Fortuna Early Cash-Out także w zakładach solo i live!

Bukmacher Fortuna oferuje graczom opcję zamykania kuponów (Early Cash-Out) nie tylko w kuponach AKO, ale również solo. Jakby tego było mało, funkcja działa również w przypadku obstawiania LIVE!

Fortuna Early Cash-Out także w zakładach solo i live!
Fortuna Early Cash-Out także w zakładach solo i live!

Fortuna zamykanie kuponu. Jak to działa?

Stawiasz na zwycięstwo drużyny po kursie 2.20. Okazuje się, że miałeś nosa i po 30 minutach prowadzi ona już 2:0. Miałeś czasem obawy, że to zbyt piękne by było prawdziwe i wkrótce coś się w tym meczu wydarzy? Nie tylko ty. Właśnie dlatego przygotowano coś takiego jak Early Cash-Out.

Opcja zamykania kuponu jeszcze przed jego pełnym rozstrzygnięciem to dla wielu graczy prawdziwe wybawienie. Może i zarabiają nieco mniej, ale za to minimalizują ryzyko bolesnej porażki. A przecież niespodzianki zdarzają się wszędzie – to nie tylko domena Ekstraklasy, ale od pewnego czasu niemal wszystkich lig na całym świecie.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Early Cash-Out. Teraz w Fortunie nawet LIVE i w kuponach SOLO!

Co trzeba wiedzieć o Early Cash-Out? Na pewno to, że każdy może z tej funkcji skorzystać, a potrzebuje do tego jedynie darmowego konta typerskiego na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Granie w punktach naziemnych w ogóle w tym przypadku nie jest brane pod uwagę.

Obstawianie w oddziałach bukmachera ma swój niepowtarzany klimat, ale nie ukrywajmy – każdy chciałby zamknąć kupon, gdy ma złe przeczucia albo po prostu nie wszystko idzie po jego myśli. Niekiedy bezpieczne rozwiązanie jest lepsze od ryzyka wartego grube tysiące.

Fortuna early cash-out
Fortuna early cash-out

Strona bukmacherska www.eFortuna.pl ma dla graczy niepowtarzalną propozycję – możliwość zamykania kuponów SOLO i to nawet tych zagranych LIVE. Gdy stawiamy na liczbę goli, zostaje pół godziny do końca, a czekamy jeszcze na jedno cele trafienie, możemy odpuścić sobie obgryzanie paznokci i odebrać nieco mniejszy, ale za to pewny, zysk. Brzmi to dla niektórych jak istne spełnienie bukmacherskich marzeń i chyba inaczej nazwać tego nie można.

Jak grać w Fortunie? Potrzebne jest do tego przede wszystkim konto na stronie www.eFortuna.pl. Zakładamy je bez jakichkolwiek opłat., a to wszystko w bardzo prosty sposób. Jak dokładnie to wygląda? Wszytko przedstawiamy na filmiku poniżej:

Fortuna kod promocyjny – premia 100 zł + 1000 + 20!

O czym należy pamiętać? Że aktualny przygotowany przez markę Fortuna kod promocyjny brzmi BETONLINE, a dla nowych graczy jest premia 100 zł jako zakład bez ryzyka, 100% do 1000 zł w formie premii za pierwszą wpłatę i do tego – 20 PLN jako Fortuna bonus bez depozytu od razu po założeniu konta!

Opcja Early Cash-Out w Fortunie jest przeznaczona dla wszystkich zarejestrowanych typerów, co nie znaczy, że wszyscy mogą z niej skorzystać w każdym przypadku. Bukmacher sam decyduje o tym, komu i w jakich okolicznościach zaproponować zamknięcie kuponu. Nie ukrywajmy – gdy w meczu piłkarskim stawiamy na faworyta , który przegrywa 0:3, raczej trudno przypuszczać, by bukmacherowi opłacało się zwrócić nam pełną stawkę albo nawet nieco więcej.

Polski bukmacher podobny do Bet365

Jeszcze nie tak dawno zamykanie kuponu u bukmachera możliwe było tylko i wyłącznie na stronach zagranicznych, działających nielegalnie. Na szczęście, te czasy są już za nami i obecnie polscy bukmacherzy posiadają w ofercie dosłownie wszystko, czego potrzeba każdemu typerowi.

Wśród typerów cały czas panuje przekonanie, że tylko strony takie jak Bet365 pozwalają na wygodne zamykanie kuponów. Nic bardziej mylnego. Pokazuje to doskonale przykład marki Fortuna, z której coraz chętniej korzysta wiele tysięcy graczy z całego kraju!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button