Bonus eWinner. Jak go obrócić i wypłacić z konta?

Bonus eWinner przed wpłatą trzeba obrócić? Co należy zrobić z otrzymanymi pieniędzmi, by stały się tylko nasze i abyśmy mogli z nimi zrobić, co tylko chcemy? To bardzo ważne, by znać odpowiedzi na te pytania!

Bonus eWinner. Jak go obrócić i wypłacić z konta?
Bonus eWinner. Jak go obrócić i wypłacić z konta?

Rejestracja w eWinner. Premia na start

Legalny bukmacher eWinner dostępny jest na stronie internetowej www.eWinner.pl. Nowym klientom proponuje dwa bonusy na start. Można zgarnąć u niego na dobry początek ponad 600 PLN, a to wszystko jako zakład bez ryzyka oraz standardowe doładowanie wpłaty.

W tym przypadku zdobywa się środki od razu po założeniu konta i dokonaniu pierwszego depozytu. Po tym kroku typer może obstawiać i nie musi martwić się o to, że jego zakład zostanie przegrany, a on już sam będzie na minusie od razu po rozpoczęciu przygody z grą w tym miejscu. Tutaj otrzymuje się zwrot nawet do 110 PLN, o ile tylko wpisze się przy rejestracji kod promocyjny „BETONLINE„.

sts kod promocyjny 2021
sts kod promocyjny 2021

W pakiecie powitalnym legalnego bukmachera eWinner znajdziemy także nawet 500 PLN ekstra przy drugim depozycie. Premia ta jest przyznawana jako bonus 50% i umożliwia zdobycie dodatkowych pieniędzy na obstawianie. Zasada jest tutaj prosta: im więcej się wpłaca, tym lepiej, gdyż można otrzymać pokaźniejsze środki.

Koniec już czasów, kiedy nie było wiadomo, co takiego będzie oferowała marka eWinner. Początki tego bukmachera w naszym kraju są już dawno za nami, dlatego można w sieci już znaleźć raczej wiele zapytać o samą ofertę, a nie o ogólne informacje. A jednym z najczęstszych dylematów wśród graczy jest to, jak obrócić bonus eWinner. Innymi słowy – co należy zrobić, by otrzymane od niego środki stały się naszą własnością.

Zakład bez ryzyka eWinner. Obrót bonusu 110 PLN

Premia zakład bez ryzyka eWinner jest jedną z najlepiej ocenianych ofert specjalnych dla nowych klientów. Wynika to z faktu, że w jej przypadku nie ma mowy o wdrażaniu w życie skomplikowanych warunków obrotu. Wszystko sprowadza się tylko i wyłącznie do zagrania kuponu!

Przy tym bonusie gracz musi pamiętać o tym, że bonus przyznawany jest w kwocie już po odjęciu podatku. A więc jeżeli ktoś postawi 100 złotych, to obstawia tak naprawdę 88 złotych, ponieważ 12 zł to podatek od zagranej stawki. Co więcej, z promocji też nie można skorzystać przy kuponie zagranym za mniej niż 20 złotych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Zakład bez ryzyka eWinner obrót wymagany nie jest. Gracz otrzymuje z powrotem zagrane środki od razu na swoje konto depozytowe, czyli to „główne”. Może z tymi pieniędzmi zrobić to, co tylko chce. Do wyboru jest dalsze obstawianie albo po prostu wypłata do banku.

 • Zwrot jest przyznawany w kwocie pomniejszonej o 12% podatek od zagranej stawki
 • Bonus można otrzymać tylko w przypadku przegranej w pierwszym kuponie po rejestracji
 • Kupon promocyjny musi być zagrany za środki z salda głównego
 • Gracz nie musi obracać zwróconych pieniędzy – może grać dalej albo je wypłacić!

Bonus 500 PLN od eWinner. Jaki jest obrót?

Drugi bonus, na jaki możemy liczyć przy zakładaniu konta w eWinner, to premia 500 PLN w formie doładowania 50% drugiego przelewu na konto typerskie. Przykładowo:

 1. Gracz na www.eWinner.pl przelewa 300 złotych
 2. Otrzymuje na konto główne 300 złotych, a do tego ma do wykorzystania bonus 150 złotych
 3. Po obrocie może bonus wypłacić na konto bankowe!

W przypadku marki eWinner bonus i jego obrót wygląda następująco:

 • Aby wypłacić premię, należy postawić ją przynajmniej 6 razy
 • Liczą się tylko kupony wielokrotne oraz single
 • Kurs minimalny kuponu kwalifikującego do obrotu to 2.50
 • Tylko kupony rozliczone są brane pod uwagę
 • Obrót nie jest dokonany, gdy gracz skorzysta z opcji cash-out

O czym jeszcze należy pamiętać, bukmacher eWinner nie pozwala graczom zawierania zakładów przeciwstawnych podczas dokonywania obrotu.

Oficjalna strona eWinner. Bonusy, promocje, akcje specjalne

Oficjalna strona eWinner. Bonusy, promocje, akcje specjalne

Jeżeli nie dokona się obrotu w ciągu 30 dni, środki bonusowe przepadają i nie można z nich już dłużej korzystać.

Bonus bez depozytu w eWinner

Nikt nie powinien mieć wątpliwości, jakie promocje bukmacherskie najbardziej zwracają uwagę. W zasadzie nie ma takiej osoby, która nie chciałaby otrzymać jakieś prezentu na obstawianie meczów. Zresztą, nie tyczy się to tylko zakładów na sport, bo dużą popularnością cieszy się też, chociażby poker bez depozytu czy inne legalne, podobne propozycje.

Na ten moment nie ma możliwości, by otrzymać bonus bez depozytu w eWinner. Raz na jakiś czas bukmacher przygotowuje dla graczy różnego rodzaju oferty specjalne, jednak najczęściej są to już akcje skierowane do zarejestrowanych. Kto więc nie ma konta w eWinner, na premię bez wpłaty przy starcie nie ma co na ten moment liczyć.

Na szczęście, znaleźć można inne strony z dostępnym bonusem za samą rejestrację konta. Na www.STS.pl do odebrania jest 100 PLN bez ryzyka z kodem promocyjnym „BETONLINE„, natomiast na www.eFortuna.pl można również wykorzystać ten kod, a na start przyznawany jest między innymi bonus 20 PLN bez wpłaty.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button