Betclic bez dowodu. Konto tymczasowe, czyli legalne obstawianie bez weryfikacji

Legalne obstawianie meczów bez weryfikacji? Konto tymczasowe od bukmachera Betclic daje taką możliwość. Na czym dokładnie polega ta opcja i w jaki sposób można dokonać rejestracji bez dowodu osobistego?

Betclic bez dowodu. Konto tymczasowe, czyli legalne obstawianie bez weryfikacji
Betclic bez dowodu. Konto tymczasowe, czyli legalne obstawianie bez weryfikacji

Betclic bez weryfikacji

Firma bukmacherska Betclic jest jedną z najpopularniejszych w naszym kraju. Aby ułatwić nowym graczom zakładanie konta w ekspresowym tempie, portal przygotował możliwość założenia tak zwanego konta tymczasowego. Co to jest? To nic skomplikowanego, co mogłoby nie być zrozumiałe przez początkujących graczy.

Jeżeli chcemy stawiać mecze od razu po założeniu konta, a więc nie mamy czasu na przesyłanie zdjęć czy skanów dokumentów, przygotowane przez Betclic konto tymczasowe powinno przypaść nam do gustu. Dzięki tej funkcji rejestracja trwa zaledwie parę chwil – w praktyce mniej niż minutę!

betclic kod promocyjny
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny: KOD500

U wielu legalnych bukmacherów przed zagraniem pierwszego kuponu trzeba dokonać pełnej weryfikacji danych. Daje to dodatkowe ekstra kilka minut od momentu założenia konta do postawienia zakładu. Nie każdy może pozwolić sobie na tego rodzaju przerwy od obstawiania, a Betclic Polska doskonale to rozumie.

Betclic bez dowodu to możliwość gry od razu po zakończeniu zakładania profilu typerskiego. Gracz nie musi od razu pokazywać swojego dowodu, by dokonać wpłaty i postawić na swoich faworytów. Kiedy są na oku jakieś pewniaki dnia, często liczą się sekundy i na pewno każdy miłośnik obstawiania doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Betclic konto bez weryfikacji

  • Możliwość obstawiania za pieniądze
  • Kod promocyjny KOD500
  • Szybkie wpłaty pieniędzy
  • Darmowe mecze online w Betclic TV
  • Promocje okazjonalne

Jakie ograniczenia niesie za sobą posiadanie konta tymczasowego? Przede wszystkim do momentu pełnej weryfikacji nie da się z niego wypłacić pieniędzy i to bez względu na to, jaki przelew zostanie zlecony. Co istotne, maksymalnie na ten sam profil wpłacić można do 5000 złotych.

Betclic obstawianie bez dowodu
Betclic obstawianie bez dowodu

Betclic konto tymczasowe

Weryfikacja danych w Betclic załatwiana jest ekspresowo, dlatego w wolnej chwili dobrze jest poświęcić jej parę chwil. Nie trzeba tego, oczywiście, robić od razu, bo jest na to aż 90 dni. Dopiero po tym czasie konto tymczasowe Betclic stanie się nieaktywne i nie będzie można z niego korzystać.

Zakładając konto bez dowodu cały czas można wykorzystać bonus powitalny przygotowany przez Betclic. Na ten moment bukmacher daje nowym klientom nawet 500 złotych jako cashback. Co to dokładnie znaczy? Można zgarnąć zwrot w przypadku przegranej w pierwszym zagranym kuponie.

Uwaga! Tylko przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego można wpisać kod promocyjny KOD500. W późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości. Przypominany, iż hasło bonusowe jest limitowane – mogą z niego korzystać tylko ci, co odwiedzają nasz portal!

Bonus powitalny Betclic:
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na Betclic.pl
  2. Kod promocyjny KOD500
  3. Pierwszy depozyt i kupon
  4. W razie przegranej pełny zwrot 100% stawki!
betclic polska online
betclic polska online

Promocje bukmacherskie. Betclic z bonusami i meczami online

Osoby z kontem tymczasowym także mogą korzystać z wielu promocji, jakie dla klientów przygotowała marka Betclic. To bardzo istotne, gdyż bukmacher ten w każdym tygodniu przyznaje różnego rodzaju bonusy i tym podobne.

Świetną wiadomością jest także to, że z kontem tymczasowym można oglądać darmowe mecze w Betclic. Liga hiszpańska, niemiecka, francuska, włoska i wiele, wiele więcej!

Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada odpowiednie zgody Ministerstwa Finansów. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 550 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu. 

Aktualny kod promocyjny to KOD550. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 550 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy każdego dnia!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button