Nowy bonus powitalny w STS. 29 PLN na start bez wpłaty!

Aż 29 PLN bez składania depozytu można odebrać u legalnego bukmachera STS z kodem promocyjnym „BETONLINE”. To oferta przeznaczona tylko dla naszych Czytelników!

Nowy bonus powitalny w STS. 29 PLN na start bez wpłaty!
Nowy bonus powitalny w STS. 29 PLN na start bez wpłaty!

STS bonus bez wpłaty

Jeszcze do niedawna gracze naszego portalu mogli otrzymywać 27 PLN w formie bonusu za samo założenie konta w STS z naszym kodem promocyjnym. Udało nam się jednak wynegocjować dla was jeszcze lepsze warunki – teraz możecie otrzymać aż 29 PLN za darmo!

W jaki sposób otrzymuje się bonus? Nie ma w tym nic skomplikowanego. Poniższa instrukcja wyjaśni ci wszystko krok po kroku, tak abyś mógł się przekonać, że na wszystko potrzebujesz w zasadzie mniej niż minutę!

STS bonus powitalny 29 PLN. Jak go odebrać?

  1. Wchodzisz na www.STS.pl
  2. Klikasz „Załóż konto”
  3. Wypełniasz formularz rejestracyjny
  4. Kod promocyjny na bonus to „BETONLINE”
  5. Weryfikacja nie jest wymagana!
  6. Logujesz się i możesz obstawiać za kasę bukmachera!
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS przez internet

Bonus bez depozytu STS to dopiero początek przygody z promocją powitalną w tym portalu. Jeżeli zdecydujecie się skorzystać z metod płatności dostępnych w STS, będziecie mogli otrzymać 100% wartości pierwszego depozytu w formie dodatkowego prezentu. Łącznie otrzymać można w ten sposób nawet 1000 PLN!

Jak pokazuje Ranking Bukmacherów 2019, STS należy do najchętniej wybieranych buków w naszym kraju. Konto zakłada się u niego w kilka chwil, a poza obstawianiem można też oglądać mecze za darmo za sprawą specjalnej funkcji o nazwie STS TV.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button