Obstawianie a analiza – czy mają coś ze sobą wspólnego?

Zakłady bukmacherskie są czymś, do czego dostęp ma każdy, kto ukończył 18. rok życia i posiada odpowiednio duże fundusze, by spróbować w nich swoich sił. Aby jednak podejść do nich umiejętnie i z rozumem oraz uczynić własne typy bukmacherskie jak najbardziej skutecznymi, konieczne jest dokonanie właściwej, szczegółowej i dogłębnej analizy. W tym poradniku opiszemy, co powinno brać się pod uwagę w jej trakcie i jak to zrobić, aby przyniosło to zamierzone efekty.

Obstawianie a analiza - czy mają coś ze sobą wspólnego?
Obstawianie a analiza – czy mają coś ze sobą wspólnego?

Analiza bukmacherska – jak ją przeprowadzić?

Analiza jest czymś, o czym zapomina wielu początkujących typujących, a co jest w stanie znacznie zwiększyć skuteczność, z jaką realizuje się (a wcześniej i tworzy) własne typy bukmacherskie. To ona powinna stanowić podstawę jakiegokolwiek obstawiania i to jej powinniśmy dokonać jeszcze zanim zrealizujemy jakikolwiek kupon. Poniżej przedstawiamy kilka rzeczy, które są w niej zdecydowanie najważniejsze, a na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę.

Zorientujmy się w sytuacji w danej lidze

Jeżeli nasze typowanie rozpoczynamy w połowie sezonu, musimy zdać sobie sprawę z sytuacji w lidze lub w tabeli (w zależności od tego, czy mamy do czynienia ze sportem zespołowym). Spójrzmy na to, jakie będą dążenia każdej z drużyn (inaczej gra ta starająca się o tytuł mistrza, a inaczej ta zabiegająca zaledwie o utrzymanie), co jeszcze będą mogły osiągnąć i jak wyglądają na tle innych.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Statystyki a skuteczne obstawianie meczów

Choć mówi się, że to nie statystyki grają na boisku czy korcie, są one w stanie powiedzieć wiele. Podążając za przykładem sportów drużynowych, pozwolą nam one określić, jak agresywna jest dana drużyna (po liczbie strzałów czy kartek), jak gra drużynowo (liczba podań) oraz ile błędów popełnia.

Typy bukmacherskie ekspertów – zerkać na nie czy nie?

Nie możemy zamykać się na to, co mówią eksperci – jeżeli więc mamy dostęp do ich wypowiedzi (a ten, dzięki Internetowi, nie jest w żaden sposób ograniczony), słuchajmy ich i wyciągajmy z nich wnioski. Nie mówimy tutaj o kopiowaniu ich przypuszczeń i opinii, ale braniu ich pod uwagę i konfrontowaniu z własnymi przemyśleniami. W ten sposób będziemy w stanie wypracować lepsze typy bukmacherskie, a potem przetopić je w naprawdę skutecznie zakłady bukmacherskie.

Gdy tylko dowiemy się, jakie są mocne i słabe strony każdej z drużyn, ale i wszystkich zawodników wchodzących w ich skład, będziemy mogli w łatwiejszy sposób porównywać ich ze sobą. Dowiemy się też, który zawodnik jest kluczowym ogniwem w danej drużynie (jego kontuzja będzie mogła mnóstwo zmienić) i jak wyglądają obie drużyny naprzeciwko siebie. 

Mecze online naprawdę warto oglądać!

Najwięcej danych analitycznych pozyskamy poprzez… oglądanie spotkań sportowych. Właśnie dlatego przy typowaniu bardzo istotne jest rzeczywiste interesowanie się sportem – tylko wtedy nie będziemy tego robić „za karę”, a z przyjemnością.

Gdzie dobrze obstawiać typy bukmacherskie?

Na naszym rynku działa obecnie kilkunastu bukmacherów, każdy z których kusi czymś innym i choć wybór tego konkretnego powinniśmy bazować na tym, co tak właściwie chcemy typować (nie każdy bukmacher oferuje na przykład legalny poker, nie wszyscy pokrywają też każde rozgrywki w innych dyscyplinach), istnieje kilka „pewniaków”, u których zawsze warto posiadać konto. Przedstawiamy ich poniżej.

STS bonus bez depozytu 2021. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?
STS bonus bez depozytu 2021. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?

www.STS.pl już od wielu lat sprawuje rolę lidera na polskim rynku bukmacherskim. Nie wzięło się to znikąd – bukmacher pokrywa swoją ofertą większość istniejących dyscyplin sportowych, a swoje kursy bukmacherskie stara się utrzymać na mocno konkurencyjnym poziomie. Poza tym dba również o obecność usług dodatkowych – legalny poker dla Polaków i obstawianie go to tylko jedna z nich.

U bukmachera STS można wykorzystać kod promocyjnyBETONLINE” i tym samym odebrać aż 29 PLN bez wpłaty i do 1200 PLN przy depozycie numer jeden!

www.eFortuna.pl to kolejny bardzo rozpoznawalny, a zarazem niezwykle doświadczony bukmacher, działający na naszym rynku od przeszło dwudziestu lat. Swoją bardzo solidną, pokrywającą mnóstwo rozgrywek ofertę przyozdabia świetnymi bonusami, w tym również programem lojalnościowym. Stwarza świetne warunki do tego, by zawierać zakłady bukmacherskie – zawsze na korzystnych dla nas warunkach.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button