Jak wpłacać pieniądze do bukmachera online?

Bukmacherzy internetowi oferują coraz więcej metod płatności. Można się w tym już nieco gubić, dlatego postanowiliśmy przygotować zestawienie najchętniej wybieranych opcji oraz napisać co nieco na ich temat. Jak wpłacić pieniądze do legalnego bukmachera online?

Jak wpłacać pieniądze do bukmachera online?
Jak wpłacać pieniądze do bukmachera online?

Jakie są metody płatności u bukmacherów?

Metody płatności u bukmacherów to temat, o którym można by było wiele napisać. Na szczęście, skończyły się już czasy, gdy w Polsce działały niesprawdzone firmy z zagranicy niemające zbyt dużej wiarygodności.

Gracze obecnie nie muszą martwić się o bezpieczeństwo środków na koncie bukmacherskim. A w jaki sposób można dokonywać na nie depozytów? Nie jest to tak trudne, jak mogłoby wydawać początkującym graczom.

„Dla mnie najlepszą metodą płatności jest szybki przelew bankowy (PayU albo Przelewy24), w kilka minut moje pieniądze przechodzą na konto bukmachera i zaraz mogę obstawiać, co więcej za taką płatność dostaję dodatkowy bonus od bukmachera” – opinia z forum betonline.net.pl

Przelewy ekspresowe (np. PayU, Przelewy24, DotPay)

Jedna z najpopularniejszych metod. Znajdziecie ją u każdego legalnego bukmachera w Polsce, między innymi, Fortuna czy LV BET. Korzystanie z niej to mało skomplikowana czynność. Wszystko odbywa się w taki sam sposób, jak wykonywanie przelewów w naszym banku internetowym. Różnica polega na tym, że tutaj środki są na koncie odbiorcy, w tym przypadku bukmachera, w ciągu zaledwie kilku sekund od realizacji!

Opcję wysyłania przelewów ekspresowych oferują wszystkie największe banki w Polsce. Lista instytucji akceptujących tę metodę płatności jest naprawdę długa. A oto wybrane banki:

  • mBank
  • Pekao
  • PKO BP
  • Alior Bank
  • ING
  • Idea Bank
  • GetIN Bank
  • Eurobank
  • BOŚ
  • Wiele, wiele więcej!

W przypadku przelewów nie musimy podawać żadnych poufnych danych, co jest ogromną zaletą. Wszystko odbywa się w prosty sposób, dlatego raczej nikt nie powinien mieć tutaj żadnych problemów z realizacją.

Totalbet wkrótce startuje z Neteller i Skrill
Totalbet wkrótce startuje z Neteller i Skrill

Karty płatnicze (MasterCard, Visa)

Parę lat temu w Polsce płacenie kartami płatniczymi w internecie było mało popularne. Obecnie sytuacja ta ulega znacznej poprawnie. Nadal można znaleźć osoby, które uważają, że podawanie danych karty w internecie to niebezpieczna sprawa. Jeżeli jednak robimy to, korzystając z usług sprawdzonych firm, nic nie powinno nam grozić.

Po dokonaniu przelewu za pomocą karty płatniczej również pieniądze pojawiają się na koncie bukmachera od razu. W celu złożenia depozytu trzeba podać kilka danych karty: imię i nazwisko posiadacza, jej kod, datę ważności oraz kod zabezpieczający znajdujący się z tyłu!

Płatności kartą akceptowane są w niemal wszyskich legalnych firmach bukmacherskich dostępnych w Polsce. To także jedna z obecnie najchętniej wybieranych metod wśród graczy.

Metody płatności Forbet
Metody płatności Forbet

Blik w Zakładach Bukmacherskich 

Blik to ciekawy wynalazek, który zaczyna zdobywać serca Polaków. Dzięki tej ciekawej metodzie można dokonać płatności nawet bez konieczności logowania się na rachunek bankowy w komputerze. Blik działa w następujący sposób: najpierw wpisujemy kwotę, którą chcemy przelać do bukmachera, a następnie podajemy specjalny sześciocyfrowy kod. Ten znajdujemy, między innymi, w aplikacji bankowej. Później pozostaje nam zaakceptować płatność i gotowe! Wprawionym użytkownikom zajmuje to paręnaście sekund.

Blik obecnie jest dostępny już także w takich serwisach jak PayU i nie tylko. Można więc z niego korzystać u coraz większej ilości bukmacherów. A powinno być z tym już tylko lepiej.

Skrill u Polskiego bukmachera

Płatność Skrillem u bukmachera to opcja wygodna i niezwykle bezpieczna. Portfel elektroniczny to miejsce w internecie, gdzie możemy zamieszczać swoje środki z konta bankowego. Świetna sprawa, gdyż nie musimy logować się do banku za każdym razem, gdy chcemy zasilić profil bukmacherski. Niestety, Skrill nie pojawia się wśród akceptowanych w wielu firmach. Obecnie dostępny jest w następujących serwisach:

Paysafecard 

Paysafecard to opcja, która jest bardzo często stosowana przez graczy. Szczególnie dzięki swojej wygodzie i prostocie. W tym przypadku działa to wszystko trochę tak, jak z tradycyjnym doładowaniem telefonu. Idziemy do sklepu, kupujemy kartę-zdrapkę o konkretnej wartości, a następnie „zakupione” pieniądze możemy wydawać na co tylko chcemy w internecie. W ten sposób właśnie możemy dokonać chociażby przelewu do bukmachera czy zrobić zakupy online.

Możliwość płatności Paysafecard oferuje, między innymi, Forbet, ale i nie tylko. Polecamy tę opcję szczególnie tym, którzy dbają o swoją prywatność i niekoniecznie chcą logować się na konto w banku przy dokonywaniu płatności bukmacherskich.

Metody płatności zawsze znajdziesz na końcu strony bukmacherskiej!
Metody płatności zawsze znajdziesz na końcu strony bukmacherskiej!

Co jeszcze warto wiedzieć? 

Pamiętajcie o tym, że metody dokonywania płatności na zakłady bukmacherskie różnią się od tych, które pozwalają na wypłatę pieniędzy OD firmy bukmacherskiej. W tym drugim przypadku wszystko musi być przelewane na konto bankowe w polskiej instytucji. Nie ma sposobów, by to pominąć, a wszystko przez wprowadzoną w naszym kraju ustawę hazardową z roku 2017.


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 . Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button