Jaki jest najskuteczniejszy system bukmacherski?

Na temat systemów bukmacherskich powstało już tak wiele poradników i artykułów, że pisanie kolejnego wydaje się być pozbawione sensu. Czy jednak aby na pewno? Podobnie jak zmienia się rynek bukmacherski, tak samo zmianom ulegają strategie gry, które mają przynosić regularne zyski. Zobaczcie, jakie jest obecnie najskuteczniejszy system bukmacherski!

Jaki jest najskuteczniejszy system bukmacherski?
Jaki jest najskuteczniejszy system bukmacherski?

Skuteczne systemy bukmacherskie

Jak skutecznie wygrywać w zakładach bukmacherskich to  pytanie, które każdego dnia zadaje sobie pewnie wiele osób na całym świecie. Oczywiście, gdyby znalezienie odpowiedzi było tak samo proste, jak wpisanie pytania w wyszukiwarkę, pewnie każdy z nas byłby milionerem.

System bukmacherski, który zdobywa co raz większe uznanie wśród graczy zakładów sportowych to „System Martingale„. Na czym polega ten wyjątkowy system bukmacherski?

Głównym założeniem systemu Martingale jest aby ciagle podwajać stawkę w przypadku przegranej, a w razie wygranej wrócić do pierwotnej stawki. Jak to wygląda w praktyce? Na początku trzeba oczywiście wybrać stawkę początkową.

Niezwykle istotnym jest to, aby szukać też zakłady, które będą miały określony kursy. Kurs nie może być mniejszy niż 2.00 . Załóżmy, że zagraliście kupony za 2 PLN, 4 PLN, 8 PLN i 16 PLN. Wszystkie kupony zostały przegrane? Właśnie dlatego każda kolejna stawka była 2 razy większa? Natomiast kupon za 32 PLN po kursie 2.00 okazał się trafiony? Wtedy macie 64 PLN – (2+4+8+16+32) = 2 PLN na czysto (minus podatek). Jak widać, ostateczna wygrana nie robi żadnego wrażenia. To jednak tylko przykład, który pokazuje, że dzięki temu systemowi można odrobić każdą poprzednią porażkę i dodatkowo jeszcze na tym nieco zarobić.

bukmacher betclic nowy bonus 500
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

W związku z tym nawet kilka początkowych wpadek nie musi w końcowym rozrachunku oznaczać straty. Najlepiej jednak, aby poszukiwany kurs był wyższy niż 2.00. Wtedy po prostu wygrana na którymś z etapów będzie oznaczała już o wiele bardziej solidny zarobek.

„Gram systemy bukmacherskie od lat, przetestowałem chyba wszystkie możliwe, ale moim zdaniem najkorzystniej wypada system Martingale. Jest prosty i skuteczny, pewna wygrana. Z resztą po to są właśnie te systemy bukmacherskie żeby miały 100% skuteczność.” – typer z forum betonline.net.pl

Możecie znaleźć w sieci mnóstwo stron i blogów, które napiszą wam, że owszem są takie taktyki, dzięki którym bez ryzyka zarobicie swój pierwszy milion w parę miesięcy i to bez większego wysiłku. My jednak nikogo nie zamierzamy czarować, bo to przecież domena magików.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wygrywanie i zarabianie na obstawianiu meczów jest jak najbardziej możliwe, co widać na wielu forach tematycznych i tym podobnych. Nie można jednak wierzyć tym, którzy twierdzą, iż za drobną opłatą pokażą wam sposób na wygrywanie albo będą przesyłać gotowe typy. Tak to nie działa i im szybciej sobie to uświadomi każdy początkujący gracz, tym lepiej dla niego, jego portfela i przyszłości bukmacherskiej.

Sposoby na szybkie zarabianie online

Zarabianie przez internet marzy się każdemu. Fajnie byłoby nie wychodzić z domu i otrzymywać na konto regularne wypłaty. Właśnie tak wyobrażają sobie profesję zawodowego typera niemal wszyscy ci, którzy zaczynają przygodę z bukmacherką. Jeżeli chcecie znać prawdę, nie wygląda to w praktyce aż tak kolorowo!

