Misja Tenis w Betclic, czyli 50 PLN na US Open

Bukmacher Betclic przygotował dla graczy nawet 50 PLN bonusu na US Open. W jaki sposób można odebrać te środki – przedstawiamy premię tenisową od A do Z!

Misja Tenis w Betclic, czyli 50 PLN na US Open
Misja Tenis w Betclic, czyli 50 PLN na US Open

Betclic bonus tenisowy 2019

Promocja bukmacherska dostępna jest od dnia 2 do 8 września. Trzeba się do niej zapisać, by mieć szansę na otrzymanie obiecanego bonusu. W jaki sposób dokonać rejestracji? Wystarczy jedynie kliknąć przycisk „Dołącz tutaj” na oficjalnej stronie oferty.

W ramach akcji promocyjnej do zdobycia jest premia 25 lub 50 PLN. Niższa kwota przeznaczona jest dla tych, którzy zagrają 3 kupony kwalifikacyjne, natomiast wyższa – gdy kuponów będzie minimum 5.

Do oferty kwalifikują się następujące kupony:

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Kurs minimum 1.80
  • Tylko typy na tenis
  • Zagrane w dniach 2-8 września
betclic kod promocyjny
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny: KOD500

US Open z bonusem 50 PLN!

Każdy gracz w trakcie trwania promocji może otrzymać maksymalnie jeden bonus. Wszystkie dodatkowe pieniądze trafią na konta odpowiednich graczy w dniu 9 września. Po obrocie kasa może zostać wypłacona i przeznaczona na dowolny cel.

Aby dokonać rejestracji na stronie Betclic, gracz musi jedynie wejść na oficjalną stronę bukmachera i wypełnić formularz rejestracyjny. Kod promocyjny na start to „KOD500” – po dokonaniu pierwszej wpłaty do odebrania jest cashback od przegranej w pierwszym kuponie. Maksymalna kwota premii to nawet 500 złotych!

Nieważne czy w głowie świta już jakiś pewniak dnia, czy typy dopiero są przygotowywane – bukmacher w tej ofercie nie wymaga nawet wygranych kuponów, a jedynie takich, które zostały postawione spełniając określone warunki.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button