Jak zainstalować aplikację STS na Androida?

Aplikacja STS na Androida pomoże tym, którzy chcą obstawiać nie tylko na komputerze, ale dosłownie w każdym miejscu i bez względu na porę dnia czy nocy. Jak zainstalować ją na tablecie lub smartfonie?

Jak zainstalować aplikację STS na Androida?
Jak zainstalować aplikację STS na Androida?

Legalny bukmacher na telefonie – STS Mobile

Kiedy wchodzimy na oficjalną stronę legalnego bukmachera STS, nietrudno jest nie zauważyć zakładki poświęconej zakładom mobilnym. Marka stawiająca na nowoczesne rozwiązania nie może w dzisiejszych czasach obyć się bez aplikacji na telefony czy tablety. Tym samym każdy mógł raczej spodziewać się tego, że będzie mógł znaleźć u bukmachera STS aplikację, która potrafi skutecznie zastąpić tradycyjne obstawianie.

Kiedy z jakiegoś powodu nie możemy w danym momencie uzyskać dostępu do oferty STS na komputerze, ale mamy pod ręką urządzenie mobilne, nie potrzebujemy od razu informacji dotyczących tego, jakie strony podobne do STS są w naszym kraju dostępne. Aplikacja pomaga w takich sytuacjach – umożliwia wygodne typowanie nawet z daleka od komputera.

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Oczywiście, aplikacja nie może działać bez internetu i trzeba mieć to na uwadze. Nie można przeglądać kursów czy czytać chociażby o promocjach, jeśli nie posiadamy dostępu do sieci. Tak właśnie działa apka STS i to pod tym względem nic się na pewno nie zmieni. Nie ma także znaczenia to, czy korzystamy z STS na Androida, czy też używamy wariantu stworzonego z myślą o systemie iOS.

Instalowanie STS na Androida. To trudniejsze, niż na iOS!

Gracze bardzo często sprawdzają to, jak pobrać STS na Androida i już na tym etapie zaczynają się schody. O ile w przypadku systemu iOS wszystko da się załatwić tradycyjnie w App Store, to już w przypadku systemu od marki Google tak to nie działa. Żadna marka bukmacherska nie jest widoczna w sklepie Play i nie zanosi się na to, by miało się cokolwiek w tej sprawie zmienić. Nie jest to jednoznaczne z tym, że gracze mogą grać tylko na iOS albo jedynie na mobilnej stronie internetowej.

Jeżeli ktoś ma sprzęt z systemem Android, rzeczywiście, musi liczyć się z tym, że w jego przypadku instalowanie STS nie będzie tak łatwe, jak na iOS. Nie znajdzie się też jednak wielu, którzy określiliby cały proces mianem skomplikowanego. Bo wszystko można jak najbardziej załatwić i nie wymaga to więcej niż zaangażowania kilku chwil wolnego czasu.

Jeżeli chcemy korzystać z aplikacji STS na telefonie z Androidem, przede wszystkim musimy wiedzieć, że pierwszym krokiem jest pobranie instalki z rozszerzeniem „.apk”. Zrobić to można tylko i wyłącznie na stronie www.STS.pl. Rekomendujemy korzystać tylko z tej witryny, ponieważ zawsze możemy mieć pewność, iż pobierzemy najbardziej aktualną wersję programu, a także nie padniemy ofiarą jakiegoś oszustwa.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Każdy użytkownik Androida chciałby, żeby można było instalować aplikację STS w normalny sposób – tak samo jak większość programów czy gier. Nie można jednak za to wszystko winić bukmacherów, gdyż to nie oni są odpowiedzialni za zawartość Google Play.

Jak zainstalować aplikację STS na Androida?

Załóżmy, że mamy już pobraną instalkę APK. Co teraz pozostaje nam zrobić? Właśnie na tym etapie zaczyna się instalowanie STS na Androida. To nie jest nic trudnego – wszystko wymaga jedynie paru dotknięć ekranu. Cały proces jest zautomatyzowany do granic możliwości.

Instalowanie STS na Androida - krok po kroku
Instalowanie STS na Androida – krok po kroku

Jedyne, o czym należy pamiętać, to wyrażenie zgody na instalowanie aplikacji z „nieznanych źródeł”. Jeżeli tego nie zrobimy, nie będziemy mogli korzystać z mobilnego programu stworzonego na potrzeby klientów najpopularniejszego bukmachera w Polsce.

Po wybraniu pliku „zainstaluj_sts.apk” wszystko dzieje się już samoczynnie. My czekamy jedynie na to, jak apka znajdzie się w pamięci telefonu. Właśnie tak wygląda instalowanie STS na Androida. Jak widać, poradzi sobie z tym nawet początkujący typer.

Masz już aplikację od STS, jednak z jakiegoś powodu nie przypadła ci do gustu? Możesz sprawdzić u nas jak usunąć STS z telefonu – to nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy, a wszystko da się załatwić w mgnieniu oka!

Granie w STS na telefonie? Do tego potrzebne jest konto!

Tylko z darmowym kontem typerskim możliwe jest obstawianie meczów w STS online i to bez względu na to czy na zwykłej stronie internetowej, czy w aplikacji. Tutaj mamy jednak dobre wiadomości: zapisać się do gry można w kilka chwil, a rejestracja w STS to także na start bonusy do odebrania.

W ramach pakietu powitalnego marka STS przyznaje nowym klientom zakład bez ryzyka do 100 zł. Obowiązujący tu kod promocyjny to słowo „BETONLINE„.

Nowo zarejestrowani mogą też liczyć na trzy prezenty od STS po dokonaniu pierwszych wpłat. Za bonus numer jeden czeka 300 zł bonusu, numer dwa 500, a trzy – nawet 700 zł! Dodatkowo przygotowano specjalne zadania, dzięki którym zgarnąć można nawet 60 zł ekstra!

jaki kod promocyjny sts online
STS kod promocyjny

Jeżeli na co dzień nie korzystamy już z komputera, bez najmniejszego problemu utworzymy konto typerskie w STS za pośrednictwem telefonu. Najważniejsze są chęci oraz pełnoletność – z tym można od razu zacząć działać!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 312

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button