Freebety od najlepszych bukmacherów w Polsce

Kolejny miesiąc zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto przyjrzeć się aktualnym ofertom bukmacherów i sprawdzić, który z nich przygotował dla graczy najatrakcyjniejsze zakłady bez ryzyka, czyli tak zwane freebety!

Freebety wrzesień 2018
Freebety od najlepszych bukmacherów w Polsce

Typerzy bardzo chwalą sobie zakłady bez ryzyka z jednego, prostego powodu – pozwalają one na sprawdzenie oferty bukmachera w praktyce bez konieczności inwestowania własnych środków. Freebety działają na bardzo prostej zasadzie: w przypadku wygranej jest ona nasza, natomiast gdy przegrywamy – nic nie tracimy.

Jak dostać freebet od bukmacherów?

Aby zgarnąć freebet, należy zarejestrować konto bukmacherskie w danej firmie. Nie każdy buk „na dzień dobry” ma do zaoferowania taką promocję, dlatego też stworzyliśmy ten wpis, by pokazać wam, gdzie obecnie można znaleźć freebet i z niego skrozystać.

A co, kiedy już otrzymany bonus wykorzystamy? Wtedy pozostają nam dwie opcje: możemy stwierdzić, że dany portal nie jest dla nas i po prostu o nim zapomnieć albo też dokonać wpłaty do bukmachera i grać dalej!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Przypominamy, że każda firma bukmacherska posiada warunki obrotu danego bonusu. Warto sprawdzić je czasem nawet jeszszcze przed odebraniem bonusu i upewnić się, czy konkretne punkty regulaminu na pewno są dla nas korzystne i jesteśmy w stanie je spełnić!

Gdzie bonus bez depozytu?

Bardzo wiele freebetów to bonusy bez deozytu, czyli takie, które otrzymuje się bez konieczności dokonywania wpłat. Przewaga takich premii nad innymi jest raczej oczywista – w ich przypadku nie musimy dokonywać żadnych depozytów na konto, by odebrać bonus. Nie inwestujemy więc własnych pieniędzy nie tylko w przenośni, ale także dosłownie.

Bonusy bez depozytu są wyjątkowo ciekawym zagadnieniem, ale nie zawsze można je znaleźć w aktualnej ofercie bukmachera. Właśnie dlatego tak ważne jest, by w internecie przyglądać się materiałom aktualnym na dany miesiąc, a nie, na przykład, rok. Tego typu przedawnione artkuły mogą wprowadzić nas w niemały błąd, który w ostateczności może nas sporo kosztować!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka

Darmowe bonusy od najlepszych bukmacherów w Polsce

Wrześniowe bonusy za darmo można znaleźć, między innymi, u bukmachera LV BET. Nadal obowiązuje w nim kod promocyjny. Oczywiście, to nie wszystkie serwisy do obstawiania z tego typu ofertami. Poniżej znajdziecie konkretną listę!

  • LV BET – 20 PLN bez depozytu i później nawet 1500 PLN!
  • Totolotek – 20 PLN freebet i potem do 1000 PLN!
  • Totalbet – 25 PLN w postaci freebetu i 500 PLN potem!

Jak widać, bukmacherów z ofertami bez depozytów nie ma zbyt wielu. Tym bardziej warto skorzystać z tych promocji, które przygotowano na wrzesień! Nie wiadomo, kiedy nadarzy się kolejna tego typu okazja!

——-

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button