Wybory prezydenckie 2020 – darmowy poradnik dla typera

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Polski rząd mimo panującej pandemii koronawirusa nie zamierza wycofywać się z przyjętego terminu wyborów. Mówi się o tym, że elekcja ma być przeprowadzana w trybie korespondencyjnym. Na ten moment jest znacznie więcej pytań niż odpowiedzi odnośnie tego, jak naprawdę i kiedy będziemy oddawać głos w wyborach prezydenckich 2020. Z racji tego, iż nie odbywają się żadne imprezy sportowe, wiele firm bukmacherskich znacząco rozszerzyło ofertę zakładów dotyczących innych dziedzin życia. Wybory prezydenckie 2020 to dla wielu ekscytująca kwestia, którą z całą pewnością opłaca się typować u polskich legalnych bukmacherów online. Zapraszamy do lektury darmowego poradnika typera na wybory prezydenckie 2020. 

Wybory prezydenckie 2020 - darmowy poradnik dla typera
Wybory prezydenckie 2020 – darmowy poradnik dla typera

Wybory prezydenckie 2020 – kto startuje? Kiedy się odbędą?  

Wybory prezydenckie są zaplanowane zgodnie z konstytucją na 10 oraz 24 maja (ewentualna druga tura). W naszym kraju ogłoszony jest obecnie stan epidemii, w związku z czym przenoszenie terminu wyborów nie jest konieczne. Przeniesienie elekcji byłoby możliwe tylko po ogłoszeniu stanu klęski żywiołowej, o co wnioskuje opozycja. Na razie nie zanosi się na to, aby taki stan miał być ogłoszony. Kto kandyduje w wyborach prezydenckich 2020? Odpowiednią liczbę podpisów zebrali następujący kandydaci: 

  • Andrzej Duda – aktualnie urzędujący Prezydent RP popierany przez PiS,
  • Rafał Trzaskowski – popierany przez KO
  • Władysław Kosiniak-Kamysz – popierany przez PSL,
  • Szymon Hołownia – kandydat niezależny, 
  • Krzysztof Bosak – popierany przez Konfederację,
  • Marek Jakubiak,
  • Paweł Tanajno,
  • Mirosław Piotrowski, 
  • Stanisław Żółtek. 
bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Obecna sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju powoduje, że wiele osób powątpiewa, czy wybory prezydenckie 2020 odbędą się w zaplanowanym pierwotnie terminie. Okazuje się jednak, że partia rządząca nie ma na razie żadnych planów przeniesienia terminu wyborów. Wiele wskazuje na to, że mogą się one również odbyć drogą korespondencyjną. Przełożenie terminu wyborów jest w naszym kraju możliwe tylko w razie ogłoszenia stanu wyjątkowego. W takim wypadku wybory mogłyby odbyć się dopiero 90 dni po ogłoszeniu zakończenia obowiązywania tego stanu. Najgorsze jest to, że nikt nie wie, kiedy COVID-19 przestanie być dla nas zagrożeniem. 

Jak wygląda poparcie dla kandydatów na Prezydenta – sondaże 

Jak wskazują wszystkie przeprowadzone do tej pory sondaże, na ten moment jest trzech kandydatów posiadających poparcie większe niż 10%. Na pierwszym miejscu nieustannie znajduje się urzędujący Prezydent Andrzej Duda, którego poparcie nie spada poniżej 42,7% od czasu ogłoszenia stanu epidemii. W ostatnim czasie jego notowania sondażowe zaczęły nawet rosnąć. W niektórych badaniach Andrzej Duda uzyskuje nawet więcej niż 50%, dzięki czemu mógłby wygrać wybory nawet w pierwszej turze.

Na samym początku kampanii na drugim miejscu znajdowała się nieustannie Małgorzata Kidawa-Błońska (zastąpiona obecnie przez R. Trzaskowskiego). Miała zazwyczaj ponad 20%. Pod koniec marca jej notowania jednak znacznie spadły. W ostatnich badaniach pani wicemarszałek zdobyła zaledwie 11,4%.Według ostatnich badań, kandydatkę KO wyprzedza już Władysław Kosiniak-Kamysz. Co ważne, wszyscy ci trzej kandydaci otrzymują więcej niż 10%. Jak pokazują doświadczenia z poprzednich wyborów prezydenckich, jest to stała tendencja. W czterech na sześciu ostatnich wyborów prezydenckich zawsze minimum troje kandydatów zyskiwało więcej niż 10% głosów. 

Zakłady na wybory prezydenckie 2020
Zakłady na wybory prezydenckie 2020

Wybory prezydenckie – DARMOWY, OPŁACALNY TYP 

Gdy przeanalizujemy aktualną sytuację polityczną w naszym kraju, to możemy zauważyć, że w naszym społeczeństwie mamy do czynienia z ogromnym podziałem. Jest zatem pewne, że minimum troje kandydatów osiągnie więcej niż 10% poparcia w czasie elekcji. Właśnie dlatego u bukmachera opłaca się postawić następujący zakład: 

Ilu kandydatów w wyborach 2020 otrzyma nie mniej niż 10% głosów? Odpowiedź/typ: Trzech 

Taki typ na wybory prezydenckie 2020 możemy wysłać nawet po kursie 1,90, ponieważ szansa na to, iż trafimy, jest naprawdę spora. Biorąc pod uwagę powyższą analizę można mieć praktycznie stuprocentową pewność, że wszyscy trzej wymienieni kandydaci otrzymają po minimum 10% głosów. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button