STS Zakład Bez Ryzka. 200 PLN na start!

Oferta limitowana na półfinały Ligi Mistrzów. Zagraj kupon, stawiając na swoich faworytów, a jeżeli nie trafisz wszystkich typów, dostaniesz od STS pełny zwrot stawki aż do 200 PLN. Poznaj szczegóły już teraz – zobacz na czym polega STS Zakład Bez Ryzyka!

STS Zakład Bez Ryzka. 200 PLN na start!
STS Zakład Bez Ryzka. 200 PLN na start!

STS bez ryzyka na Ligę Mistrzów

Bukmacher STS przygotował specjalną ofertę tylko na mecze półfinałowe tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Biorą w niej udział jedynie kupony rozliczone do dnia 05.05.2019.

Pamiętaj, że tylko nowi gracze mogą wziąć udział w tej promocji. Jeżeli jeszcze nie masz konta, wystarczy, że je założysz, a automatycznie zostaniesz zakwalifikowany do Zakładu Bez Ryzyka. Jakby tego było mało, ta promocja działa razem ze standardowym bonusem powitalnym!

Jak odebrać 200 PLN zwrotu w STS:

  1. Zakładasz konto w STS (Jeżeli wpiszesz na STS.pl kod promocyjny „BETONLINE„, dostaniesz 29 PLN bez depozytu!)
  2. Wpłacasz środki na grę
  3. Stawiasz kupon na mecze Ligi Mistrzów do 200 PLN
  4. W razie niepowodzenia, dostajesz pełny zwrot!

W ramach promocji brany jest pod uwagę pierwszy kupon zagrany przez gracza po założeniu konta. Musisz więc pamiętać, by od razu na starcie postawić coś z Ligi Mistrzów 2019!

sts zakład bez ryzyka
sts zakład bez ryzyka

Szukasz innych ofert, ale tym razem dla stałych typerów? Zerknij na STS promocje – mamy dla was spis wszystkich istotnych promocji, które można odebrać u najpopularniejszego bukmachera w Polsce!

Zagrałeś kupon, przegrałeś, co teraz? To bardzo proste – poczekaj 24 godziny, a dodatkowe środki automatycznie powinny znaleźć się na twoim koncie. Jeżeli coś będzie nie tak, warto wykorzystać STS kontakt do Biura Obsługi Klienta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button