Fortuna Zabrze. Godziny otwarcia + adresy punktów

Fortuna to bukmacher, którego kojarzy każdy – wynika to przede wszystkim z faktu, że swoją działalność opiera na swoich punktach stacjonarnych, których ilości można liczyć w setkach. Choć idzie z duchem technologicznym i swoją ofertę prezentuje również w Internecie, wciąż konsekwentnie rozwija sieć swoich lokali stacjonarnych. Wiele z nich znajduje się w Zabrzu. na co możemy liczyć odwiedzając je i dlaczego warto skorzystać z obecnego w nich programu lojalnościowego?

Fortuna Zabrze. Godziny otwarcia + adresy punktów
Fortuna Zabrze. Godziny otwarcia + adresy punktów

Przegląd oferty Fortuny w Zabrzu

Oferta prezentowana przez Fortunę w Zabrzu obejmuje niemal wszystkie istniejące dyscypliny sportowe, w tym w szczególności piłkę nożną. Fortuna prezentuje najlepszą ofertę na 1 Ligę polskiej piłki nożnej mężczyzn. Oprócz niej w palecie dyscyplin znaleźć można tenis, piłkę ręczną, siatkówkę, boks, ale i mniej popularne dyscypliny pokroju szachów, golfa czy lotek. Dodatkowo operator daje dostęp do solidnej oferty e-sportowej, której popularność wzrasta na dzień, a której stacjonarne obstawianie udostępnia niewielu innych bukmacherów.

Spotkania znajdujące się w ofercie Fortuna Zabrze można obstawiać na dwa sposoby:

 • przedmeczowo – najpopularniejsza metoda, która polega na obstawianiu spotkań jakiś czas przed ich rozpoczęciem;
 • na żywo – opcja ta jest dostępna wyłącznie w przypadku punktów otwartych na tyle długo, by spotkanie rozpoczęło się i zakończyło w godzinach ich otwarcia.
bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy i promocje dla stałych i nowych graczy w Fortunie w Zabrzu

Od razu po zdecydowaniu się na to, że chcemy skorzystać z oferty Fortuny w Zabrzu (jej przegląd – powyżej) powinniśmy zapisać się do jej programu lojalnościowego. Jako że promuje on każdy nasz zakład, im wcześniej to zrobimy, tym więcej na nim zyskamy. Wszystko, co musimy zrobić to udanie się do pracownika któregoś z zabrzańskich punktów i założenie sobie karty stałego klienta. Jest ona darmowa i będziemy musieli pokazywać ją przy każdym podejściu do obstawiania.

Program lojalnościowy sprowadza się do zbierania punktów – za każde wydawane przez nas 2 złote pozyskujemy 1 punkt. Po zgromadzeniu odpowiedniej ich ilości, będziemy w stanie wymienić je na nagrody w postaci specjalnych bonusów, ale i darmowych środków na grę. Za samą rejestrację dostaniemy 2800 punktów, które stanowi równowartość 20 złotych właśnie w postaci freebetu.

Sam program to nie tylko zbieranie punktów, ale też przepustka do wszystkich akcji promocyjnych w Fortunie w Zabrzu. To właśnie posiadacze karty stałego klienta, zwłaszcza ci aktywni, mogą liczyć na najatrakcyjniejsze promocje.

UWAGA!
****
Tylko na stronie www.STS.pl można wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE”, który daje 29 PLN bez depozytu na start!

fortuna punkty naziemne
fortuna punkty naziemne

Fortuna Zabrze – adresy i godziny otwarcia kluczowych placówek

W Zabrzu jesteśmy w stanie odwiedzić pięć punktów stacjonarnych firmy Fortuna. Wszystkie działają siedem dni w tygodniu, jednak należy zawsze sprawdzać ich godziny otwarcia, gdyż nie są one identyczne w każdym przypadku. Poniżej prezentujemy adresy wybranych placówek, wraz z informacją właśnie na temat godzin ich otwarcia.

UL. WOLNOŚCI 518, 41-806

Godziny otwarcia punktu:

 • Codziennie: 9:00 – 21:00

UL. KRAKOWSKA 27 C, 41-808

Godziny otwarcia punktu:

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

PL. DWORCOWY 10 LOKAL NA PARTERZE, 41-800

Godziny otwarcia punktu:

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

Jeżeli jesteś z Zabrza, mogą zainteresować cię też oddziały Fortuna Gliwice lub STS Zabrze!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button