Fortuna Olsztyn. Punkty, godziny otwarcia, oferta

Fortuna to jeden z najbardziej doświadczonych bukmacherów na polskim rynku. Swoją działalność prowadzi na nim już od 1996 roku, przy czym początkowo istniał pod nazwą Profesjonał, dopiero po jakimś czasie dokonując rebrandingu. Od początku swojego istnienia kluczowe dla niego było świadczenie swoich usług stacjonarnie, a w chwili obecnej posiada mnóstwo punktów rozsianych po całej Polsce. Jeden z nich znaleźć możemy w Olsztynie.

Fortuna Olsztyn. Punkty, godziny otwarcia, oferta
Fortuna Olsztyn. Punkty, godziny otwarcia, oferta

Przegląd oferty olsztyńskiej Fortuny

Oferta główna punktu naziemnego Fortuny w Olsztynie obejmuje większość istniejących dyscyplin sportowych, w ramach których zakładów możemy dokonywać zarówno w trybie przedmeczowym (nawet na kilkanaście dni przed rozpoczęciem spotkania), ale i na żywo, uważając na to, by godziny otwarcia punktu korelowały z czasem, w którym rozgrywa się wybrane przez nas spotkanie.

Najważniejszym aspektem oferty bukmachera Fortuna ( nie tylko w Olsztynie, ale także w punktach Fortuna Warszawa Bemowo i nie tym podobnych) jest piła nożna. Bukmacher przedstawia najlepszą ofertę na 1 Ligę Piłki Nożnej Mężczyzn, pokrywając ją całkowicie. Firma jest zresztą jej tytularnym sponsorem. Jej oferta to jednak nie tylko owa liga, ale i wiele więcej zagranicznych (w tym niemiecka, hiszpańska czy włoska) i spotkania reprezentacyjne.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Oprócz piłki nożnej, w Fortunie w Olsztynie można obstawiać również takie sporty, jak siatkówka, koszykówka, piłka ręczna czy żużel. W ofercie bukmachera znalazło się również miejsce na e-sport, który cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie, ale i w Polsce.

Fortuna Olsztyn i jej program lojalnościowy

Elementem centralnym oferty skierowanej do klientów punktu stacjonarnego bukmachera Fortuna w Olsztynie jest jej program lojalnościowy. Aby wziąć w nich udział, konieczne jest założenie karty stałego klienta, która jest darmowa, a którą można zdobyć u pracownika wspomnianego punktu. Sam program lojalnościowy działa w bardzo prosty sposób i promuje każdy nasz zakład – za każde 2 złote, które wydamy na zakład na dowolne zdarzenie pozyskamy 1 punkt. Punkty, które zgromadzimy na własnym koncie będziemy z kolei mogli wymienić na nagrody, w tym przede wszystkim na darmowe środki na zakłady.

O programie lojalnościowym dostępnym w punkcie Fortuny w Olsztynie warto wiedzieć to, że:

 • uczestnictwo w nim jest w pełni darmowe,
 • musimy posiadać kartę, do darmowego założenia w punkcie,
 • za każde 2 złote wydane na zakłady otrzymamy punkty – te z kolei wydamy na nagrody,
 • w zamian za samą rejestrację pozyskamy 2800 punktów, co stanowi równowartość 20 złotych w darmowym zakładzie;
 • punkty nigdy nie wygasają, co oznacza, że możemy je zbierać tak długo, jak tylko chcemy;

UWAGA!
****
Kod promocyjny „BETONLINE” dostępny na stronie www.eFortuna.pl. Bonus bez depozytu na start to 20 PLN!

Fortuna punkty naziemne w Olsztynie
Fortuna punkty naziemne w Olsztynie

Adres i godziny otwarcia punktu Fortuny w Olsztynie

Jak już zostało wspomniane przez nas wcześniej, w Olsztynie swoje usługi świadczy dokładnie jeden punkt stacjonarny. Do skorzystania ze swojej oferty zaprasza codziennie w dość standardowych dla Fortuny godzinach, które przedstawiamy poniżej.

Godziny otwarcia punktu:

 • Poniedziałek: 9:00 – 20:30
 • Wtorek: 9:00 – 20:30
 • Środa: 9:00 – 20:30
 • Czwartek: 9:00 – 20:30
 • Piątek: 9:00 – 20:30
 • Sobota: 9:00 – 18:00
 • Niedziela: 9:00 – 18:00

Chcesz sprawdzić, jak działają punkty STS Rzeszów w lub Fortuna Białystok? U nas zawsze aktualne informacje na ten temat!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button