Jedno konto bukmacherskie na dwie osoby

Chciałbyś korzystać z jednego konta bukmacherskiego wraz ze swoim współmałżonkiem albo bratem? Sprawdź, czy jest taka możliwość oraz jak dokładnie należy to załatwić od strony czysto formalnej!

Jedno konto bukmacherskie na dwie osoby
Jedno konto bukmacherskie na dwie osoby

Czy można mieć więcej niż jedno konto u bukmachera?

Jeżeli mamy już konto w firmie bukmacherskiej, pozostaje nam jedynie dokonać depozytu i grać, wybierając pewniaki z internetu albo decydując się na grę własnymi typami. Co jednak w sytuacji, gdy chcemy obstawiać razem z członkiem rodziny czy współlokatorem?

Zgodnie z regulaminem większości bukmacherów, posiadanie więcej niż jednego konta jest zabronione. Zwykle każda osoba może posiadać tylko jedno konto w danym bukmacherze.

W przypadku stwierdzenia posiadania wielu kont przez jedną osobę, bukmacher ma prawo do zamknięcia wszystkich kont i utraty dostępu do środków zgromadzonych na tych kontach. W niektórych przypadkach może to także skutkować zakazem korzystania z usług danego bukmachera w przyszłości.

Warto zaznaczyć, że jedno konto u bukmachera może obejmować wiele rachunków graczy, w przypadku gdy jedna osoba zarejestruje konto, ale do obstawiania używają go różne osoby (np. członkowie jednej rodziny). Jednak każdy rachunek gracza powinien być w pełni zweryfikowany i zgodny z regulaminem bukmachera, a wszystkie obstawienia i wygrane powinny być dokonywane w pełni transparentnie.

W każdym przypadku, aby uniknąć problemów i konsekwencji związanych z naruszeniem regulaminu bukmachera, zalecamy korzystanie z jednego konta i przestrzeganie zasad.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Każdy działa, oczywiście, na własną odpowiedzialność i tylko od niego zależy, jak potraktuje regulamin danej marki bukmacherskiej. Najlepsi bukmacherzy w Polsce rzadko jednak łaskawie podchodzą do osób działających w ten sposób. Tym bardziej że do profilu gracza może być przypisane tylko jedno konto bankowe, na które zleca się wypłatę wygranych!

Pamiętajmy, że ostateczna decyzja w kwestii ewentualnego zamknięcia konta zawsze zależy od bukmachera. Nie radzimy więc grać przeciwko niemu, gdyż może to jedynie pogorszyć naszą sytuację!

Gdzie najlepiej założyć konto u bukmachera?

Najlepszym miejscem do założenia konta u bukmachera zależy od preferencji gracza, ale trzy najpopularniejsze i najbardziej renomowane bukmacherzy w Polsce to STS, Fortuna i Superbet.

Oto zalety każdego z tych bukmacherów:

BukmacherZalety
STSBogaty wybór dyscyplin sportowych i rodzajów zakładów, atrakcyjne kursy i promocje dla nowych graczy, szybka wypłata wygranych, przyjazny interfejs i prosta nawigacja po stronie, aplikacja mobilna i dostępność wersji na komputerze, wysoka jakość obsługi klienta
FortunaDuży wybór dyscyplin sportowych i zakładów, wysokie kursy i liczne promocje dla graczy, darmowe transmisje live wydarzeń sportowych, szybka wypłata wygranych, wygodny interfejs i łatwa nawigacja po stronie, wiele możliwości wpłaty i wypłaty środków, aplikacja mobilna i dostępność wersji na komputerze, wysoka jakość obsługi klienta
SuperbetDuży wybór zakładów i dyscyplin sportowych, atrakcyjne kursy i liczne promocje dla graczy, prosty interfejs i łatwa nawigacja po stronie, dobra jakość transmisji live, wiele możliwości wpłaty i wypłaty środków, aplikacja mobilna i dostępność wersji na komputerze, szybka wypłata wygranych, wysoka jakość obsługi klienta

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 55

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button