STS Zabrze. Godziny otwarcia i aktualna oferta

STS to jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce bukmacherów. Istnieje co prawda już od przeszło dwudziestu lat, ale każdy rok jego istnienia oznacza dalszą ekspansję – i to nie tylko mówiąc o jego serwisie Internetowym, którego oferta stale się wzbogaca. Chodzi również o punkty stacjonarne, których obecnie jest ponad 440. Dwa z nich znajdziemy w Zabrzu – na co możemy u nich liczyć? Czy skorzystamy w nich ze specjalnych bonusów?

STS Zabrze. Godziny otwarcia i aktualna oferta
STS Zabrze. Godziny otwarcia i aktualna oferta

Oferta zabrzańskich punktów STS

Działające w Zabrzu lokale stacjonarne dają nam możliwość skorzystania z bardzo szerokiej oferty bukmacherskiej. Postawić możemy na spotkania z klasycznych dyscyplin sportowych (piłka nożna, hokej, żużel, siatkówka i wiele innych), ale i bardziej nowoczesnej gałęzi sportu – e-sportu. Lokal na ulicy Wolności dodatkowo pozwala na obstawianie Sportów Wirtualnych, stanowiących komputerowe symulacje sportów.

Wszystkie spotkania w ofercie bukmachera są dostępne do obstawiania w formule przedmeczowej. Niektóre z kolei możemy typować na żywo. W tym drugim przypadku zawsze mowa jest jednak wyłącznie o meczach rozgrywanych w godzinach otwarcia wybranej przez nas placówki.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

STS Zabrze – bonusy dla stałych graczy

Decydując się na obstawianie w jednym z lokali STS w Zabrzu możemy liczyć na atrakcyjne bonusy, ściśle związane z tym, jak często gramy, ale i z kwotą, którą zostawiamy w czasie naszych wizyt. Oba rodzaje bonusów działają każdego miesiąca (można z nich korzystać wielokrotnie) i są dostępne dla posiadaczy karty stałego klienta (do wyrobienia za darmo u pracownika w dowolnym punkcie w Zabrzu).

Jeżeli każda nasza wizyta zakończy się wydaniem 30 złotych (lub więcej – niekoniecznie na jedno zdarzenie), skorzystamy z głównego bonusu. Ten zostanie nam przyznany na trzech etapach: przy 10., 20. i 25. wizycie w punkcie (zaliczane są tylko te z wspomnianym wydatkiem). Każdy etap przyniesie nam 10% wartości zsumowanych stawek przegranych kuponów w danym obrębie czasu. Na każdym etapie zyskać możemy 50 złotych, a zatem maksymalny bonus, jaki dostaniemy w obrębie tej akcji lojalnościowo-promocyjnej to 150 złotych.

Jeśli zaś przy każdej wizycie wydajemy przynajmniej 5 złotych, bonus otrzymamy przy tej dziesiątej lub dwudziestej. Będzie to albo 10 złotych, albo 20 złotych – w zależności od ilości wizyt, na którą się zdecydujemy.

Lokalizacja i godziny otwarcia punktów stacjonarnych STS Zabrze

STS punkty stacjonarne
STS punkty stacjonarne

W Zabrzu mamy do czynienia z dwoma punktami stacjonarnymi firmy bukmacherskiej STS – oba osadzone są w nieco innych lokalizacjach, dzięki czemu trafiają do ludzi z różnych rejonów tej miejscowości. Oba są wyposażone w telewizor i przygotowane do przyjmowania zakładów w formule „live”, które dzięki owym telewizorom są dla klientów jeszcze przyjemniejsze do kupowania. Gdzie znajdziemy oba zabrzańskie punkty STS?

Tylko przez internet z kodem „BETONLINE” można otrzymać 29 PLN na obstawianie bez depozytu! Wszystko to na stronie www.STS.pl

41-800 Wolności 266

Lokal przyjmuje zakłady na Sporty Wirtualne. Godziny otwarcia punktu:

  • Poniedziałek: 09:00 – 18:00
  • Wtorek – Sobota: 09:00 – 20:00
  • Niedziela: 09:00 – 18:00

41-800 3 maja 40

Godziny otwarcia punktu:

  • Poniedziałek: 08:00 – 18:00
  • Wtorek – Sobota: 08:00 – 19:00
  • Niedziela: 09:00 – 18:00

Na łamach naszej strony sprawdzicie też jak działają punkty STS Gliwice czy lokale STS w Toruniu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button