STS Kielce. Godziny otwarcia + oferta na dziś

STS (Star-Typ Sport) to katowicki bukmacher, którego szacowane udziały na rynku wynoszą mniej więcej 50%. Jego popularność ma jednak swoje solidne podstawy, a wzięła się między innymi z jasnej i nieukrywanej za skomplikowanymi regulaminami oferty, ale też niestawiania wyłącznie na jeden kanał świadczenia usług. Nie dość zatem, że operator ten prezentuje swoją ofertę przez Internet, to jeszcze w punktach stacjonarnych. W chwili obecnej jest ich przeszło 440, a duża część tej liczby znalazła swoje miejsce w Kielcach – stolicy województwa świętokrzyskiego.

STS Kielce. Godziny otwarcia + oferta na dziś
STS Kielce. Godziny otwarcia + oferta na dziś

Przekrój oferty STS Kielce

STS Kielce daje nam dostęp do bardzo szerokiej oferty, w obrębie której znajdziemy większość istniejących klasycznych dyscyplin sportowych (w tym najpopularniejszą piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę), ale też wiele spośród gier w ramach e-sportów. Dodatkowo w wybranych kieleckich lokalach możemy typować Sporty Wirtualne – zdarzenia generowane przez komputer, pozwalające na szybkie rozwiązywanie kuponów zawieranych w ich ramach.

Obstawiać możemy w dwóch trybach:

  • przedmeczowo – tego typu zakłady, jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, cieszą się największym zainteresowaniem.
  • live (na żywo) – w ramach kieleckich oddziałów STS możemy obstawiać również spotkania aktualnie rozgrywane, w formule na żywo. Musimy się jednak upewnić, że kończą się jeszcze w godzinach pracy wybranego przez nas punktu. Najlepiej wybrać się na ulicę Seminaryjską 20, na której lokal funkcjonuje aż do 22:45 – większość wydarzeń kończy się nieco wcześniej.
bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy czekające na typerów z Kielc

Odwiedzając którykolwiek z punktów STS Kielce możemy skorzystać z ciekawej oferty bonusowej – będzie ona od nas wymagała karty stałego klienta, którą wyrobimy bezpośrednio w punkcie, zupełnie za darmo. W ramach bonusu możemy pozyskać nawet 150 złotych za regularne obstawianie. Wystarczy, że w czasie jednej wizyty wydajemy przynajmniej 30 złotych na dowolną ilość zakładów czy kuponu. Wtedy przy dziesiątej, dwudziestej i dwudziestej piątej wizycie w ciągu miesiąca bukmacher wyciągnie 10% z sumy przegranych stawek w danym okresie, dając nam maksymalnie 50 złotych na każdym z trzech etapów.

Opcja dla bardziej oszczędnych, a więc tych wydających 5 złotych w czasie jednej wizyty jest prostsza: podczas dziesiątej wizyty mogą odebrać 10 złotych w bonusie, albo zdecydować się na odebranie 20 złotych przy dwudziestej wizycie.

UWAGA!
***
Tylko na stronie www.STS.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE” można odebrać aż 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów!

STS punkty naziemne
STS punkty naziemne

Lokale STS w Kielcach – godziny otwarcia i adresy

W Kielcach od wielu lat funkcjonuje siedem różnych lokali firmy STS. Każdy z nich działa siedem dni w tygodniu, choć większość funkcjonuje w różnych godzinach. Wszystkie punkty zostały wyposażone w telewizory. Poniżej przedstawiamy te o najdłuższych godzinach otwarcia.

25-327 Seminaryjska 20

  • Godziny otwarcia:
  • Codziennie: 08:00 – 22:45.
  • Lokal ten oferuje możliwość obstawiania Sportów Wirtualnych. Jest klimatyzowany.

25-613 Jagiellońska 11

  • Godziny otwarcia:
  • Od poniedziałku do soboty: 09:00 – 20:00.
  • Niedziela: 09:00 – 18:00.
  • Lokal klimatyzowany z możliwością obstawiania Sportów Wirtualnych.

Wszyscy zainteresowani mogą na naszej stronie sprawdzić, jak funkcjonują punkty STS w Zabrzu oraz STS Gliwice.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button