STS Rzeszów. Punkty naziemne – godziny otwarcia + oferta

STS to firma rozwijająca się w bardzo szybkim tempie. Bukmacher ten działa zarówno na polu Internetowym, jak i stacjonarnym i to właśnie na tym drugim polu zaskakuje. Od czasu swojego powstania w 1997 roku udało mu się otworzyć przeszło 440 placówek rozsianych po całej Polsce – kilka z nich znaleźć można w Rzeszowie i to na przedstawieniu ich oferty skupimy się w tym artykule.

STS Rzeszów. Punkty naziemne - godziny otwarcia + oferta
STS Rzeszów. Punkty naziemne – godziny otwarcia + oferta

Oferta główna STS w Rzeszowie

W ramach głównej oferty prezentowanej przez punkty firmy STS Rzeszów możemy skorzystać zarówno z zakładów przedmeczowych, jak i tych na żywo – w tym drugim przypadku musimy jednak uważać, aby godziny odbywania się danego spotkania pokrywały się z godzinami otwarcia danego punktu. Najbezpieczniej jest odwiedzić punkty na Rejtana i Sobieskiego – oba działają na tyle długo, że z pewnością się wyrobimy.

W obrębie samej oferty bukmachera znaleźć możemy między innymi:

  • większość klasycznych dyscyplin sportowych, a zatem między innymi piłkę nożną, koszykówkę, hokej, siatkówkę, rugby, ale i chociażby szachy czy żużel;
  • e-sporty – coraz prężniej rozwijające się odgałęzienie sportu można obstawiać również i stacjonarnie, w lokalach STS;
  • Sporty Wirtualne – wiele spośród lokali STS daje możliwość obstawiania komputerowych symulacji sportów; musimy się jednak upewnić przed wybraniem do konkretnego punktu – nie każdy posiada je w swojej ofercie.
bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy i promocje w STS Rzeszów

W ramach akcji promocyjnej dla stałych klientów, w której można wziąć udział każdego miesiąca, rzeszowskie oddziały firmy STS nagradzają regularność. Posiadacze karty stałego klienta (można ją wyrobić za darmo w dowolnym punkcie bukmachera) mogą liczyć nawet na 150 złotych comiesięcznego „zasiłku” konta bonusowego. Jak to działa?

Jeżeli przy okazji każdej wizyty wydajemy 30 złotych na dowolne zakłady, otrzymamy najwięcej. Przy 10., 20. i 25. naszej wizycie u bukmachera firma podliczy wszystkie stawki z przegranych kuponów, wyciągnie z ich 10% – tyle wyniesie kwota naszego bonusu, przy czym przy każdym z wspomnianych progów możemy „wyciągnąć” maksymalnie 50 złotych; w sumie daje to nawet 150 złotych!

UWAGA!
Każdy nowo zarejestrowany na www.STS.pl może wpisać kod promocyjny „BETONLINE” i odebrać bonus 29 PLN bez wpłaty!

Jeżeli gramy za mniej, również załapiemy się na bonus – wydając 5 złotych przy każdej wizycie mamy dwie opcje: albo odbierzemy 10 złotych przy dziesiątej wizycie, albo też poczekamy do dwudziestej wizyty i dostaniemy 20 złotych.

Gdzie w Rzeszowie znaleźć lokale STS?

STS punkty naziemne w Rzeszowie
STS punkty naziemne w Rzeszowie

W Rzeszowie firma STS rozmieściła pięć swoich placówek stacjonarnych, każda z których jest klimatyzowana i posiada na swoim wyposażeniu telewizor (przydatny przy obstawianiu w formule „na żywo”. Poniżej przedstawiamy te punkty, które są otwarte zdecydowanie najdłużej. Pełną listę można zobaczyć na oficjalnej stronie bukmachera.

  • 35-310 Rejtana 49/10

Otwarty codziennie w godzinach 8:00 – 22:45. Lokal ten daje możliwość obstawiania Sportów Wirtualnych (również tych Plus), a także dostęp do terminali samoobsługowych.

  • 35-002 Sobieskiego 2D/1

Otwarty codziennie w godzinach 8:00 – 22:45. Lokal ten daje możliwość obstawiania Sportów Wirtualnych (również tych Plus).

Nieważne, gdzie mieszkasz, bukmacher STS powinien w twojej najbliższej okolicy mieć punkty stacjonarne. Sprawdzicie u nas, między innymi, jak działa STS Toruń.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button