Jak zagrać kupon na KSW 72 bez ryzyka?

Wielkimi krokami zbliża się gala KSW 72 w Kielcach. Gdzie można obstawiać walki, korzystając z zakładów bez ryzyka? Oto aktualne informacje o dostępnych promocjach!

Jak zagrać kupon na KSW 72 bez ryzyka?
Jak zagrać kupon na KSW 72 bez ryzyka?

Gala KSW 72 – obstawianie walk w internecie

Federacja KSW nie odpoczywa w wakacje i ma dla swoich kibiców w lipcu i sierpniu aż dwie gale. Letnie imprezy wystartują w Kielcach, a będzie to miało miejsce 23 lipca w Amfiteatrze Kadzielnia. Do karty walk jako main event wpisany został pojedynek Andrzeja Grzebyka z Tomaszem Romanowskim. Występ obu tych panów poprzedzi rywalizacja w oktagonie Patryka Kaczmarczyka z Dawidem Śmiełowskim.

Do typowania mogą być wybrani przez graczy bukmacherzy stacjonarni, jednak zdecydowana większość decydowanie się na obstawianie online. Jest to możliwe na wielu stronach internetowych. Oczywiście, typerzy często chcą grać tam, gdzie mogą otrzymać jakiś bonus. Wśród promocji najpopularniejsze są te, które umożliwiają grę ze zwrotem stawki w razie przegranej. Są to tak zwane zakłady bez ryzyka.

STS bonus powitalny - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus powitalny – kod promocyjny „BETONLINE”

Aby obstawiać walki KSW w internecie, potrzebne jest do tego konto typerskie w konkretnym miejscu. Jeżeli jednak jeszcze takiego nie posiadamy, to nie źle, a wręcz dobrze, bo możemy liczīć na więcej bonusów!

Gdzie dostępne bonusy bukmacherskie na KSW 72?

Gracze poszukują informacji o tym, gdzie są dostępne galę KSW 72 bonusy bukmacherskie. Mimo że sporo pisze się o gali, mało kto rzetelnie podaje dane dotyczące promocji pozwalających na korzystniejsze obstawianie. To jednak istotna kwestia dla miłośników MMA i nie można tego ignorować.

Już teraz każdy może sprawdzić, jakie premie zostały przygotowane na najpopularniejszych stronach bukmacherskich w Polsce:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Premie udostępniane przez portale typerskie są bardzo różne. Nie wszystkie odbiera się dokładnie tak samo. Czymś innym jest bonus bez depozytu, a czymś innym zakład bez ryzyka. Można też często dostać doładowanie pierwszej, drugiej czy trzeciej wpłaty i tym samym mieć przy jednym przelewie nawet dwa razy więcej środków na obstawianie, niż w normalnych okolicznościach!

Przy wybieraniu premii przede wszystkim kierujmy się tym, czy dana marka jest w Polsce legalna. Na naszej stronie można też w każdej chwili sprawdzić to, gdzie legalnie obstawiać.

Typy na KSW 72 bez ryzyka. Jak to działa?

Bez względu na to czy mamy już upatrzone na KSW 72 typy, czy może dopiero się do tego zbieramy, nie chcemy przegrać. Jesteśmy też jednak na pewno świadomi, iż niespodzianki to nieodłączny element sportu i nie mamy często na nie wpływu, a ich przewidzenie jest piekielnie trudne. Nie bez powodu zakłady bez ryzyka na KSW 72 są tak chętnie poszukiwane.

Jak działają bonusy bez ryzyka? Nie ma w nich nic specjalnie trudnego. Gracz gra konkretny kupon, a następnie może mieć miejsce jeden z dwóch scenariuszy:

  • następuje wygrana i zostaje przyznany graczowi zysk na konto typerskie
  • gracz przegrywa i otrzymuje zwrot całości lub części postawionej stawki.
Obstawianie walk KSW 72
Obstawianie walk KSW 72

Najczęściej określane jest to, ile maksymalnie można otrzymać bonusu oraz w jaki sposób naliczana jest jego wartość. Trzeba pamiętać, że w Polsce przy zawieraniu zakładów opłaca się podatek w wysokości 12% zainwestowanych środków. U niektórych bukmacherów nie jest to zwracane, a więc przy obstawianiu 100 zł, odebrać można 88 zł zwrotu. Istotne jest zawsze to, by zapoznać się z regulaminem konkretnej oferty.

STS bez ryzyka na KSW 72. Do zdobycia 100 zł!

