LV BET z nowym bonusem powitalnym na MŚ 2018!

Wspólnie ze Zdzisławem Kręciną bukmacher LV BET przygotował kolejną ofertę specjalną. Tym razem nowi klienci firmy mają możliwość odebrania powiększonego bonusu powitalnego. Za dwa pierwsze depozyty na profil można łącznie zyskać nawet 1500 PLN! 

LV BET z nowym bonusem powitalnym na MŚ 2018!
LV BET z nowym bonusem powitalnym na MŚ 2018!

LvBET bonus powitalny 2018

1500 PLN bonusu można odebrać na www.LvBET.pl!

W ramach nowej oferty przygotowanej dla nowych graczy można otrzymać 1000 PLN bonusu za pierwszą wpłatę. Oferta zakłada przyznanie premii z mnożnikiem. Aby skorzystać z tej promocji, trzeba zdeponować na profil w LV BET co najmniej 50 PLN, a następnie przy stawianiu kuponu zaznaczyć opcję „Wykorzystaj bonus!”.

UWAGA: Darmowe typy z okazji Mistrzostw można sprawdzić na stronie typy.bet, tam również analizy piłkarskie i bonusy na start.

W przypadku drugiego depozytu sytuacja wygląda bardzo podobnie. Ponownie trzeba wpłacić co najmniej 50 PLN. Tym razem do zgarnięcia jest natomiast 500 PLN, które mogą być wykorzystane na obstawianie wydarzeń dostępnych w ofercie na stronie internetowej bukmachera.

Lvbet bonus powitalny

Oferta specjalna MŚ 2018

Firma LV BET przed MŚ 2018 przygotowała wiele ciekawych niespodzianek dla swoich graczy. Poza sporą ilością zakładów, uruchomiła także możliwość korzystania z metody płatności Skrill. A wszystko to w ramach współpracy z nowym ambasadorem, charyzmatycznym działaczem piłkarskim, Zdzisławem Kręciną.

Wśród mistrzowskich promocji nie można nie wspomnieć także o bonusie 10 PLN za każdego gola zdobytego przez wybranego przez nas piłkarza. Sprawdźcie promocję Król Strzelców Mundialu 2018 i zobaczcie, jak wiele można zyskać, gdy okaże się, że to właśnie wasz faworyt zostanie najskuteczniejszym zawodnikiem na rosyjskich boiskach!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button