FAME MMA 9. Kiedy gala i kto walczy?

FAME MMA 9 to jedno z wydarzeń, którego nie może doczekać się bardzo wielu kibiców sportów walki. Kiedy gala, kto walczy? Sprawdź aktualne informacje!

FAME MMA 9. Kiedy gala i kto walczy?
FAME MMA 9. Kiedy gala i kto walczy?

FAME MMA 9 – najlepsza gala do tej pory? To będzie hit!

Organizatorzy gali freak fightów zawsze zapowiadają ogromne emocje oraz kartę walk bogatą w znane nazwiska. Trzeba przyznać jednak, że FAME MMA 9 ma szansę stać się naprawdę hitowym wydarzeniem. Podczas gali wystąpi, absolutny debiutant w MMA, a jednocześnie duża gwiazda YouTube’a, Sylwester Wardęga. Tego ostatniego na pewno szczególnie przedstawiać nie trzeba. Jego walka podczas FAME MMA 9 bez wątpienia wzbudzać będzie zainteresowanie.

Kibice już zacierają ręce, patrząc na to, jak prezentuje się przygotowana na FAME MMA 9 karta walk. W walce wieczoru Popek miał zmierzyć się z Patrykiem Wozińskim ps. „Kizo„, ale ostatecznie do tej walki nie dojdzie przez kontuzję „Monstera”. Chwilę przed main eventem dojdzie do starcia Blonsky vs Wardęga.

sts kod promocyjny 2021
sts kod promocyjny 2021

Fame MMA 9. Karta walk
🥊🥊

 • Aleksandr „Sasha Model” Muzheiko – Krystian „Krycha” Wilczak
 • Patryk „Ryba” Karaś – Oleh „Oleh” Riashentsev
 • Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska
 • Mariusz „Hejter” Słoński – Filip Zabielski
 • Patryk „Patrykos” Domke – Paweł „Ponczek” Sikora
 • Jakub Postaremczak – Mikołaj „Vandal” Rdzanek
 • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – „Zusje”
 • Jakub „Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński
 • Sylwester Wardęga – Kacper „Blonsky” Błoński

Kiedy Fame MMA 9? [Data, godzina, miejsce]

Niewielkie są szanse na to, by wydarzenia takie jak Fame MMA 9 mogły odbyć się w marcu z udziałem publiczności, dlatego po raz kolejny trzeba pogodzić się z faktem, że nie jest obecnie najważniejsze to, gdzie będzie FAME MMA 9, ale przede wszystkim o której się rozpocznie i jakiego dnia.

To już pewne – Fame MMA 9 odbędzie się w dniu 6 marca. Na oficjalnej grafice gali widnieje godzina 20 i to właśnie punktualnie o 8. wieczorem rozpocznie się transmisja z całej imprezy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kibice będą mogli obejrzeć walki Fame MMA 9 jedynie za pośrednictwem internetu. Gala nie zostanie udostępniona bezpłatnie, co oznacza, iż za dostęp do streamu po raz kolejny przyjdzie zapłacić. Ile tym razem? Warto znać aktualne informacje o PPV i zdecydować się na jego zakup możliwie jak najwcześniej, by uniknąć różnego rodzaju problemów.

Fame MMA 9 transmisja. Ile kosztuje PPV?

Transmisja Fame MMA 9 za darmo nie będzie udostępniona zainteresowanym. Na szczęście, organizatorzy gali nie zdecydowali się na drastyczne podniesienie opłat za PPV. Przygotowali za to ciekawą propozycję dla tych, którzy mają pewność, że będą chcieli obejrzeć również 10. edycję gali.

Fame MMA 9 online PPV
Fame MMA 9 online PPV

Najdroższy pakiet PPV to koszt 49,99 zł. W tej cenie otrzymuje się:

 • transmisję z Fame MMA 9 w jakości HD
 • transmisję Fame MMA 10 w jakości HD
 • transmisję z tzw. Loży Szyderców
 • wywiady VIP
 • materiały zza kulis
 • materiały wideo z cyklu „Dzień z życia zawodnika”
 • cztery wywiady z najciekawszymi zawodnikami
 • dostęp do archiwalnych materiałów

Podstawowa wersja to koszt o 10 złotych tańszy. Niestety, brakuje w niej streamu w jakości HD, co na pewno dla wielu będzie sporą wadą.

Jeżeli interesuje kogoś jedynie dostęp do Fame MMA 9, do wyboru ma opcję za 24,99 lub 19,99 zł.

Dostawca transmisji rekomenduje włączenie testowego odtwarzacza przed zakupem PPV.

Fame MMA 9 obstawianie. Jakie typy na galę?

Na temat tego, jak wyglądają Fame MMA 9 typy pojawi się w naszym portalu jeszcze wiele materiałów. Wiele wskazuje jednak na to, że znów typerzy chętnie będą stawiać zakłady na freak fighty. Kto jest faworytem, kto ma raczej nikłe szanse na zwycięstwo?

Jeżeli chcemy obstawiać Fame MMA, możemy zrobić to tylko i wyłącznie na stronie internetowej www.Betclic.pl. Bukmacher ten jest oficjalnym sponsorem gali – znajdziemy u niego zakłady na wszystkie pojedynki zaplanowane na 6 marca.

Fame MMA 9 typy bukmacherskie
Fame MMA 9 typy bukmacherskie

Brak konta w Betclic można szybko nadrobić! Na stronie www.Betclic.pl do wykorzystania jest kod promocyjnyKOD550„, a dzięki niemu po założeniu profilu każdy może postawić swój pierwszy kupon bez ryzyka. W przypadku przegranej do odebrania jest pełny zwrot aż do 550 złotych!

Walka12
Jakub „Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński1.382.70
Sylwester Wardęga – Kacper Blonsky1.552.20
Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – „Zusje”1.402.60
Patryk „Patrykos” Domke – Paweł „Ponczek” Sikora2.451.45
„Way of Blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska1.422.50
Patryk „Ryba” Karaś – Oleh „Oleh” Riashentsev1.801.84
„Sasha Model” Muzheiko – Krystian „Krycha” Wilczak2.201.55
Jakub Postaremczak – Mikołaj „Vandal” Rdzanek3.001.30
Mariusz „Hejter” Słoński – Filip Zabielski1.452.45

U legalnego bukmachera Betclic każdy obstawiający może sprawdzić procentowe szanse na zwycięstwo poszczególnych zawodników. Liczby pokazują, że największymi faworytami swoich walk są „Way of Blonde”, Wardęga oraz popularny „Hejter”. Spore szanse na wygraną daje się również Popkowi.

Ciekawostką jest fakt, że na www.Betclic.pl można zagrać na zakłady specjalne na walki, które nie zostały ogłoszone. Postawić można – między innymi – na zestawienie Kasjusz Życiński – Norman Parke oraz Michał „Boxdel” Baron – Wojciech Gola. Kupony z tymi typami przyjmowane są do 31 grudnia 2021 roku do godziny 16.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button