Polska licencja Bwin. Od kiedy można obstawiać?

Firma Bwin stara się o uzyskanie polskiej licencji na prowadzenie działalności bukmacher na terytorium naszego kraju. Jak na ten moment wyglądają szczegóły sprawy. Kiedy możemy spodziewać się ponownego uruchomienia popularnego serwisu dla graczy z Polski?

Polska licencja Bwin. Od kiedy można obstawiać?
Polska licencja Bwin. Od kiedy można obstawiać?

Bwin Polska – legalny bukmacher online?

Polska strona Bwin nadal jest aktywna, jednak konta graczy z naszego kraju zostały tymczasowo zablokowane. Jak czytamy w serwisie:

Bwin jest w trakcie ubiegania się o polską licencję. Jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami i zgodnie z wymogiem nowego prawa podjęliśmy decyzję o zamknięciu kont wszystkich klientów z Polski. Jednocześnie informujemy, że klienci z środkami na koncie cały czas mogą wypłacić swoje pieniądze. Jesteśmy przekonani, że wkrótce uzyskamy licencję. Będziemy Państwa informować o wszelkich zmianach.”

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Okazuje się, że niniejsze słowa nie są jedynie pustym zapewnieniem. Według nieoficjalnych informacji, Bwin jest najbliższej otrzymania licencji ze wszystkich popularnych zagranicznych bukmacherów. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie Bwin kod promocyjny miałby pojawić się ponownie na liście dozwolonych firm bukmacherskich. Czy nastąpi to jeszcze w roku 2018? Trudno to powiedzieć, ale szanse są na to raczej niewielkie, chociaż też nie bliskie zeru.

Rejestracja Bwin w Polsce
Rejestracja Bwin w Polsce

Ostatnim z bukmacherów, który otrzymał licencję i wystartował ze stroną internetową, jest Totalbet. Na tę chwilę nie jest on zbyt popularny, jednak z biegiem czasu powinien przekonywać do siebie coraz większe rzesze graczy.

Będziemy informować was na bieżąco o wszystkich zmianach zachodzących w kwestii licencji Bwin w Polsce. Jeżeli chcecie być na bieżąco z tego typu newsami, zapiszcie się do naszych powiadomień!


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych (takich jak Bet365) jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button