Punchdown 3. Kto walczy, kiedy gala, gdzie obejrzeć?

Gala Punchdown 3 odbędzie się w marcu 2021, a nie pod koniec 2020, jak pierwotnie planowano. Kto wystąpi, kiedy dokładnie gala i gdzie ją obejrzeć?

Punchdown 3. Kto walczy, kiedy gala, gdzie obejrzeć?
Punchdown 3. Kto walczy, kiedy gala, gdzie obejrzeć?

Punchdown 3 – walki z otwartej dłoni z celebrytami w rolach głównych

Impreza Punchdown 3 zdobyła zainteresowanie kibiców sportów walki w drugiej połowie minionego roku. Wszystko za sprawą „Daniela Magica”, który podczas opisywanego wydarzenia miał zmierzyć się z „Bonusem BGC'”. Niestety, ostatecznie do gali nie doszło ze względu na pandemię koronawirusa. Dobra wiadomość jest jednak taka, że w marcu 2021 event ma już się odbyć, chociaż po raz kolejny nie będzie mogła uczestniczyć w nim publiczność.

Można było spodziewać się tego, że przygotowana na Punchdown 3 karta walk zostanie zmodyfikowana w porównaniu z pierwowzorem. Przede wszystkim nie zobaczymy w akcji wspomnianego już „Magicala”, natomiast zamiast niego rywalem „Bonusa BGC” będzie „Warszawski Dresik”. Zadowoleni powinni być też ci, którzy czekali na ciekawy pojedynek kobiet. Wiemy już, że na pewno na Punchdown 3 wystąpi Esmeralda Godlewska, która zmierzy się z Anastasiyą Yandaltsevą. Tę drugą niektórzy kojarzyć mogą z takich programów rozrywkowych jak „Warsaw Shore” czy „Ex na plaży”.

sts kod promocyjny 2021
sts kod promocyjny 2021

Trzecia edycja turnieju w policzkowaniu odbędzie się w Poznaniu. Kibiców na trybunach nie zobaczymy, tak więc organizatorzy nie dostarczają zbyt wielu informacji o tym, gdzie dokładnie odbędzie się wydarzenie. Wiadomo za to, że rozpocznie się 20 marca. Prawdopodobnie start będzie miał miejsce o godzinie 20.

Gala Punchdown 3. Na czym polegają pojedynki, ile zarobią zawodnicy?

Polska gala Punchdown 3 będzie transmitowana nie tylko dla kibiców z naszego kraju, ale również dla anglojęzycznych fanów sportów walki z całego świata, przede wszystkim ze Stanów Zjednoczonych. Pomysłodawcy całego przedsięwzięcia liczą na to, że o ich evencie zrobi się głośno. W Polsce ma być głownie za sprawą znanych nazwisk, chociaż nie można zapominać, że to nie pojedynki celebrytów mają być tutaj wydarzeniem wieczoru.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podczas Punchdown 3 dojdzie do turnieju, w którym do wygrania będzie aż 30 000 złotych. Podczas walki o nagrodę pieniężną zawodnicy rywalizować będą ze sobą w systemie pucharowym – zwycięzca zdobywać będzie awans do kolejnej rundy, a przegrany odpadnie z rywalizacji. Za największego faworyta turnieju uznaje się Vasily’ego Kamotsky’ego, mistrza Rosji i jednocześnie prawdziwą legendę walk polegających na policzkowaniu.

Prawdopodobnie Punchdown 3 cieszyć się będzie znacznie większym zainteresowaniem, niż dwie poprzednie edycje turnieju. Komentatorzy całego wydarzenia będą na bieżąco informować o tym, co dzieje się na placu boju, ale pewne podstawy dobrze jest znać jeszcze przed 20 marca.

Pojedynki w policzkowaniu. Najważniejsze zasady:

  • Każda walka trwa maksymalnie trzy rundy
  • W pojedynczej rundzie zawodnicy zadają rywalowi po jednym ciosie
  • Zwycięzcą przed czasem zostaje ten, kto pierwszy znokautuje rywala
  • Gdy nikt nie zostanie znokautowany w trzech rundach, sędziowie orzekają werdykt w sprawie triumfatora
  • Nie jest dozwolone uderzenia w szyję ani w tył głowy

Jeżeli chcemy sprawdzić, jak to wygląda w praktyce, możemy już teraz sprawdzić, jak wyglądała relacja z finału Punchdown 2. Ostrzegamy, że to raczej materiał dla osób o mocnych nerwach!

Gdzie obejrzeć Punchdown 3? Transmisja online za darmo oraz PPV

Koronawirus sprawił, że transmisje z wydarzeń sportowych stały się jeszcze popularniejsze, niż rok czy dwa lata temu. Trudno dziwić się, że już na wiele tygodni przed galą Punchdown 3 transmisja była chętnie wyszukiwana. Czy będzie można znaleźć ją gdzieś w sieci całkowicie za darmo? Prawdopodobnie tak, chociaż warto podkreślić, że tego typu materiały nie mają nic wspólnego z legalnością!

Stream Punchdown 3 dostępny będzie jedynie za pośrednictwem systemu PPV. Dostęp do transmisji z gali będzie można uzyskać, płacąc niecałe 20 złotych. Relacja będzie możliwa do obejrzenia zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Niestety, nic nie wiadomo na temat wsparcia dla Smart TV.

Przestrzegamy przed korzystaniem z portali, u których teoretycznie dostępna będzie darmowa relacja Punchdown 3. Wszystkie tego typu miejsca powstają jedynie po to, by żerow ać na naiwności fanów sportów walki oraz każdego, kto jest głodny freak fightów „na najwyższym poziomie”.

Typy bukmacherskie na Punchdown 3

FAME MMA 9 typy cieszą się w marcu dużym zainteresowaniem, a jak będzie w przypadku Punchdown 3? Sponsorem wydarzenia jest marka typerska Totalbet, ale nie wydaje się, by znalazły się w niej kursy na Godlewską, Bonusa i innych. Turniej w policzkowaniu raczej nie sprzyja obstawianiu kuponów online i chyba co do tego nikt nie powinien mieć szczególnych wątpliwości.

Oczywiście, cały czas nasza redakcja bacznie przygląda się temu, co związane jest z zakładami na Punchdown 3 oraz podobne imprezy. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać rękę na pulsie i czekać, jak wszystko się ułoży – zarówno dla kibiców, jak i typerów.

Na pewno nikłe są szanse na to, by ktokolwiek mógł obejrzeć Punchdown 3 z poziomu trybun. Ograniczenia związane z pandemią ciągle pozostają w mocy, a ich szybkie zniesienie pozostaje póki co w sferze marzeń.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button