Fortuna wpłata Skrill. Jak dokonać depozytu? [Poradnik]

Chcesz dokonać depozytu środków na konto u bukmachera Fortuna? Sprawdź, jak to zrobić za pomocą portfela elektronicznego Skrill! Nasz poradnik przeprowadzi cię przez każdy etap procesu wpłaty!

Fortuna wpłata Skrill. Jak dokonać depozytu? [Poradnik]
Fortuna wpłata Skrill. Jak dokonać depozytu? [Poradnik]

Fortuna metody płatności

Legalny bukmacher Fortuna to jedna z nielicznych firm w naszym kraju, która umożliwia wpłatę środków za pomocą portfela elektronicznego Skrill. To wyjątkowo cenna informacja, ponieważ wiele osób szuka informacji na temat tego, u jakiego buka można korzystać z tej opcji.

Aby dokonać wpłaty na konto w Fortunie, wcale nie musimy przechodzić weryfikacji danych. Aby sprawdzić to specjalnie dla was, założyliśmy demonstracyjne konto tymczasowe, dzięki czemu wiemy już, iż nawet za pomocą Skrill da się wpłacać pieniądze przed przesłaniem dokumentu tożsamości.

Bukmacherzy online. Wypłata na Skrill

Nie musisz obawiać się o brak doświadczenia w grze u bukmachera. Dzięki naszemu poradnikowi dowiesz się, jak krok po kroku wpłacić pieniądze do bukmachera. Wszystko to – oczywiście – całkowicie legalnie, ponieważ eFortuna posiada licencję Ministerstwa Finansów, która jest niezbędna do przyjmowania w Polsce zakładów online.

Niestety, na ten moment polskie prawo nie pozwala na wypłatę pieniędzy na konto Skrill. Jeżeli więc wygrasz coś u bukmachera, będziesz mógł jedynie zlecić przelew na konto bankowe w polskiej instytucji. Nie ma sposobu na ominięcie tego przepisu i absolutnie nie zachęcamy do szukania metod, które są całkowicie zabronione i narażają was na konsekwencje przewidziane w ustawie hazardowej.

Fortuna. Jak wpłacić pieniądze przez Skrill?

1 – Pierwszym krokiem jest zalogowanie się na konto bukmacherskie. Aby to zrobić, wystarczy wpisać swoje dane logowania, w tym hasło. Wszystko odbywa się bez problemu i trwa dosłownie kilka sekund. Oczywiście, możemy zapisać swój profil w przeglądarce, ale dla bezpieczeństwa radzimy tego nie robić!

Fortuna logowanie
Fortuna logowanie

2 – Po uzyskaniu dostępu do konta po prawej stronie w rozwijanym panelu gracza znajdziemy przycisk „Doładowanie konta”. Nietrudno na niego natrafić, ale dla mało spostrzegawczych przygotowaliśmy podpowiedź, która powinna się przydać.

fortuna wpłata skrill
fortuna wpłata skrill

3- Naszym oczom ukazuje się lista dostępnych metod płatności. Wybieramy, rzecz jasna tę, która nas najbardziej interesuje. W tym przypadku omawiamy depozyt Skrill, a więc skupiamy się na nim. Przechodzimy zatem do momentu, w którym wpisujemy kwotę, jaką chcemy przelać!

Fortuna depozyt Skrill
Fortuna depozyt Skrill

4 – Teraz pozostaje nam juz tylko przejść na stronę portfela elektronicznego. Aby to zrobić, wystarczy wcisnąć jeden odnośnik. Całość po zyskaniu odpowiedniej wprawy zajmuje dosłownie kilkanaście sekund i odbywa się naprawdę bezproblemowo. Co najważniejsze, nie pobiera jest za transakcję żadna prowizja!

Skrill u bukmachera Fortuna
Skrill u bukmachera Fortuna

5 – Po przeniesieniu się na oficjalną stronę internetową Skrill wpisujemy adres e-mail przypisany do konta oraz hasło. Na górze w specjalnym panelu wyświetla się już informacja na temat tego, ile chcemy wpłacić i kto jest adresatem naszego transferu.

Skrill legalni bukmacherzy online
Skrill legalni bukmacherzy online

Fortuna a wpłata Skrill

Zakładając konto tymczasowe Fortuna, musimy mieć na uwadze, że nie możemy wpłacić łącznie więcej niż 5000 PLN. Dopiero po tym, jak bukmacher sprawdzi prawidłowość podanych przez nas danych, otrzymamy dostęp do wszystkich opcji, jakie są udostępnione pełnoprawnym typerom.

Oczywiście, Skrill jest tylko jedną z opcji. Jeżeli mamy tylko taką potrzebę, wpłaty możemy dokonać również w inny sposób – za pomocą karty kredytowej czy szybkiego przelewu elektronicznego. Wszystko trwa dosłownie kilka chwil!

Fortuna to na pewno świetny wybór nie tylko dla osób, którym zależy na wpłatach za pośrednictwem portfela Skrill. Jak pokazuje to nasz ranking bukmacherów, obecnie opisywany portal jest najchętniej wybierany przez typerów w naszym kraju.

A jakie jest wasze doświadczenie ze Skrillem u polskich bukmacherów? Lubicie korzystać z tej opcji czy raczej wolicie coś bardziej powiązanego z polskimi bankami? Czekamy na wasze opinie i komentarze! :)

Aktualny kod promocyjny do bukmachera Fortuna, który daje graczom dodatkowe korzyści to: BETONLINE. Kod można wpisać na stronie www.efortuna.pl

Obecnie bukmacher Fortuna oferuje graczom bonus do depozytu 2000 PLN + 200 PLN darmowy zakład i freebet 20 PLN. Kod promocyjny do bonusów to: BETONLINE

Legalny bukmacher Fortuna ma w Polsce bardzo dobre opinie, gracze chwalą sobie wysokie kursy, bogatą ofertę zakładów, niską marżę i świetne promocje bukmachera.

Oczywiście! Fortuna posiada aplikację mobilną na smartfony z systemem iOS i Android. Można ją pobrać za darmo na stronie bukmachera www.efortuna.pl

W Fortunie gracze mogą obstawiać praktycznie wszystko, oprócz popularnych zakładów jak piłka nożna czy tenis są również zakłady na sporty wirtualne, e-sport czy polityka.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button