Premium.com a Premium Bull. Czy to jest to samo?

Jeżeli szukałeś informacji na temat Premium Bull Polska, na pewno natknąłeś się na portal Premium.com. Chcesz dowiedzieć się, jaka marka za nim stoi i co właściwie oferuje swoim użytkownikom?

Premium.com a Premium Bull. Czy to jest to samo?
Premium.com a Premium Bull. Czy to jest to samo?

PremiumBull strona WWW

PremiumBull – jak już pisaliśmy na łamach naszego portalu – to strona, która powstała na zlecenie marki Bwin. Użytkownicy tego bukmachera nie mogą już legalnie grać a terytorium naszego kraju, dlatego specjalnie dla nich uruchomiony został serwis, który łamie polskie prawo!

Korzystanie ze stron takich jak PremiumBull nie jest w Polsce dozwolone. Typerzy w ten sposób narażają się na bardzo niemiłe konsekwencje prawne, w tym wysokie grzywny. Jeżeli interesuje cię tylko bezpieczne obstawianie, korzystaj jedynie z usług firm, które posiadają licencje Ministerstwa Finansów!

Totolotek bonus bez wpłaty
Totolotek bonus bez wpłaty

W sieci nietrudno natknąć się na stronę Premium.com, która wygląda niemal identycznie jak PremiumBull. Co to za strona? Niektórzy uważają, że ma ona na celu zmylić graczy, by podawali dane. Absolutnie nie jest to żadna próba oszustwa – Premium.com to nic innego jak inna odmiana strony w stylu PremiumBull. Także i za nią stoi marka Bwin Polska, która w chwili obecnej nie posiada w Polsce odpowiednich zgód na prowadzenie działalności.

Premium.com logowanie

Dlaczego więc oferowane jest polskim graczom coś, co nie jest legalne? Pamiętajcie, że duże firmy nie boją się tak wysokich kar finansowych, jak „mali” typerzy. Rejestrując się na stronie pokroju Premium.com godzicie się na to, co jest napisane u niej w stopce, a więc:

„Strony serwisu w języku polskim są skierowane wyłącznie do osób, które chcą skorzystać z naszych usług w języku polskim poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”.

Innymi słowy, gracie tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność. Rejestrując się w portalu dajecie do zrozumienia, że znacie prawo obowiązuje w waszym kraju i go przestrzegacie. Sprytne, prawda? ;)


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button