Jakie są najlepsze kody do bukmacherów?

Każdy, kto chce zarejestrować konto typerskie, powinien wiedzieć, jakie są najlepsze kody do bukmacherów. Co wpisać, gdzie i jak, by zdobyć możliwie jak największe bonusy? W tym materiale znajduje się cała garść przydatnych informacji!

Jakie są najlepsze kody do bukmacherów?
Jakie są najlepsze kody do bukmacherów?

Kody promocyjne na bonusy bukmacherskie

Firmy bukmacherskie przyciągają do siebie graczy ofertą kursową, ale w pierwszej kolejności najczęściej bonusami. Im więcej oferują, tym lepiej. Owszem, nie wszyscy z takiego założenia wychodzą, ale już większość tak, a przecież walkę o klienta wygrywa ten, kto zdobędzie ich jak najwięcej i będzie skutecznie motywował do dalszego korzystania z usług.

Dzięki kodom promocyjnym można odbierać specjalne premie. W zestawieniach typu Co lepsze – Fortuna czy STS bardzo często porównuje się bonusy powitalne, by każdy mógł dowiedzieć się, co może otrzymać za rejestrację i w jaki sposób dokładnie. I często przewija się temat kodów promocyjnych, bo to one oferują często dodatkowe profity.

STS bonus powitalny - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus powitalny – kod promocyjny „BETONLINE”

Jeżeli planujesz utworzyć konto na jakiejś stronie do obstawiania, powinieneś z całą pewnością sprawdzić, jakie są najlepsze kody do bukmacherów. I dlaczego w zasadzie to te, a nie inne.

Który kod bukmacherski jest najlepszy w Polsce?

Przygotowany przez markę STS kod promocyjny to słowo „BETONLINE„. Dzięki niemu otrzymujemy 100 zł jako zakład bez ryzyka, dzięki któremu możemy postawić pierwszy kupon bez obaw o to, że coś nie pójdzie po naszej myśli. W razie przegranej bukmacher oferuje nam zwrot, a my możemy typować dalej. Możemy też dostać doładowanie nie jednego, ale aż trzech pierwszych przelewów. To pozwala na zdobycie nawet 1500 zł ekstra, co jest porządnym zastrzykiem gotówki po utworzeniu profilu typerskiego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Poszukujący informacji o tym, jaki jest najlepszy kod promocyjny u bukmachera, muszą w pierwszej kolejności wiedzieć, co jest im najbardziej potrzebne do szczęścia. Freebety, cashback, a może coś jeszcze innego? Możliwości jest naprawdę dużo, a więc tak naprawdę wszystko zależy tylko i wyłącznie od tego, jak dokładnie będziemy chcieli prezent bukmacherski wykorzystać.

Jeżeli ktoś planuje przelewanie dużych kwot, z pewnością zainteresują go bonusy od kolejnych wpłat. Z kolei absolutnie początkujący lubią otrzymywać coś za darmo i oni najczęściej interesują się bonusami bez depozytu.

Na pewno nie można napisać tego, jaki jest najlepszy kod do bukmachera w Polsce. Nie prowadzi się żadnych zestawień w tej kwestii, bo tak naprawdę nigdy nie byłyby one w stu procentach obiektywne. Jeżeli ktoś chce odebrać wysoki freebet, na pewno nie zgodziłby się z tym, że pierwsze miejsce przypadło marce, która na start proponuje cashback przy wysokiej wpłacie itp.

Najlepsze kody do bukmacherów – co i gdzie podać?

Kiedy rejestrujemy konto u bukmachera, robimy to po to, by spełnione zostały nasze oczekiwania wobec konkretnej strony. Gdy rzeczywiście to się uda, powiemy, że dany kod promocyjny był dobry, a w przeciwnym wypadku – uznamy, że ten kod nie był właściwym wyborem.

Przykładem może być dostępny w Betfan specjalny kod promocyjny. Hasło bonusowe „BETONLINE” pozwala tutaj na zdobycie cashbacku do 600 zł, a dodatkowo przy drugiej wpłacie można zdobyć aż 1000 zł ekstra w formie doładowania 100% wartości przelewu. Jest więc coś zatem i dla aktywnie grających i tych, którzy przelewają zarówno mało, jak i nieco więcej. Brakuje jednak bonusu bez wpłaty, więc i tej promocji niektórzy nie będą uznawać za idealną.

Betfan aktualny kod promocyjny 2022
Betfan aktualny kod promocyjny 2022

Na szczęście, rejestracji można dokonać u kilku bukmacherów i nie jest to zabronione. Jeżeli ktoś poluje na premię bez wpłaty, może zarejestrować się na www.eFortuna.pl i otrzymać 20 zł bez depozytu na start. Do tego postawi pierwszy kupon z ewentualnym zwrotem w razie przegranej aż do 600 zł!

Warto nadmienić, że zarejestrowanie się u bukmachera tak naprawdę do niczego nas nie zobowiązuje. Właściwie po utworzeniu konta nie musimy nawet dokonywać wpłaty i stawiać kuponu. To dobra wiadomość dla lubiących eksperymentowanie albo ceniących sobie możliwość sprawdzania ofert w praktyce.

Które kody promocyjne u bukmacherów są najlepsze?

Trafiliście tutaj po to, by dowiedzieć się, jakie są najlepsze kody do bukmacherów. I moglibyśmy napisać kilka tych, które uznajemy za rzeczywiście najbardziej godne uwagi. Nie daje to jednak i tak gwarancji, że wszyscy byliby zadowoleni. Ba, można nawet pokusić się o wniosek, iż wcale tak by nie było.

Bonus eWinner. Jak go obrócić i wypłacić z konta?
Bonus eWinner. Jak go obrócić i wypłacić z konta?

Dla jednych dostępny w eWinner bonus będzie opcją najlepszą, a inni zdecydują się na coś zupełnie odmiennego. Na naszej stronie nie brakuje informacji o tym, gdzie i jakie bonusy można odebrać. Zainteresowanym nie pozostaje zatem nic innego jak tylko utworzyć profil w konkretnym miejscu i skorzystać z promocji powitalnej, by przekonać się w praktyce, jak to wszystko działa.

Kody promocyjne na bonusy bez wpłaty to coś zupełnie innego od tych, które pozwalają na postawienie kuponu ze zwrotem. W zależności od tego, jaki bonus do odebrania jest naszym priorytetem, właśnie ten kod bonusowy będzie dla nas najlepszy. Trzymamy kciuki za to, by dość szybko udało się wam znaleźć rozwiązanie idealne.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 341

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button