Kasozwrot wraca do eToto. 50 PLN do zdobycia!

Bukmacher eToto po raz kolejny aktywował niezwykle popularną niegdyś ofertę powitalną o nazwie Kasozwrot. Zobaczcie, w jaki sposób można ją odebrać i na czym dokładnie polega!

Kasozwrot wraca do eToto. 50 PLN do zdobycia!
Kasozwrot wraca do eToto. 50 PLN do zdobycia!

W ramach promocji powitalnej Kasozwrot każdy nowy gracz ma prawo do odebrania cashbacku w wysokości 50 PLN w przypadku pierwszego przegranego kuponu u bukmachera.

Oferta obowiązuje także tych, którzy dokonali rejestracji przed dniem 4 sierpnia 2018 roku, jednak tylko w sytuacji, gdy nie dokonali jeszcze żadnej wpłaty na stronie www.eToto.pl oraz zadeklarowani chęć odebrania bonusu powitalnego na start.

Wraz z aktywacją Kasozwrotu nie zaniechano organizacji promocji z bonusem powitalnym za pierwszą wpłatę. Depozyt numer jeden na konto w eToto umożliwia zatem również otrzymanie premii 500 PLN!

To nie jest jedna oferta, jaka jest obecnie dostępna dla nowych oraz stałych graczy zarejestrowanych u tego legalnego bukmachera. Oto kilka ciekawych propozycji, które mogą was zainteresować:

Gracz może odebrać zwrot za pierwszy kupon, który okaże się przegrany. Kolejne zakłady zagrane przez daną osobę nie będą już brane pod uwagę w promocji.

bonus powitalny etoto

Typ promocyjny w Etoto musi dawać minimum trzy rozstrzygnięcia, tak więc nie liczą się zakłady, gdzie mamy 50 procent szans na zwycięstwo.

Jeżeli macie jakieś pytania, zapoznajcie się ze szczegółowym regulaminem oferty powitalnej eToto!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button