Obstawianie Punchdown 3. Te pewniaki dają zarobić!

Każdy może zagrać typy na Punchdown 3. Obstawianie turnieju w policzkowaniu jest dostępne online, a do zdobycia jest dzięki niemu naprawdę duża kasa! Na jakie pewniaki gra się najczęściej?

Obstawianie Punchdown 3. Te pewniaki dają zarobić!
Obstawianie Punchdown 3. Te pewniaki dają zarobić!

Policzkowanie celebrytów. Freak fighty wkraczają w kolejną fazę

Co potrzebne jest obecnie do tego, by przyciągnąć tłumy przed ekrany komputerów czy telewizorów? W przypadku sportów walki od dłuższego czasu receptą na sukces są tak zwane freak fighty. W pojedynkach celebrytów każdy znajdzie coś dla siebie, ale chodzi głównie o kontrowersje, walkę w czystej postaci (bez korzystania z zaawansowanych technik itp.) i – rzecz jasna – rozgłos. To wszystko na pewno będzie na Punchdown 3.

Gala o nazwie Punchdown 3 to event, w którym dojdzie do turnieju w policzkowaniu. Uczestnicy będą tutaj walczyć o 30000 złotych, a do walki staną w drabince prowadzącej aż do samego finału. Wśród faworytów jest Vasilii “The Dumpling” Kamotskii, czyli prawdziwa legenda tego sportu, a także dwóch reprezentantów naszego kraju, Artur „Waluś” Walczak oraz Dawid Zalewski ps. „Zaleś”.

sts kod promocyjny 2021
sts kod promocyjny 2021

Mimo że pojedynki o duże pieniądze będzie można oglądać od początku transmisji do samego końca, najwięcej emocji w przypadku Punchdown 3 wzbudzają walki „gwiazd” internetu. Co-main event to starcie Monika “Esmeralda” Godlewska – Anastasiya Yandaltsava, natomiast na koniec wydarzenia zaplanowano hitowe zestawienie Piotr “Bonus BGC” Witczak – Norbert “Warszawski Dresik” Janecki.

Czy Polacy już wkrótce będą mogli czekać z dużym wytęsknieniem nie tylko na Fame MMA, ale także Punchdown? Czas pokaże, chociaż organizatorzy tego drugiego nie przewidzieli jednego – zorganizowali galę w dniu, w którym odbędzie się KSW z udziałem Mariusza Pudzianowskiego.

Punchdown 3 – drabinka, zasady, karta walk

Nikt nie może napisać, do jakich pojedynków dojdzie podczas Punchdown 3, ponieważ rywalizacja rozgrywana będzie w systemie pucharowym. Jak zatem wygląda karta walk? Wiemy, kto wystąpi w pierwszej fazie turnieju oraz w main eventach. Na resztę przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

Punchdown 3 karta walk

 • Vasilii “The Dumpling” Kamotskii – Maciej “Kwiatek” Kwiatkowski
 • Patryk “Petrju” Kornatowski – Maksymilian “Max” Leśniak
 • Łukasz Nowicki – Dawid “Mały” Młyński
 • Maciej “Ciapek” Czapracki – Jakub “Dudzio” Dudczyk
 • Dawid “Zaleś” Zalewski – Przemysław “Zimny” Zimny
 • Daniel “Kisiel” Jakubowski – Artur “Waluś” Walczak
 • Łukasz “Dunaj” Dunajko – Jakub “HeCmAn” Rygiel
 • Tomasz “Sergiej” Pachulski – Jakub “Vulpes” Lis
 • Co-main event: Monika “Esmeralda” Godlewska – Anastasiya Yandaltsava
 • Main event: Piotr “Bonus BGC” Witczak – Norbert “Warszawski Dresik” Janecki
Turniejowa drabinka Punchdown 3
Turniejowa drabinka Punchdown 3

Mało kto w naszym kraju zna zasady, jakimi rządzą się „policzkowe” pojedynki. Warto podać te najważniejsze:

 • Każda rywalizacja to starcie dwóch zawodników
 • Zawodnicy uderzają się w policzek na przemian – raz jeden, raz drugi
 • Maksymalnie podczas walki każdy jej uczestnik może zadać trzy ciosy
 • Wygrana ogłaszana jest przez sędziów lub po nokaucie

Na pewno kolorytu dodaje całemu wydarzeniu to, że każdy mógł się do niego zgłosić. Uczestnicy wybrani zostali po castingach. Cały czas trwa „rekrutacja” tych, którzy chcieliby się sprawdzić w policzkowaniu.

Czy można obstawiać Punchdown 3? Zakłady bukmacherskie online dostępne!

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy nie tylko chcieliby obejrzeć Punchdown 3, ale również mają chętkę na zarobienie pieniędzy. Można w stu procentach legalnie obstawiać walki w policzkowaniu, a dla nowych graczy przygotowano nawet specjalne bonusy, w tym premię bez wpłaty!

Aktualne na walki Punchdown 3 kursy znajdziemy na stronie internetowej www.Totalbet.pl. To z nich możemy dowiedzieć się, kto powinien wygrać w main eventach, a także którzy zawodnicy nie mają większych szans na to, by powalczyć o pokaźną nagrodę główną w turnieju.

Czy obstawianie Punchdown 3 jest legalne? Oczywiście, ale tylko jeśli korzystamy z bukmachera, który działa w Polsce zgodnie z przepisami. Tak jest chociażby z portalami www.STS.pl, www.eFortuna.pl czy wspomnianym już Totalbetem.

Jakie bonusy czekają na fanów obstawiania MMA, freak fightów i innych? W zależności od strony znajdziemy następujące prezenty na start:​

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Fortuna to oficjalny sponsor KSW, gdzie nigdy nie brakuje zakładów właśnie na wydarzenia z tej organizacji.

Typy bukmacherskie na Punchdown 3. Ile można wygrać, na kogo postawić?

Przy graniu na Punchdown 3 należy pamiętać o tym, z jakim eventem mamy do czynienia. Żaden pewniak nie może być tutaj traktowany jako swego rodzaju przepustka do ponadprzeciętnego zarobku. Ten, na szczęście, rzeczywiście jest możliwy i to wcale nie przy graniu wysokich kursów!

Wygrana największych faworytów, a przy tym Godlewskiej i Warszawskiego Dresika to ponad 1000 zł do zdobycia. Przykładowy kupon znajduje się poniżej. Jak widać, kurs całkowity to zaledwie 5.29, więc tak, jak w przypadku stawiania na piłkarskich faworytów pokroju Realu czy Barcelony.

Punchdown 3 typy
Punchdown 3 typy

Jeżeli interesuje nas to, kto wystąpi na Punchdown 3, na pewno powinniśmy zwracać uwagę przede wszystkim na warunki fizyczne konkretnych osób. W policzkowaniu liczy się masa ciała, ale nie bez znaczenia jest również siła ciosów. Nie zapominajmy też, że zawodnika może czekać dyskwalifikacja, gdy zaatakuje w niedozwolony sposób (uderzy w tył głowy). Przy początkujących fighterach nie jest to wcale mało realne.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button