Mundial 2018. Gdzie mecze na żywo z mistrzostw świata?

14 czerwca 2018 roku startują mistrzostwa świata w piłce nożnej. Polacy na mundialu zmierzą się w grupie H z Kolumbią, Senegalem oraz Japonią. Kibice już na kilka miesięcy przed mistrzostwami powinni wiedzieć, gdzie dostępne będą mecze na żywo z mundialu 2018. Kto wykupił prawa tv w naszym kraju na tę imprezę? Czy transmisje zostaną udostępnione za darmo?

Mundial 2018. Gdzie mecze na żywo z mistrzostw świata?

MŚ 2018 prawa TV

Ostatnią dużą imprezę piłkarską, czyli Euro 2016, można było oglądać na łamach kanałów sportowych telewizji Polsat. Kibice z pewnością nie wspominają turnieju we Francji zbyt dobrze i wcale nie chodzi tu o występ reprezentacji Polski, która odpadła wówczas dopiero w ćwierćfinale i to po rzutach karnych z Portugalią, ale właśnie ze względu na telewizję z prawami telewizyjnymi.

Zgodnie z prawem, wszystkie mecze drużyn narodowych muszą być udostępniane bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy odbiorników telewizyjnych i nie tylko. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że nikt nie może nam kazać płacić za oglądanie meczów biało-czerwonych. Niestety, spotkań innych drużyn ten przepis już nie dotyczy i właśnie dlatego, aby oglądać wszystkie mecze Euro 2016, trzeba było wykupować dostęp do specjalnych kanałów premium stworzonych przez Polsat.

Zobacz kursy na mecze MŚ 2018 u legalnego bukmachera na www.eFortuna.pl!

Transmisje tv z MŚ 2018 dostępne będą w otwartych kanałach Telewizji Publicznej. To właśnie TVP posiada prawa do pokazywania spotkań najbliższego mundialu. Polsat chciał otrzymać odpowiednie zezwolenia na pokazywanie spotkań Polaków, jednak obie strony póki co nie doszły do porozumienia w tej kwestii i trudno przypuszczać, by coś w tej kwestii miało się zmienić.

Kursy na mecze MŚ 2018 (LvBET.pl)
Kursy na mecze MŚ 2018 (LvBET.pl)

Gdzie oglądać mecze mundialu w Rosji?

Spotkania MŚ 2018, nie tylko reprezentacji Polski, będzie można obejrzeć w telewizji na antenach TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Osoby, które interesują się transmisjami internetowymi na pewno powinny w przypadku mundialu uważnie śledzić stronę Meczyki oraz oficjalny portal TVP, w którym prawdopodobnie także będzie można oglądać poczynania piłkarzy na najważniejszej sportowej imprezie roku 2018.

Mecze mistrzostw świata 2018 transmitowane będą w jakości HD i – oczywiście – z polskim komentarzem. TVP jest przygotowana również na dni, w których o jednej porze będą odbywały się dwa spotkania. Przypominamy, że ostatnie kolejki każdej grupy zawsze odbywają się w tym samym czasie. Dzięki temu można wykluczyć celowe przegrywanie, by uniknąć teoretycznie mocniejszych drużyn i tak dalej.

Mecze na żywo online

Legalne transmisje meczów online to nic nowego. Pomału kończą się czasy, w których oglądanie czegokolwiek w internecie kojarzone było z piractwem i łamaniem prawa. Mundial 2018 także będzie można obejrzeć online zupełnie zgodnie z obowiązującymi przepisami. To bardzo dobra wiadomość, bo przecież nikt z nas nie lubi sprzeciwiać się prawu.

Mundial 2018 transmisje online

Czy mecze mundialu w Rosji będą udostępniane z polskim komentarzem? Tak! Telewizja TVP wyśle na mistrzostwa wszystkich swoich najlepszych dziennikarzy, pracowników i reporterów, tak aby nie zabrakło dla nas fachowych reportaży, wywiadów i – rzecz jasna – relacji ze spotkań oraz treningów bohaterów mundialu.

Kto wygra mundial 2018?

Legalni bukmacherzy nie dają Polsce większych szans na zdobycie tytułu najlepszej drużyny naszego globu. Na chwilę obecną najbardziej prawdopodobny wydaje się triumf Niemców, chociaż warto podkreślić, że to oni bronią pucharu, a to z pewnością bardzo trudna sztuka. Czy naszym zachodnim sąsiadom jest w stanie ktoś zagrozić? Najlepsi typerzy w Polsce mówią, że Brazylia, Portugalia, Belgia, a może Argentyna czy Francja? Kursy na te reprezentacje nie są już tak niskie, jak w przypadku ekipy Joachima Loewa, ale nadal warto je brać pod uwagę przy omawianiu faworytów rosyjskiego mundialu.

Polska z Robertem Lewandowskim na czele na pewno na mistrzostwach świata nie będzie miała łatwo. Orły Nawałki zagrają w grupie H, gdzie czekają na nich aż trzy zespoły spoza Europy: Kolumbia, Japonia i Senegal. Kibice początkowo byli zadowoleni z takiego wyniku losowania, ale warto podkreślić, ze na mistrzostwach nie ma przypadkowych drużyn, a ekipy w „polskiej” grupie należą do naprawdę niewygodnych.

Typy na zwycięzców MŚ 2018
Typy na zwycięzców MŚ 2018

Jeżeli wierzycie w naszą kadrę, albo też kierujecie się rozumem i macie inne typy na Mundial 2022, już teraz możecie sprawdzić ofertę na MŚ 2018, która jest dostępna u legalnego bukmachera na www.LvBET.pl. Nie tylko można już typować zwycięzców grup czy całego turnieju, ale nawet zdobywcę tytułu króla strzelców!

MŚ 2018 plan transmisji TV

Telewizja Polska nie podała jeszcze szczegółowego planu transmisji tv na mistrzostwa. Wiadomo, że TVP pokaże nie tylko same spotkania, ale także ceremonię otwarcia. Przed każdym meczem możemy spodziewać się analiz ekspertów, rozmów i ciekawych materiałów dokumentalnych. Nasza publiczna TV stara się podążać za nowymi trendami, tak więc nie zabraknie też z pewnością „fajerwerków” w postaci trójwymiarowych modeli piłkarzy, infografik i statystyk śledzonych niemal na żywo w trakcie meczów.

Rozpiska, co gdzie i kiedy pokazywane będzie na antenach TVP w trakcie mundialu 2018, prawdopodobnie pojawi się na około miesiąc przed całą imprezą. Na chwile obecną wiadomo, że 14 czerwca odbędzie się spotkanie otwarcia, a w nim Rosja podejmie Arabię Saudyjską. Będzie to jednocześnie pierwsza potyczka w grupie A.

Transmisje na żywo z mundialu 2018

Mundial 2018 Tomasz Hajto i Mateusz Borek

Niestety, musimy zmartwić miłośników duetu Mateusz Borek – Tomasz Hajto. Telewizja Polska z całą pewnością nie będzie chciała współpracować z żadnym z tych panów, a to z kolei oznacza, że podczas meczów nie posłuchamy nic o „truskawkach na trocie” czy grze „z kija”. Cóż, nie można mieć wszystkiego. Mamy, mimo wszystko, nadzieję, że TVP postara się o ekspertów z prawdziwego zdarzenia i nie zawiedzie zarówno tych poważnych kibiców, jak i takich, którzy lubią na niektóre wydarzenia patrzeć z przymrużeniem oka.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button