Fortuna Poznań. Gdzie punkty i jakie godziny otwarcia?

Fortuna to bukmacher, który na naszym rynku działa legalnie od 1996 roku i choć współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się Internetowe usługi tego typu (je również ten operator świadczy), od chwili powstania bukmacher konsekwentnie i stale rozwija swoją sieć punktów stacjonarnych, starając się dotrzeć z nimi do większych rzeszy klientów. Wiele z punktów ulokowane zostało w Poznaniu. Co oferują one mieszkańcom tegoż miasta i na jakie promocje mogą w nich liczyć właśnie Poznaniacy? Na tym skupimy się w tym artykule.

Fortuna Poznań. Gdzie punkty i jakie godziny otwarcia?
Fortuna Poznań. Gdzie punkty i jakie godziny otwarcia?

Przegląd oferty Fortuny w Poznaniu

Pod względem prezentowanej przez siebie oferty punkty Fortuna Poznań nie mają się czego powstydzić – odwiedzając je możemy mieć pewność, że jest ona kompletna, a zasięgiem obejmuje większość klasycznych dyscyplin sportowych (w tym najpopularniejsze w Polsce – piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę). Na tym jednak się ona nie kończy, a w jej obrębie znaleźć można także rozbudowaną ofertę na wydarzenia e-sportowe. Niektóre punkty dają też możliwość obstawiania Sportów Wirtualnych – zaprojektowanych na bazie komputerowych algorytmów szybkich spotkań sportowych w kilku wariantach.

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Firma daje nam możliwość obstawiania przedmeczowego z różnym, zależnym od konkretnego spotkania wyprzedzeniem, ale też opcję typowania „na żywo” – ta jest jednak dostępna tylko w przypadku wybranych spotkań, których okres trwania musi wpisywać się w godziny otwarcia konkretnych punktów.

Bonusy w ramach punktów stacjonarnych Fortuna Poznań

Punkty stacjonarne bukmachera Fortuna działające w Poznaniu skupiają się na nagradzaniu stałych klientów. Wszystko za sprawą programu lojalnościowego, który u nich funkcjonuje, a który nagradza każdy zakład – niezależnie od jego wielkości czy też rodzaju. Za każdym razem, kiedy postawimy pieniądze na dany mecz otrzymamy 1 punkt za każde 2 złote zostawione u bukmachera. Punkty z kolei możemy wymieniać na atrakcyjne nagrody, w tym między innymi środki na grę. Co musimy wiedzieć na temat samego programu?

 • konieczne jest posiadanie karty, którą założymy za darmo u dowolnego poznańskiego pracownika Fortuny,
 • można ją połączyć z kontem Internetowym, aby zdobywać punkty również za jego pośrednictwem,
 • punkty nie wygasają, dlatego też możemy je zbierać tak długo, jak tylko mamy ochotę,
 • za samą rejestrację otrzymamy pakiet punktów – 2800 na start, co jest równoznaczne z 20 złotymi na darmowy zakład (możemy jednak zachować te punkty i zbierać na większe nagrody).

UWAGA!
****
Tylko w internecie z kodem „BETONLINE” do odebrania jest bonus bez depozytu na stronie www.STS.pl!

Fortuna punkty naziemne
Fortuna punkty naziemne

Lokale Fortun Poznań – przegląd najważniejszych

W Poznaniu swoje usługi świadczy dziesięć punktów stacjonarnych firmy Fortuna. Każdy z nich działa całodobowo i większość działa w standardowych ramach godzinowych Fortuny (przedstawionych na przykładzie ul. Swobodnej).

UL. SWOBODA 44, 60-391

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

OS. ORŁA BIAŁEGO 23, 61-251

Godziny otwarcia:

 • Od poniedziałku do soboty: 10:00 – 20:00
 • Niedziela: 10:00 – 16:00

Chcesz sprawdzić jak działają Fortuna punkty stacjonarne w twoim mieście? Możesz u nas sprawdzić Fortuna Gliwice czy STS Rzeszów – mamy dostęp tylko do aktualnych danych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button