Najbardziej znany bukmacher w Polsce, słynny STS, pozwala graczom typującym KSW 72 na skorzystanie z promocji dla nowych graczy, dzięki której do odebrania jest nawet 100 zł zwrotu w razie porażki. Jeden typ nie zostanie trafiony czy może kilka? W tym przypadku nie ma to najmniejszego znaczenia.

Oferta specjalna przeznaczona jest dla nowych klientów. Zapisuje się do niej na www.STS.pl poprzez podanie kodu promocyjnego „BETONLINE” przy rejestracji konta. Bonus na start działa jedynie na samym początku – nie można go odebrać w sytuacji, gdy posiada się już konto.

W STS bez ryzyka dostaje się maksymalnie 100 złotych. Wartość premii zależy od tego, ile dokładnie postawimy. W kuponie nie muszą znajdować się tylko typy z jednej dyscypliny, dzięki czemu można przygotować „taśmę” na weekend z piłką nożną, tenisem, siatkówką, MMA i czym tylko chcemy!

Legalny bukmacher STS ma również dla nowych klientów aż trzy bonusy przy pierwszych wpłatach. Otrzymać można od 300 zł przy I depozycie do nawet 700 zł przy depozycie numer III. Do wykonania są również specjalne zadania pozwalające na zgarnięcie nawet dodatkowych 60 zł!

Fortuna oficjalnym bukmacherem KSW 72. 600 zł bez ryzyka!

Portal internetowy www.eFortuna.pl to oficjalny bukmacher KSW 72. Chyba każdy mógł spodziewać się tego, że będzie tutaj dostępny bonus bez ryzyka na zbliżającą się galę w Kielcach. I co więcej – nawet 600 zł można dzięki niemu otrzymać!

Aktywny kod promocyjny do wpisania przy rejestracji w Fortunie to „BETONLINE„. Nowi klienci otrzymują tutaj 20 zł bez depozytu już za samą weryfikację danych. Oprócz tego do zgarnięcia jest jeszcze 10 zł jako dodatek do pierwszej wpłaty i zakład bez ryzyka do 600 zł.

Gracz może postawić pierwszy kupon, nie martwiąc się, że nie przewidzi bezbłędnie tego, co będzie miało miejsce podczas KSW 72. Możliwość dostania z powrotem nawet 600 zł to okazja do tego, by zagrać na naprawdę duże pieniądze – większe niż zwykle.

Przy drugiej wpłacie też można w Fortunie liczyć na premię. Jest to tutaj 50% do 200 zł. Otrzymane w ten sposób środki również można wykorzystać na obstawianie KSW 72.

Czy na KSW 72 można wiele zarobić?

Już od dawna firmy bukmacherskie online mają w swojej ofercie kursy na zbliżającą się Konfrontację Sztuk Walki. Typerów interesuje więc na pewno to, ile można zarobić na graniu typów z tego wydarzenia. Czy potencjalne zyski potrafią wprawić w osłupienie?

Typy na KSW 72 - kupon STS
Typy na KSW 72 – kupon STS

Załóżmy, że chcemy zagrać na najpopularniejsze typy wśród graczy. Za postawione na nie 100 zł mamy szansę zdobyć 594 zł. To sporo, bo przecież nie mówimy tutaj o wysokiej stawce, a i kursy należą do tych niewielkich rozmiarów.

Bardzo dużo zależy nie tylko do tego, ile postawimy, ale także na co dokładnie zagramy. Jeżeli ktoś lubi długie „taśmy”, może spróbować postawić każdą walkę, jaka dostępna jest w ofercie bukmacherskiej na KSW 72. Wówczas potencjalna wygrana robi się naprawdę ogromna i to nawet w sytuacji, gdy gramy na faworytów, a stawka wynosi 200 zł.

Długa taśma na KSW 72. Sporo do wygrania!
Długa taśma na KSW 72. Sporo do wygrania!

Dobrze jest przed postawieniem kuponu przekalkulować to, gdzie będziemy mogli otrzymać możliwie najwyższą wygraną, a jednocześnie przygotowany zostanie dla nas zakład bez ryzyka ze sporym zwrotem. Zawsze starajmy się wybierać jaką ofertę, która dla nas jest najkorzystniejsza – opinie innych nie muszą mieć decydującego głosu, a nawet nie powinny.

Start gali KSW 72 zaplanowany jest na 23 lipca na godzinę 19. Walka wieczoru prawdopodobnie będzie miała miejsce około godziny 23. Transmisja tylko i wyłącznie na platformie Viaplay.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 391

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button