Wybory 2019. Na kogo stawiają bukmacherzy?

Już w ten weekend wybory parlamentarne 2019. Eksperci bukmachera Betfan nie mają wątpliwości, komu uda się zdobyć większość głosów. Sprawdźcie, jakie są aktualne notowania poszczególnych partii!

Wybory 2019. Na kogo stawiają bukmacherzy?

Wybory 2019 kto wygra? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

W najbliższą niedzielę, to jest 13 października, obywatele naszego kraju pójdą na wybory parlamentarne. Bukmacherzy obserwują rynek polityki niemal tak samo aktywnie jak sportu i dlatego trudno się dziwić, że od dłuższego czasu można u nich znaleźć kusy na wybory 2019.

Zgodnie z przewidywaniami ekspertów bukmachera Betfan, wybory parlamentarne 2019 zwycięży partia Prawo i Sprawiedliwość. Drugie miejsce zająć ma Koalicja Obywatelska. Próg wyborczy przekroczy też Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz Kukiz ’15 razem z PSL.

Zakłady bukmacherskie na Wybory 2019 (Betfan)
Zakłady bukmacherskie na Wybory 2019 (Betfan)

Pod progiem wyborczym znajdzie się Konfederacja, chociaż ciągle jej szacunkowe wyniki znajdują się na pograniczu upragnionych 5 procent.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Ciekawie wygląda pojedynek liderów w stolicy naszego kraju, Warszawie. W przypadku tego miasta zdecydowaną faworytką bukmacherów jest Małgorzata Kidawa-Błońska. Reprezentantka Koalicji Obywatelskiej, według bukmacherów, wygra z Jarosławem Kaczyńskim 75-25.

Wybory do sejmu 2019. Obstawianie wyników przez internet

Bukmacher Betfan uważa, że w Kielcach zdecydowanym faworytem jest Zbigniew Ziobro (99% szans na zwycięstwo), natomiast w Piotrkowie Trybunalskim największe szanse na zwycięstwo ma Antoni Macierewicz (95% szans na zwycięstwo).

Każdy chętny może zdecydować się na obstawianie wyników wyborów 2019. Aby sprawdzić aktualne notowania oraz postawić kupon, wystarczy wejść na stronę Betfan.pl. Przypominamy, że nowi gracze mogą na start otrzymać ponad 3000 złotych na grę!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button