie w razie przegranego kuponu. Innym, ważnym zagadnieniem, które dotyczy pieniędzy, jest częstotliwość doładowywania konta. Jeśli, mimo tego, że grałeś/aś systemem 10%, na Twoim koncie skończą się pieniądze, to w tym wypadku również musisz mieć przygotowany wstępny plan. Nowym graczom zaleca się wpłacanie nowych pieniędzy nie częściej niż raz na miesiąc. 
  3. Wyzbądź się emocji. Nie graj na ulubionych zawodników lub drużyny!
    Do obstawiania w zakładach bukmacherskich nowych graczy, pcha najczęściej miłość do danej drużyny, dyscypliny sportu lub konkretnego zawodnika/zawodniczki. To, co często jest bardzo pozytywnym bodźcem, nie zawsze sprawdza się w realiach hazardu. Obstawiając wydarzenia sportowe i stawiając na nie swoje pieniądze bardzo ważne, jest, aby robić to w pełni świadomie. Zawsze oceniając szansę na powodzenie kuponu, kierując się, rozumiem, a nie sercem. Dlaczego takie podejście jest aż tak istotne? Z bardzo prostego powodu. Jeśli naszą ulubioną drużyną piłkarską jest Real Madryt, któremu kibicujemy i regularnie oglądamy mecze, to ciężko będzie nam obstawić jego przegraną na przykład w meczu z Barceloną. I tak, mimo, iż w konkretnym spotkaniu to właśnie Katalończycy będą zdecydowanymi faworytami, to my, jako oddani fani nigdy na nich nie postawimy. Ślepa wiara w zwycięstwo ulubionej drużyny pcha często nowych i mało doświadczonych graczy w ramiona przegranej i utraty środków finansowych. Czy jest jedna, złota rada jak radzić sobie w takich sytuacjach? Tak! Albo zachować się jak zawodowy gracz, i zawsze kierować się tylko rozumem, nawet jeśli typ niespecjalne odpowiada naszym uczuciom, lub, jeśli nie jest możliwe spełnienie opcji pierwszej po prostu omijać typy, w których udział bierze nasza ulubiona drużyna lub zawodnik/zawodniczka. 
Duża wygrana u bukmachera Fortuna
Duża wygrana u bukmachera Fortuna

Te trzy proste zasady wskazane w powyższym tekście to oczywiście pewien etap, początek, który jest tylko drogowskazem na dalszą drogę. Nie da się jednak rozwijać jako typer w zakładach bukmacherskich, jeśli nie opanuje się powyższych reguł. Najważniejsze zatem zawsze będzie pilnowanie swoich pieniędzy. Nie granie za całą sumę dostępną na koncie — tym bardziej, jeśli szargają tobą emocje. Co ciekawe, nie ma znaczenia, czy są one pozytywne lub negatywne. Jeśli inwestujesz swoje pieniądze, zawsze rób to z chłodną głową. Limit, który musisz na siebie narzucić to nic innego jak kontrola, która zawsze sprawdza się w przypadku przegranych kuponów. A brak emocji, które dotyczą ostatniego akapitu to gwarancja grania tylko takich wydarzeń sportowych, co do których jesteśmy pewni ze sportowego punktu widzenia, a nie ze względu na nasze upodobania i sympatie lub antypatie. Na koniec nie pozostaje zatem nic innego jak życzyć każdemu nowemu graczowi wytrwałości w realizowaniu powyższych zaleceń oraz rzecz jasna wielu wygranych kuponów. A każdy z tych, który będzie przegranym, niech będzie dobrą lekcją na przyszłość, dzięki której liczba zwycięstw przeważać będzie nad niepowodzeniami. Udanej gry! 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button