Gala KSW 72 bez podatku u bukmachera Fortuna!

Planujesz obstawianie KSW 72? W sobotę w wybranych godzinach grać można bez podatku na tę galę, co pozwala zyskać aż 14% więcej wygranych, niż normalnie. Pokazujemy, w jaki sposób skorzystać z tej oferty.

Gala KSW 72 bez podatku u bukmachera Fortuna!
Gala KSW 72 bez podatku u bukmachera Fortuna!

Typowanie KSW 72 w Fortunie – Happy Hours

Nie brakuje w lipcu okazji do tego, by skorzystać z akcji specjalnej Happy Hours w Fortunie. To pozwala powiększyć wygrane o 14 procent, a więc tak, by nie była odczuwalna opłata na rzecz państwa od wniesionej stawki. Dzięki kalendarzowi ofert wiadomo już, że w najbliższą sobotę, tj. 23 lipca, będzie możliwe obstawianie KSW 72 bez podatku.

Fortuna jest bukmacherem będącym oficjalnym sponsorem Konfrontacji Sztuk Walki. Na stronie internetowej www.eFortuna.pl można postawić kupon z typami na wszystkie walki, jakie odbędą się w ten weekend w Kielcach. W innym naszym materiale pokazaliśmy dokładnie to, jak można wykorzystać na KSW 72 zakład bez ryzyka. Dzięki tego typu promocji gra się kupon, a w przypadku przegranej na koncie pojawia się zwrot stawki i to nawet do 600 zł.

STS bonus powitalny - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus powitalny – kod promocyjny „BETONLINE”

Jeżeli mamy już konto u bukmachera Fortuna, możemy na stronie, w aplikacji lub punktach przyjmowania zakładów obstawiać kupony pre-match na KSW 72 bez podatku w godzinach 15.00 – 19.00. Tylko w tym czasie aktywny jest specjalny bonus, co bezwzględnie trzeba mieć na uwadze!

Do oferty kwalifikuje się każ∂y gracz, o ile tylo postawimy odpowiedni kupon. W tym przychodzi chodzi o zagranie zakładu, który będzie składał się z przynajmniej trzech typów z kursem co najmniej 1.30 każdy. Stawka minimalna to 2 zł, a wszystkie zakłady muszą dotyczyć walk odbywających się podczas KSW 72.

Również w dniu 23 lipca możliwe jest granie bez podatku na mecze Ekstraklasy oraz rozgrywek Fortuna 1. Ligi. W przypadku piłkarskich potyczek na polskim szczeblu obowiązują godziny promocyjne 12.00 – 15.00.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak obstawiać walki KSW 72 bez podatku w Fortunie?

  1. Gracz loguje się na swoje konto na www.eFortuna.pl
  2. Stawia kupon za min. 2 zł z co najmniej 3 typami o kursie 1.30 lub wyższym. Kwalifikują się tylko zakłady postawione między godziną 15 a 19 i jedynie zawierające typy na walki KSW 72
  3. W razie wygranej do odebrania są wygrane większe o 14 procent w porównaniu ze standardową ofertą

Cały czas można u bukmachera Fortuna wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„. Na start do odebrania jest tu 20 zł bez depozytu. Oprócz tego zgarnąć można premię bez ryzyka do 600 zł i nawet 200 zł ekstra przy drugiej wpłacie na konto.

Gala KSW 72 odbędzie się w Kielcach w Amfiteatrze Kadzielnia. Początek zaplanowano na godzinę 19.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 391

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button