STS obstawianie 2023. Czy to ciągle legalne?

Czy nadal legalne jest obstawianie w STS w roku 2023? Prawo bukmacherskie uległo zmianie i teraz nie można już legalnie obstawiać meczów? Oto wszystko, co trzeba wiedzieć!

STS obstawianie 2023
STS obstawianie 2023. Czy to ciągle legalne?

Bukmacher STS legalny w Polsce w 2023?

Firma bukmacherska STS działa na polskim rynku wystarczająco długo, by można było uznać ją za bardzo wiarygodną. Wystarczy spojrzeć na rzeszę zadowolonych klientów tej marki, by stwierdzić, że jest to miejsce, które spokojnie z czystym sumieniem polecić można zarówno początkującym, jak i tym, którzy mają spore doświadczenie, ale do tej pory korzystali z niego jedynie w punktach stacjonarnych.

Nowy rok oznacza bardzo często wiele zmian w prawie, a więc chyba trudno się dziwić temu, że są osoby szukające jakichś szczegółów na temat przepisów bukmacherskich w naszym kraju. Można niekiedy przeczytać, iż nie ma u nas legalnych firm bukmacherskich 2023, gdyż drastycznie zmieniono zasady przyznawania licencji. Czy jest w tym chociaż cień prawdy? Oferta bukmachera STS na rok 2023 jest na pewno tym, czemu warto się przyjrzeć.

Pamiętajmy przy tym, że marka STS nadal posiada aktywne zezwolenia na prowadzenie działalności w naszym kraju. Licencja bukmacherska jest wydawana na okres 6 lat z możliwością przedłużenia. Nie skończyła się wraz z końcem roku 2021, czyli wniosek nasuwa się sam, że pod tym względem dużych zmian nie ma.

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Czy można grać w STS w 2023?

Przepisy bukmacherskie obowiązujące w naszym kraju nie dla wszystkich są jasne. Na szczęście, częstym modyfikacjom nie ulegają, dzięki czemu gracze nie muszą zmieniać swoich przyzwyczajeń itp. Nie można też z pewnością mówić, by nasze prawo było szczególnie surowe na tle europejskich przepisów. Najlepszym dowodem na to niech będzie to, że dostępny jest u nas legalny poker czy grać można na gonitwy koni, a wiele firm nawet oferuje zwroty podatku lub powiększa wygrane po jego uwzględnieniu.

Nie zmieniają się w roku 2023 opłaty na rzecz państwa przy grze u bukmachera. Nadal więc jest to 12% od wniesionej stawki oraz 10% przy większych wygranych (dodatkowo). W praktyce oznacza to, że nawet przy kuponie za 2 złote płacimy 12% od zagranych pieniędzy, a gdy przydarzy nam się zwycięstwo powyżej 2280 PLN, to mamy obowiązek uiścić jeszcze dodatkowe 10% od zysku.

Każdy bukmacher, który działa w Polsce legalnie musi pobierać od klientów opłaty podatkowe i chyba nikt nie ma wątpliwości, że z własnej nieprzymuszonej woli tego nie robi. Wiele osób przekonuje się jednak o tym, że naprawdę warto wspierać legalne firmy bukmacherskie, gdyż te sponsorują polski sport i przyczyniają się do jego rozwoju na wielu płaszczyznach.

Z pewnością pojawiają się w roku 2023 nowi bukmacherzy. Warto przyglądać się uważnie temu, co pojawia się na naszej stronie, gdyż zawsze piszemy o tym, co jest istotne dla obstawiających. A premiery nowych firm typerskich to z pewnością wydarzenia, które interesują regularnie grających na mecze.

Obstawianie meczów 2023. Jak grać w STS?

W roku 2023 nie zmieniają się przepisy, które sprawiłyby, że bukmacher STS oraz inne podobne marki stałyby się nielegalne. Możemy spotkać w internecie różne „rewelacje” na ten temat, jednak nie mają one wiele wspólnego z prawdą. Niekiedy są wręcz tylko i wyłącznie plotkami, które mają na celu co najwyżej zachęcić internautę do kliknięcia.

Strona internetowa STS na rok 2023
Strona internetowa STS na rok 2023

Możemy zapewnić wszystkich czytających ten materiał, że nadal mogą zastanawiać się nad tym, co obstawiać na STS dzisiaj, jutro czy w inne dni. Wszystko dlatego, że ten bukmacher w 2023 nadal jest legalny i cały czas oferuje tak samo zgodną z przepisami ofertę jak miało to miejsce do tej pory. To zdecydowanie bardzo dobra wiadomość, bo STS jest najchętniej wybieranym portalem do typowania online w polskim internecie!

Jeżeli ktoś nie jest jeszcze zarejestrowany w STS, powinien wiedzieć, że ciągle może wykorzystać kod promocyjny. Przy zapisywaniu się do gry podać można w odpowiedniej rubryce słowo „BETONLINE„, a to pozwala na zgarnięcie 29 PLN bez wpłaty od razu po zapisaniu się do gry. Wystarczy jedynie pełna weryfikacja konta! Co więcej, pierwszy depozyt na konto to jeszcze dodatkowe nawet 1200 PLN ekstra w postaci doładowania 100%.

Obstawianie meczów u bukmachera 2023 wyglądać będzie zatem nadal tak samo, jak miało to miejsce w roku poprzednim i jeszcze kilku wcześniejszych. Teraz jednak zakłady będą o tyle wyjątkowe, iż czeka nas w piłce nożnej mundial, czyli mistrzostwa świata. Pojedynki najlepszych drużyn naszego globu z pewnością przyciągną rzesze fanów grania na sport i wygrywania dzięki niemu pieniędzy.

Gdzie obstawiać mecze – bonusy powitalne w 2023 roku

Bonusy powitalne u legalnych bukmacherów 2023 to propozycje promocji, dzięki którym na obstawianie można otrzymać dodatkowe środki. Niektóre firmy oferują premie bez wpłaty, ale są także i takie, gdzie możliwe jest do zgarnięcia spore doładowanie pierwszego, drugiego czy nawet trzeciego depozytu. Nie brakuje także freebetów i innych.

Bonusy powitalne 2023 u legalnych bukmacherów
⬇️ ⬇️ ⬇️

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jak widać, marka STS to tylko jedna z bardzo wielu propozycji. Jeżeli więc mamy u niej konto, nie oznacza to, iż nie możemy już znaleźć żadnej alternatywy, gdy takiej potrzebujemy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 13

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button