Superoferta z wyższymi kursami w Fortuna Online
Superoferta z wyższymi kursami w Fortuna Online

Jeżeli ktoś chce skutecznie zarabiać na obstawianiu i robić to regularnie, musi trzymać się swoich podstawowych zasadach, na przykład, nie grać za więcej niż X złotych danego dnia, hamować emocje w konkretnych momentach, pamiętać o założonej strategii oraz uświadomić sobie, że przegrywanie jest elementem wygrywania. Nawet najlepsi typerzy w Polsce mają gorsze dni.

Nikt nie rodzi się ze zdolnością przewidywania przyszłości, a co za tym idzie nie ma możliwości typowania wydarzeń sportowych ze stuprocentową skutecznością! W dzisiejszych czasach każdy może ogłosić się niezawodnym ekspertem, ale sztuką jest przecież w tej profesji regularne zarabianie, a nie umiejętności zareklamowania własnej osoby. Kiedy wygrywamy, nie musimy zajmować się pokazywaniem swoich typów innym osobom, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Skuteczne strategie bukmacherskie 2022

Każdego roku bukmacherzy wprowadzają do swojej oferty rozmaite nowości, które mogą, ale nie muszą, mieć wpływ na osiągane zyski. Kiedyś mówiono, że najlepsza jest progresja, stawianie na remisy, obserwowanie meczów tylko z jednej ligi i tym podobne. Każda taktyka gry jest na swój sposób dobra, ale ma także swoje wady.

Jeżeli jednak ktoś szuka czegoś, co na pewno będzie przynosiło mu zysk, nie będzie raczej zadowolony z faktu, że takiej strategii po prostu nie ma, nie było i nigdy nie będzie. Nawet jeżeli mamy przeznaczone na grę duże sumy pieniędzy, owszem, możemy sprawdzać Pewniaki Na Dziś i zarabiać na przysłowiowe waciki, ale pamiętajmy, że jeden drobny błąd i stracimy znacznie więcej, niż udało nam się zarobić w dwóch czy trzech kuponach.

Skuteczny sposób na obstawianie meczów to Święty Graal wśród miłośników typowania. Nie ma jednak matematycznie szans na to, by coś takiego dało się stworzyć. A nawet, gdyby znalazł się geniusz, któremu udało się wynaleźć jakiś super zaawansowany algorytm, pewnie z nikim nie podzieliłby się wynikami swojej pracy, natomiast korzystał z jej owoców tak długo, jak tylko by mu to umożliwiano.

Pamiętaj: nawet najlepszym zdarza się przegrywać!
Pamiętaj: nawet najlepszym zdarza się przegrywać! foto: betonline.net.pl

Jak obstawiać mecze, żeby wygrywać? 

Nie twierdzimy, że na bukmacherce nie da się zarabiać. Oczywiście, że się da, ale nie jest to tak łatwe, jak próbuje się to wmówić nieświadomym amatorom na wielu blogach i tym podobnych. Kiedy będziecie chcieli na poważnie zająć się obstawianiem, zacznijcie dużo czytać na temat sportu i metod typowania, testujcie strategie, o jakich się dowiedzieliście i pilnujcie, by zbyt wiele nie przegrać.

Nie ma możliwości znalezienia strategii, która jest skuteczna na sto procent. Można jednak poprzez doświadczenie i konsekwencję zacząć odnosić sukcesy i zarabiać. Najpierw mało, później nieco więcej i w końcu tyle, ile nas zadowala.

Polski bukmacher STS oferuje graczom specjalny bonus 29 PLN bez depozytu! Żeby go odebrać należy podczas rejestracji konta na stronie www.STS.pl wpisać ekskluzywny kod promocyjny „BETONLINE„.

Pamiętajcie jednak, że osiągnięcie sukcesu nie jest jednoznaczne z pogłębianiem wiedzy. Najlepsi w swoich dziedzinach także regularnie szlifują swoje umiejętności i w przypadku branży bukmacherskiej inaczej być nie mogło. Jeżeli zależy wam na regularnym zarabianiu, musicie mieć świadomość, że nie przychodzi to z łatwością, a do tego przygotujcie się na to, że zawód typera nie jest tak przyjemny, jak próbuje się to wmówić w internecie. Bo przecież, jak to mówią, bez pracy nie ma kołaczy. I to przysłowie, mimo że stare jak świat, jest nadal aktualne!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 6

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button