Typy Dnia MŚ 2018, czyli pewniaki na dziś

W trakcie mistrzostw świata 2018 każdego dnia będziemy mieli okazję obejrzeć przynajmniej jedno, a zazwyczaj kilka, meczów. Gdzie znaleźć można typy dnia MŚ 2018, by nie być stratnym na zakładach, a wyjść nad kreskę? Sprawdźmy, gdzie pewniaki na dziś wydają się zdecydowanie najbardziej godne zaufania!

Typy Dnia MŚ 2018, czyli pewniaki na dziś
Typy Dnia MŚ 2018, czyli pewniaki na dziś

MŚ 2018 kiedy?

Mundial w Rosji startuje dokładnie 14 czerwca 2018 roku w Moskwie. Pierwszym meczem będzie pojedynek Rosji z Arabią Saudyjską. Faworyt może być tylko jeden i – oczywiście – są to gospodarze. Kursy na to wydarzenie (dane wzięte ze strony www.eFortuna.pl) prezentują się następująco:

  • Zwycięstwo Rosji – 1.36
  • Remis – 4.60
  • Zwycięstwo Arabii Saudyjskiej – 10

Jeżeli chodzi o Mundial 2018 grupy, to ta pierwsza wydaje się – teoretycznie – najsłabsza. Warto jednak wziąć pod uwagę, że drużyna gospodarzy zawsze stara się, jak tylko może, by osiągnąć jak najlepszy wynik. W przypadku Rosjan jesteśmy spokojni o ich charakter i ducha walki. Pytanie tylko, czy wystarczy im umiejętności, aby powalczyć o coś więcej, niż tylko samo wyjście z grupy.

Pewniaki na mistrzostwa świata

Pewniaki dnia to ulubiony temat miłośników obstawiania. Takich dość pewnych typów, rzecz jasna, będzie także sporo w trakcie mistrzostw świata. Nie ma co do tego wątpliwości, że w trakcie turnieju w Rosji będzie sporo szans na to, by zarobić. Trzeba jednak wiedzieć, gdzie typy dnia są najlepsze. W tym przypadku uważamy, że świetnym rozwiązaniem jest portal BetOnline.

Dlaczego właśnie ta strona, a nie inna? Oczywiście, jest to tylko nasza propozycja, do której nie trzeba się stosować. Ten serwis to jeden z największych w Polsce, zupełnie darmowy i z wieloma aktywnymi użytkownikami. Świetną opcją jest w tym przypadku czat bukmacherski, gdzie można dzielić się swoimi spostrzeżeniami i kuponami na żywo, a nie poprzez posty, które w dzisiejszych czasach wyglądają już dość archaicznie.

Polska na MŚ 2018 typy
Polska na MŚ 2018 typy

Typy dnia na mundial

Na kogo, bez dwóch zdań, warto stawiać w trakcie mundialu? Istnieje kilka reprezentacji, które uważane są za głównych faworytów. Warto pamiętać jednak o tym, iż kursy na tego typu ekipy są zazwyczaj dość mizerne, stąd dość popularna taktyka, by szukać nieco wyższych kursów u tak zwanych „czarnych koni”, czyli mniej popularnych jedenastek z ogromnym potencjałem na sukces na MŚ.

Zobacz aktualne kursy na zwycięzców MŚ 2018!

Kto może zostać czarnym koniem tegorocznej imprezy? Na pewno Belgia. O tej drużynie mówi się niemal zawsze, kiedy pada temat „drugorzędnych” faworytów. W tym gronie bez wątpienia wpisać można by było także Polskę, Rosję czy chociażby Chorwację, Urugwaj, Serbię czy Kolumbię. Oczywiście, może się okazać, że w trakcie turnieju jeszcze ktoś inny będzie błyszczał formą, a wtedy stawianie na tę konkretną drużynę będzie bardzo opłacalne.

Jak bukmacherzy typują MŚ 2018

Bukmacherzy od dłuższego czasu pracują nad oszacowaniem szans poszczególnych zespołów w trakcie MŚ 2018. Przede wszystkim warto wspomnieć o ekipach, na które kurs zaczął wzrastać. Jeszcze przed mistrzostwami głównymi faworytami do zwycięstwa byli obrońcy mistrzowskiego tytułu, Niemcy. Z biegiem czasu notowania naszych zachodnich sąsiadów zaczęły nieco spadać, natomiast na prowadzenie wśród potencjalnych mistrzów wysunęła się Brazylia. Coraz większe szanse daje się też Francji oraz Hiszpanii.

Przypatrzmy się jednak nie ogólnikom, a konkretom. W jakim meczach pierwszej kolejki mundialu powinna mieć miejsce wyrównana walka i ciężko już teraz wskazać, kto ma większe szanse na wygraną? Oto tak zwane „mecze pułapki”, które – naszym zdaniem oraz ekspertów bukmacherskich – warto sobie odpuścić do obstawiania na początku turnieju:

  • Maroko – Iran
  • Peru – Dania
  • Polska – Senegal
  • Portugalia – Hiszpania
  • Kostaryka – Serbia

Jak widzicie, wśród bukmachersko niebezpiecznych meczów pierwszej kolejki MŚ 2018 pojawiła się Polska. Biało-Czerwoni, co prawda, są faworytami pojedynku z Senegalem, jednak warto pamiętać o tym, że nasi reprezentanci nie mają dużego doświadczenia z afrykańską piłką, która różni się od stylu prezentowanego w Europie. Bukmacherzy nadal zmieniają kursy na ten mecz i to nie dzieje się bez powodu. Szczególnie, że Senegal, aby myśleć o wyjściu z grupy, musi w tym pojedynku wywalczyć co najmniej jeden punkt, tak więc na pewno łatwo nie będzie!

Kursy na MŚ 2018
Kursy na MŚ 2018

Jeżeli chodzi o mecz gigantów, czyli Portugalia – Hiszpania, bukmacherzy większe szanse dają tej drugiej drużynie. My jednak bylibyśmy ostrożni co do takich prognoz. Uważamy, że mistrzowie Europy będą chcieli dobrze rozpocząć imprezę, a ambicja CR7 potrafi naprawdę wiele zdziałać. Warto więc darować sobie typowanie zwycięzcy tego meczu i po prostu usiąść wygodnie przed telewizorem, by podziwiać najlepszych piłkarzy w akcji i obstawiać typy na dzisiaj.

Mundial 2018 online

Czy w internecie będzie można oglądać mistrzostwa świata w Rosji? Od pewnego czasu pojawia się w sieci wiele informacji na ten temat. Osoby zainteresowane tym tematem odsyłamy tutaj: Gdzie mecze na żywo z mistrzostw świata?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button