Jedno konto bukmacherskie na dwie osoby

Chciałbyś korzystać z jednego konta bukmacherskiego wraz ze swoim współmałżonkiem albo bratem? Sprawdź, czy jest taka możliwość oraz jak dokładnie należy to załatwić od strony czysto formalnej!

Jedno konto bukmacherskie na dwie osoby
Jedno konto bukmacherskie na dwie osoby

Czy można mieć więcej niż jedno konto u bukmachera?

Jeżeli mamy już konto w firmie bukmacherskiej, pozostaje nam jedynie dokonać depozytu i grać, wybierając pewniaki z internetu albo decydując się na grę własnymi typami. Co jednak w sytuacji, gdy chcemy obstawiać razem z członkiem rodziny czy współlokatorem?

Wszystko zależy od regulaminu, jaki obowiązuje użytkowników danego bukmachera, jednak istnieje małe prawdopodobieństwo znalezienia takiego, gdzie rzeczywiście będzie możliwość LEGALNEGO współdzielenia konta. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by ktoś przekazywał nam pieniądze, które następnie będziemy przeznaczać na grę w jego imieniu. Nie da się jednak założyć konta, którego właścicielami będą dwie osoby – nawet jeżeli chodzi o współmałżonków czy rodzeństwo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Każdy działa, oczywiście, na własną odpowiedzialność i tylko od niego zależy, jak potraktuje regulamin danej marki bukmacherskiej. Legalne firmy bukmacherskie rzadko jednak łaskawie podchodzą do osób działających w ten sposób. Tym bardziej, że do profilu gracza może być przypisane tylko jedno konto bankowe, na które zleca się wypłatę wygranych!

Pamiętajmy, że ostateczna decyzja w kwestii ewentualnego zamknięcia konta zawsze zależy od bukmachera. Nie radzimy więc grać przeciwko niemu, gdyż może to jedynie pogorszyć naszą sytuację!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button