Fortuna Jaworzno. Godziny otwarcia + oferta na dzisiaj

Fortuna to bukmacher bardzo solidny i doświadczony. Na rynku polskim istnieje już od 1996 roku i nieustannie się rozwija, przede wszystkim pod względem swojej sieci salonów stacjonarnych. Usługi Internetowe zaczął świadczyć dopiero w 2012 roku i wcale nie spowodowało to spowolnienia w jego ekspansji pod względem zakładania nowych punktów stacjonarnych. Dwa z nich znajdują się w Jaworznie i to właśnie na ich ofercie skupimy się w tym artykule.

Fortuna Jaworzno. Godziny otwarcia + oferta na dzisiaj
Fortuna Jaworzno. Godziny otwarcia + oferta na dzisiaj

Oferta główna Fortuny w Jaworznie

W ofercie jaworzańskich punktów stacjonarnych Fortuny znalazło się miejsce na większość istniejących dyscyplin sportowych, cieszących się jakąkolwiek popularnością na terytorium Polski. Choć w jej obrębie znaleźć możemy tenis, piłkę ręczną, golf, lotki czy żużel, tak naprawdę to te sporty cieszą się największym zainteresowaniem:

 • piłka nożna – jest najlepiej pokrywaną dyscypliną; obstawiać możemy mecze reprezentacyjne (towarzyskie i „o punkty”), ale też te ligowe. Fortuna to najlepsza oferta na 1 Ligę, której jest oficjalnym i tytularnym sponsorem; 
 • siatkówka – „drugi sport w Polsce” jest pokrywany w równie dobry sposób, z wydarzeniami na poziomie klubowym i reprezentacyjnymi oraz popularniejszymi turniejami międzynarodowymi, w tym Memoriałem Huberta Wagnera.
fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Coraz więcej emocji budzą też e-sporty, które również można obstawiać we wspomnianych punktach. Co ważne, można to robić w formule przedmeczowej, ale i na żywo (przynajmniej w większości przypadków).

Akcje promocyjne dla stałych klientów Fortuna Jaworzno

Lokale stacjonarne Fortuny w mieście Jaworzno wychodzą do swoich klientów z atrakcyjną ofertą promocyjną, zorientowaną wokół Fortuna Klub Plus – programu lojalnościowego, który nagradza nas za każdy pojedynczy zakład. Zbieramy w nim punkty (za każde wydane 2 złote pozyskamy dokładnie 1 punkt), które następnie możemy wymienić na nagrody. Program jest ciekawy, bo wymaga lojalności, a nie dużych zakładów – punkty w nim nigdy nie wygasają, więc możemy je spożytkować w dowolnym dogodnym dla nas terminie.

Program Fortuna Klub Plus jest również furtką do większości promocji organizowanych w obrębie punktów Fortuna Jaworzno, również tych, które zakładają rozdawanie upominków (na przykład takich związanych z rozpoczęciem sezonu Fortuna 1 Ligi). Aby się w nim zarejestrować, należy założyć własną kartę stałego klienta. Jest ona darmowa, a w jej założeniu pomoże nam pracownik któregoś z punktów. Na start otrzymamy 2800 punktów, co stanowi równowartość 20 złotych w postaci darmowych środków na zakłady.

UWAGA!
****
Kod promocyjny „BETONLINE” na stronie www.STS.pl daje aż 29 PLN bez depozytu na start!

Bukmacher stacjonarny Fortuna w Jaworznie
Bukmacher stacjonarny Fortuna w Jaworznie

Adresy i godziny otwarcia punktów Fortuny w Jaworznie

W Jaworznie znaleźć możemy dwa punkty stacjonarne firmy Fortuna. Oba działają codziennie w tych samych, standardowych dla tego właśnie bukmachera godzinach, wyszczególnionych przez nas poniżej. Oferta obu jest identyczna (znaleźć można ją we wcześniejszej części naszego poradnika).

Fortuna Jaworzno – adresy

 • ul. Grunwaldzka 62, 43-600.
 • ul. Grunwaldzka 204, 43-600.

Fortuna Jaworzno – godziny otwarcia

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

Jak działają inne lokale, na przykład, Fortuna w Olsztynie czy STS Kielce? Sprawdźcie na łamach naszego portalu! U nas zawsze aktualne dane!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button