Fortuna Gliwice. Punkty naziemne, oferta, adresy

Fortuna na polskim rynku działa od 1996 roku (początkowo istniała pod nazwą Profesjonał) i odkąd prowadzi swoją działalność, rozwija też sieć swoich Punktów Przyjmowania Zakładów. Punkty te rozsiane są obecnie po całej Polsce, a można je już liczyć w setkach. Kilka z nich istnieje również w Gliwicach – mieście zlokalizowanym na Górnym Śląsku. Czego można po nich oczekiwać i z jaką ofertą wychodzą one do mieszkańców tego właśnie miasta?

Fortuna Gliwice. Punkty naziemne, oferta, adresy
Fortuna Gliwice. Punkty naziemne, oferta, adresy

Fortuna Gliwice – przegląd opcji na zakłady

W gliwickich punktach Fortuny możemy korzystać z najpełniejszej oferty bukmachera, dającej możliwość dokonywania zakładów zarówno w formie przedmeczowej (na długo przed rozpoczęciem danego spotkania), jak i na żywo (tutaj jest pewien haczyk, którym są godziny otwarcia – można je przejrzeć na samym dole tego artykułu).

Oferta Fortuna Gliwice to przede wszystkim piłka nożna ze spotkaniami reprezentacyjnymi oraz ligowymi (Ekstraklasa i najpopularniejsze ligi świata), ale i najlepszą ofertą na 1 Ligę polską, której Fortuna jest tytularnym sponsorem. To jednak również wiele innych dyscyplin, w tym chociażby tenis, piłka ręczna, siatkówka, ale i golf czy żużel.

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

W punktach stacjonarnych można też obstawiać e-sporty – mimo, że są odgałęzieniem sportu typowo internetowym. Większość lokali została wyposażona w telewizor, który pomaga w śledzeniu rozgrywek na żywo – również tych e-sportowych. Wybrane punkty dają też dostęp do Sportów Wirtualnych – o taką możliwość trzeba się jednak dopytać w konkretnym momencie.

Fortuna Gliwice – oferta promocyjna

Oferta gliwickich punktów stacjonarnych Fortuny skupia się wokół jej programu lojalnościowego i tyczy się zarówno nowych klientów, jak i stałych i doświadczonych typerów. Obie te grupy skorzystają na niej, gdyż bazuje ona nie tyle na regularności co na lojalności i zostawianych w punktach środkach pieniężnych. W skrócie:

zapisujemy się do programu poprzez założenie karty stałego klienta – pomoże nam w tym pracownik wybranego przez nas punktu, jest to darmowe;

 • za każde 2 złote wydane na zakłady otrzymamy 1 punkt – punkty wymienimy z kolei na nagrody, w tym między innymi na darmowe zakłady (freebety);
 • już po rejestracji otrzymamy 2800 punktów na dobry start – to równowartość 20 złotych właśnie w postaci freebetu.

Warto wiedzieć, że kartę możemy przypisać również do konta Internetowego – jeżeli więc z jakichś powodów nie będziemy w stanie odwiedzić gliwickiego punktu bukmachera i zdecydujemy się na grę online, punkty będą się doliczały do naszego jednego konta. Zapisać się do programu powinniśmy tak szybko, jak się da – cała reszta promocji w punktach stacjonarnych traktuje go jako bazę do nagradzania najwierniejszych klientów.

UWAGA!
****
Kod promocyjny „BETONLINE” na stronie www.STS.pl gwarantuje odebranie aż 29 PLN bez wpłaty na obstawianie meczów!

Punkty stacjonarne Fortuna
Punkty stacjonarne Fortuna

Gliwice – lista lokali Fortuny i godziny ich otwarcia

W Gliwicach do usług typerów zostały oddane trzy punkty przyjmowania zakładów. Każdy z nich funkcjonuje w dokładnie takich samych godzinach.

Godziny otwarcia gliwickich punktów stacjonarnych Fortuny

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

Adresy gliwickich punktów stacjonarnych Fortuny

 • ul. Reymonta 13, 44-103
 • ul. Żwirki i Wigury 71, 41-122
 • ul. Piwna 7/1, 44-100.

Tyko u nas znajdziecie wszystkie aktualne informacje o punktach bukmacherskich. Nie ma znaczenia, czy szukasz jak działają punkty STS Gliwice czy Fortuna Warszawa!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button