Na jednym kuponie zarobił na wyborach 31 tysięcy złotych! Wszystko dzięki wynikowi PIS

Wystarczył jeden typ na jednym kuponie, by wybory 2019 zakończyły się bardzo szczęśliwie dla jednego z klientów bukmachera Fortuna. Sprawdźcie już teraz kupon warty aż 31 tysięcy złotych!

Na jednym kuponie zarobił na wyborach 31 tysięcy złotych!
Na jednym kuponie zarobił na wyborach 31 tysięcy złotych! Wszystko dzięki wynikowi PIS

Zakłady na wybory 2019 dały nieźle zarobić!

Wybory 2019 Zakłady Bukmacherskie w tym roku cieszyły się naprawdę ogromną popularnością. Mimo że w sondażach zwycięzca był tylko jeden, nie brakowało ciekawych typów do zagrania.

Wśród popularnych rodzajów zakładów najczęściej wymienia się te, w których gracze obstawiali procentową liczbę głosów zdobytych przez konkretną partię. Więcej niż 50 procent, mniej niż 20 – możliwości było naprawdę wiele, a notowania kursowe ciągle się zmieniały.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Legalny bukmacher Fortuna udostępnił kupon jednego z graczy, któremu wystarczył jeden szczęśliwy typ, by zamienić 13 tysięcy na ponad 30! Inwestycja się opłaciła, ale nie chce nam się myśleć, jakie nerwy musiały panować u osoby, która zdecydowała się na zagranie takiego zakładu.

Wynik PIS-u dał ponad 30.000 tysięcy wygranej!

Szczęśliwiec postawił, że partia Prawo i Sprawiedliwość nie osiągnie wyniku wyższego niż 45.5 procent. Było to ryzykowne zagranie, co pokazuje sam kurs wynoszący sporo ponad 2.50.

Zgodnie z oficjalnymi wynikami wyborów PiS zdobył 43,59% głosów Polaków. Konsekwencje polityczne zostawiamy ekspertom w tej dziedzinie, natomiast możemy napisać, że taki wynik pozwolił na zarobienie u bukmachera ponad 31 tysięcy złotych i to już po odjęciu podatku.

Poniżej prezentujemy wam kupon, o którym mowa. Jak widać, graczowi udało się upolować naprawdę dobry kurs, ale jesteśmy przekonani, że do samego końca nie wierzył na sto procent w swój ostateczny sukces.

Kupon Fortuna. Wysoka wygrana na wybory 2019
Kupon Fortuna. Wysoka wygrana na wybory 2019

Jak obstawiać politykę u bukmachera? Wystarczy darmowe konto!

Każdy może w internecie obstawiać politykę oraz inne zakłady specjalne. Nie jest to tego potrzebne żadne specjalne konto bukmacherskie inne od tradycyjnego.

Aby zarejestrować się na stronie www.eFortuna.pl, wystarczy poświęcić na to około minutę. Aktywny Fortuna kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a dla nowych graczy przygotowano nawet 1000 PLN bonusu powitalnego na start.

Przypominamy, że Fortuna działa legalnie w naszym kraju, dlatego też granie u niej nie wiąże się z żadnymi przykrymi konsekwencjami natury prawnej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button