Co zrobić, by obstawiać w Betclic na smartfonie?

Należysz do osób, które prowadzą intensywny tryb życia? Betclic na smartfonie może być dla ciebie prawdziwym wybawieniem! Zobacz, co zrobić, by stawiać kupony w Betclic Mobile!

Co zrobić, by obstawiać w Betclic na smartfonie?
Co zrobić, by obstawiać w Betclic na smartfonie?

Betclic na smartfony i tablety

Betclic na telefon działa w przypadku urządzeń takich jak smartfony oraz tablety. Pobierzecie go całkowicie za darmo w formie aplikacji, dzięki czemu nie trzeba za każdym razem wchodzić na stronę internetową oraz podawać danych logowania.

Jeżeli szukasz informacji o tym, jak pobrać Betclic Mobile, trafiłeś w dobre miejsce! Przygotowaliśmy dla ciebie instrukcję, w której wszystko doskonale zostało pokazane! W ten sposób nawet początkujący typer nie powinien mieć problemu z downloadem!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Tak pobiera się aplikację Betclic na telefon:

Betclic Polska – mobilne obstawianie

W naszej instrukcji pokazany został sposób na grę na urządzeniach z systemem iOS od Apple’a. W przypadku Androida sprawa wygląda nieco inaczej – trzeba pobrać „apk” na oficjalnej stornie BetClic i dopiero dokonać instalacji.

Nie masz jeszcze konta bukmacherskiego? W aplikacji założysz je bez najmniejszego problemu, a do tego będziesz mógł wykorzystać dostępny w Betclic kod promocyjny.

Co bardzo istotne – posiadając przenośną wersję BetClic możesz również oglądać mecze za darmo, a to wszystko za sprawą specjalnej usługi nazwanej Betclic TV.

To jak – jesteś już gotowy na obstawianie meczów w Betclic PL? Jeżeli tak, pozostaje ci wybrać swoich faworytów i zagrać kupon! ;)


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button